Drganie brzucha

Nerwica - czy na pewno? - Str. 152

.. ...jak: - dretwienie rak i drganie ich - pocenie sie stop i rak jak z kranu - zimne stopy i rece - oslabienie ogolne takie ze czuje co jakis czas ze za chwile odlece - ciezkosc z oddychaniem - nudnosci tak ogromne ze prawie ze wymiotuje ale niedochodzi nigdy do tego - bole brzucha - zatkane..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem często złe samopoczucie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...mrowienie w ciele, a potem drgania. To nie takie typowe drgawki np z zimna jak wystepuja, ale drganie jakby czegos wewnatrz...trzesa mi sie wtedy rece, brzuch, etc. Strasznie sie tego boje, nie wiem co to jest. Mialam robione 2xekg oraz echo i jest w normie. Biore Concor Cor 2,5. Mam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. .....ja mam słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...mialam podobne objawy drgania,całego ciała bolało mnie serce,trzęsło mi sie wszystko do tego bralo mnie na wymioty biegunke,bardzo bolał mnie brzuch,niec nie jadłam 4 dni.Prawie się odwodnilam.Podejscie lekarzy było straszne,ja ledwo co stoje a oni spokojnie wszytsko jakies głupie..

Odczuwane tętno.

.. ...zaobserwować leciutkie drgania brzucha w rytm pulsu oraz niekiedy odczuwam tak jakby puls w głowie. Nie wywołuje to jednak żadnych bóli ani nic takiego. Po prostu chciałbym się dowiedzieć z czym to może być związane i co robić żeby ewentualnie temu zapobiec. i czy jest jakaś możliwość,..

Widoczny ruch klatki piersiowej i brzucha w rytm uderzeń serca

.. ...uderzeniach serca. Dodam, że drgania są widoczne zaraz po obudzenia, a w sytuacjach stresowych nasilają się jeszcze bardziej tak, że widać wyraźne ruch koszulki. CZY JEST TO NORMALNE? Dodam, ze leczyłem się na depresję. Teraz wiele objawów depresji minęło. Nie mam lęków przed śmiercią...

Nerwica czy inna poważna choroba serca?

.. ...człowieka można zaobserwować drgania klatki piersiowej z lewej strony w okolicy serca oraz drgania brzucha? Czy to też skutek nerwicy? Dlaczego nikt się nie wypowie? kdp: taka wade spokojnie by u Ciebie wykryto w wieku niemowlecia...wiec w 1991 tez.Jasne ze mozna zachorowac..

Choroba serca czy objawy nerwicy?

.. ...człowieka można zaobserwować drgania klatki piersiowej z lewej strony w okolicy serca oraz drgania brzucha? Czy to też skutek nerwicy? Błagam o pilną odpowiedź, bo podczas przyspieszonej akcji serca mam silny ból za mostkiem, a gdy już puls się unormuje to coś mnie kuje w okolicy serca...

Zespół Barlowa - skurcze stóp i codzienne wypróżnianie się

.. ...ustapily, lecz mnam lekkie drgania palcow, czy to ,moga byc problemy z krazeniem ? Ostatnio tez bardzie czesto sie wyprozniam. do 3 razy dziennie,, nalatuje mnie nie biegunka ale taki dziwny bol w brzuchu . Czy to moze byc spodowowane nadmiarem lub brakiem jakiegos pierwiastka czy to..