Drganie mięśnia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...neurologa i powiedział,że te drgania są na tle nerwowym.Wykluczył stwardnienie rozsiane,dystrofię mięśni.Zwaroty głowy też przez nerwicę,ale u mnie jeszcze doszła anemia( źle leczona przez internistę ).Jak za 3 mies. nie przejdą te zawroty głowy to da skierowanie na tomografię głowy( dla..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 606

.. ...powiedziała że mam szmery i drgania koło serca ale niezaleciła mi zadnego badania tylko że mam sobie leczyć nerwy tylko ona nie będzie mnie leczyć bo jestem za młoda tak mi powiedziała a robiłam badania i wyszło że mam niedokrwistoąś mięśnia sercowego do tego spada mi hemoglobina i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 988

.. ...przeszło. Miałem też drgania mięśni, najczęściej w nogach. Zawroty głowy - te mam nadal niestety. Jednak muszę przyznać że na dzień dzisiejszy całkiem nieźle sobie z tym świństwem radzę czego i tobie i innym życzę. Do całkowitego wyleczenia pewnie jeszcze daleko ale cieszę się że bez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...rozchodziły się na twarz, po drgania mięśni, wewęntrzny niepokój, kołatanie serca, w tej chwili skóra mnie piecze... Od stresu nabawiłam się nieżytu żołądka. Gula w gardle... Ale od ponad tygodnia utrzymuje się uczucie lewej nogi z waty, jakby zanikały w niej mięśnie i bardzo mnie to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...może takie delikatne drgania mięśni w różnych miejscach?ja już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim.Objawy są taki dziwne,że nie chce mi się uwierzyć że to tylko nerwica.Najgorzej jest jak przeczytam sobie coś o jakiejś chorobie( wszystkie z reguły do mnie pasują ).Teraz też mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...gardle też mam często, drgania mięśni także i do tego często wewnętrzne roztelepanie, jakbym kilka moznych kaw wypiła. Biorę Afobam albo persen i neocardinę - pomaga, ale nie na długo. Mam nadzieję, że nie rozwinie mi się ta nerwica moja do Waszych rozmiarów. Życzę powodzenia i sukcesów..

drganie ciała

.. ...ostatnio mniewam jakies drgania bardziej prądy czy coś podobnego w badaniach wszystko wychodzi ok nie wiem co mam ze soba zrobić ja tak mam z 11 lat cały czas ale tylko najcześciej w spoczynku leżąc bąć siedząc drgają o róznej częstotliwości mi różne partie mięśni codzienie co godzine i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...mrowienie w ciele, a potem drgania. To nie takie typowe drgawki np z zimna jak wystepuja, ale drganie jakby czegos wewnatrz...trzesa mi sie wtedy rece, brzuch, etc. Strasznie sie tego boje, nie wiem co to jest. Mialam robione 2xekg oraz echo i jest w normie. Biore Concor Cor 2,5. Mam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...interesuje otóż mam drgania mięśni , drganie lewej powieki ( prawie codziennie ) brałam aspargin i magnez cały czas ale to nie pomogło do tego dochodzi mrowienie i drętwienie kończyn zwłaszcza kiedy śpię , powoli zaczynam wmawiać przeróżne choroby byłam u dwóch neurologów ( niczego nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...napisz mi jak masz te drgania czy to widać u ciebie bo u mnie tak pomału wyciszają się inne dziwne zjawiska podskakiwania nogi itp drżenia ciała też przechodzą szlag by to trafił wszystko niedamy się buziaki a tak apropo w trujmieście jest bardzo ciepło i szum morza tobie szepce..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...badaniem emg czy te skurcze drgania nie pochodzą z głębi mięsni jeżeli to badanie wyjdzie dobrze wtedy będę bezpieczna dzis znów miałam zły dzień przypomniałam sobie o tej chorobie jutro jadę do szpitala ustalić nowy termin na badania żałuję teraz że nie poszłam w pazdzierniku a emg mam..

Ataki częstoskurczu napadowego a mam 17 lat

.. ...między atakami liczne drgania mięśni ), chciałbym jak najszybciej poddać się ablacji, ponieważ marzą mi sie studia na akademii morskiej, a z moja dolegliwością jestem w tym zawodzie całkowicie skreślony. byłem w koszalinie u kardiologa, ale powiedział że anatomicznie moje serce jest..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...opisać,tak jak przy drganiu mięśni na wskutek braku magnezu,jest to bardzo szybkie i krótkotrwałe ale ja się tego panicznie boję i nie wiem co to jest. Czy tak wygląta kołatanie serca czy to jeszcze coś nowego. Bylem nie dawno u lekarza dermatologa... Ktory mi przepisal ten lek..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...naprawde to były nerwowe drgania mięśni w okolicy serca. Jedne z gorszych to nagly atak duszności jakby ktoś zcisnął klatkę piersiową uniemożliwiając oddychanie. jeszcze jeden to uczucie zciskania mózgu wewnątrz czaszki nie jakieś punktowe tylko jakby ktoś pompowal powietze które..

