Drganie mięśni nogi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...rozchodziły się na twarz, po drgania mięśni, wewęntrzny niepokój, kołatanie serca, w tej chwili skóra mnie piecze... Od stresu nabawiłam się nieżytu żołądka. Gula w gardle... Ale od ponad tygodnia utrzymuje się uczucie lewej nogi z waty, jakby zanikały w niej mięśnie i bardzo mnie to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...napisz mi jak masz te drgania czy to widać u ciebie bo u mnie tak pomału wyciszają się inne dziwne zjawiska podskakiwania nogi itp drżenia ciała też przechodzą szlag by to trafił wszystko niedamy się buziaki a tak apropo w trujmieście jest bardzo ciepło i szum morza tobie szepce..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...nie.Jeżeli chodzi o drganie kciuka to miałam to zanim rozpoczęłam leczenie,teraz jak jeszcze biorę dodatkowo magnez to sie uspokoiło.Czasem trzęsą mi sie nogi i mam te drżenia ciała ale mam nadzieje że będzie tego coraz mniej.Do Gazeciarza,myślę że musisz się udać do specjalisty bo sama..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. .....ja mam słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała..