Drgania mięśni a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...neurologa i powiedział,że te drgania są na tle nerwowym.Wykluczył stwardnienie rozsiane,dystrofię mięśni.Zwaroty głowy też przez nerwicę,ale u mnie jeszcze doszła anemia( źle leczona przez internistę ).Jak za 3 mies. nie przejdą te zawroty głowy to da skierowanie na tomografię głowy( dla..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 606

.. ...powiedziała że mam szmery i drgania koło serca ale niezaleciła mi zadnego badania tylko że mam sobie leczyć nerwy tylko ona nie będzie mnie leczyć bo jestem za młoda tak mi powiedziała a robiłam badania i wyszło że mam niedokrwistoąś mięśnia sercowego do tego spada mi hemoglobina i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 988

.. ...przeszło. Miałem też drgania mięśni, najczęściej w nogach. Zawroty głowy - te mam nadal niestety. Jednak muszę przyznać że na dzień dzisiejszy całkiem nieźle sobie z tym świństwem radzę czego i tobie i innym życzę. Do całkowitego wyleczenia pewnie jeszcze daleko ale cieszę się że bez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...rozchodziły się na twarz, po drgania mięśni, wewęntrzny niepokój, kołatanie serca, w tej chwili skóra mnie piecze... Od stresu nabawiłam się nieżytu żołądka. Gula w gardle... Ale od ponad tygodnia utrzymuje się uczucie lewej nogi z waty, jakby zanikały w niej mięśnie i bardzo mnie to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...może takie delikatne drgania mięśni w różnych miejscach?ja już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim.Objawy są taki dziwne,że nie chce mi się uwierzyć że to tylko nerwica.Najgorzej jest jak przeczytam sobie coś o jakiejś chorobie( wszystkie z reguły do mnie pasują ).Teraz też mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...gardle też mam często, drgania mięśni także i do tego często wewnętrzne roztelepanie, jakbym kilka moznych kaw wypiła. Biorę Afobam albo persen i neocardinę - pomaga, ale nie na długo. Mam nadzieję, że nie rozwinie mi się ta nerwica moja do Waszych rozmiarów. Życzę powodzenia i sukcesów..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...ty i zaczeło się od drgan w łydkach potem przeniosło się na całe ciało robiłam dużo badań pod kątem różnych chorób bolerioza też wszystkie wyniki ok zaczełam brać leki na nerwicę z depresją dużo objawów ustąpiło ale nadal dokuczają mi łydki ostatnio neurolog powiedział mi że to mogą być..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 20

.. ...to mam od czego mam drgania ciała całego prawdopodobnie nerwica także depresja nie wiem po co to żyć jak trzeba wszystko to znosić lepiej umrzeć i sie nie męczyć ale co będzie to będzie mam nadzieje ze kiedyś będzie lepiej bo nie wiem ile jeszcze to zniose już nie mam sił męczy mnie to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...kilka lat, dotyczą one drgan mieśni na lydkach i stopach cały czas i czasmi na innych grupach mieśniowych np, posladki lub dlłoń lub bark. Jest to bardzo denerwujące i przewlekłe, choruje na depresje i nerwice długi czas i wiem że to jest powód tuych objawów zostawiam swoje gg 3229790..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 35

.. ...biurku.Czuje tez ogolne dziwne drgania w srodku,mysle ze to jest spowodowane biciem serce,to uczucie to powoduje.Do tego wszystkiego mam silne trzaski kiedy przelykam sline i ziewam,derealizacje ,deprersonalizacje.Wszyscy pisza mi na forach ze to raczej nerwica lękowa a nie schizofrenia..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...opisać,tak jak przy drganiu mięśni na wskutek braku magnezu,jest to bardzo szybkie i krótkotrwałe ale ja się tego panicznie boję i nie wiem co to jest. Czy tak wygląta kołatanie serca czy to jeszcze coś nowego. Bylem nie dawno u lekarza dermatologa... Ktory mi przepisal ten lek..