Osłabienie i inne objawy

.. ...boreliozie. - skurcze, drgania mięśni ( przede wszystkim niedobór magnezu, ale również typowe dla awitaminozy i drożdżycy - tutaj najpierw eliminujemy tą możliwą przyczynę, niszcząć drożdże i biorąc b complex ). Infekcję można podejrzewać, jeśli problem dotyczy przez długi czas jednego..

Drgania mięśni

.. ...oka ręki. Czasem tego nie czuje ale czesto są to drgania intensywne które naprawde mi dokuczają. Biorę magnez codziennie i to podwójny nie pije kawy wiec nie wiem co mam zrobić ? może ktoś coś poradzi ?..

Drganie mięśni i mimowolne skurcze

.. ...draznieniem nerwu w kregosłupie, czy nie miałeś urazu kregosłupa Wcześniej przekrecałem karkiem zeby strzelał a teraz sie oduczyłem tego... Już nie robie tego od ponad miesiąca... Z potasem też sprubuje.....

Kłucie i drganie mięśni nóg

.. Witam Od zawsze uprawiałem sporty, piłka nożna, siatkówka, bieganie, przez wiele lat wszystko było ok. W sumie z perspektywy czasu miałem szczęście bo sport zajmował mi kilka godzin w tygodniu a nic poważnego mi nie dolegało. Pogarszać zaczęło się z początkiem tego roku. Zaczęło się od tego że po kąpieli..

Dziwne bóle i pulsujące mięśnie

.. ...określić, nie są to takie drgania że drga, drga i przechodzi to na ogól wygląda tak że dany mięsień zadrga raz, góra dwa i tyle. Nie ma żadnej reguły w jakim miejscu to występuje czasem w okolicy łydki, czasem achillesa, przy kolanach, w udach, na dole pleców, czasem też na rękach... Do..

Bolące mięśnie

.. ...też okres że czułem drganie mięśni gdzieś pod sercem... Nie wiem już co robić... Lekarz poza tymi badaniami na krew i mocz nic więcej nie zasugerował, dodały tylko że jestem nadpobudliwy... Nie wiem czy iść do niego z tymi wynikami bo czuję że jemu się wydaje że ja sobie zmyślam te..

Wyniki Krwi

.. ...czuję jakby wewnętrzne drganie w rytm bicia serca...nie zawsze występuje ale nie raz tak. Dodatkowo zauważyłem skakanie mięśni co jakiś czas, w udzie bądz na ramieniu lub powieka. Ogólne wyniki krwi wyszły idealnie, niedawno robiłem badanie tylko na eletrolity oto wynik : min max (..

Problem z mięśniami w nodze i okiem

.. ...jakichś pierwiastków. Drgania powieki to brak bodajże wapnia. Czasem pomaga mi na takie rzeczy również magnez z witaminą B6. Skoro jesteś chory to po prostu Twój organizm jest osłabiony. Najlepiej też wybrać się do lekarza i zrobić podstawowe badania krwi. Poza tym długie siedzenie przy..

Mrowienie

.. ...czarodziejskiej różdżki... Drganie mięśni minęło, tak samo te dziwne kłucia, ta dziwna senność i zmęczenie też ustąpiło. Jeśli byłem senny i zmęczony to tylko wtedy gdy rzeczywiście się zmęczyłem, a nie tak jak parę tygodni temu z niczego. Przez prawie 1,5 miesiąca miałem spokój,..

Problemy z mięśniami i nie tylko... Czy ktoś mi wreszcie pomoże?

.. ...górna część rąk. Te drgania występowały w różnych miejscach, nie było żadnej reguły ani gdzie ani kiedy to coś się pojawiało. Do tego doszło ciągłe zmęczenie, senność, spałem nawet w ciągu dnia co dawniej mi się w ogóle nie zdarzało. Po pewnym okresie doszło uczucie pojawiającego się..

Wzrok, mięśnie, ogólnie złe samopoczucie

.. ...problemy z mięśniami, drgania, kłucia itd. Teraz przy tych upałach jakby wszystko jeszcze się spotęgowało, czuję że mięśnie szybko się męczą, za szybko... Do tego od jakiegoś czasu mam wrażenie że czasem widzę tak jakby przez mgłę... Takie wszystko wydaje się być lekko przymglone,..