Drganie powiek objawy

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...doszlo jeszcze samowolne drganie powieki ( okolicy prawego oka ). Także czulem jakby mi się ruszala powieka. Wszystko to dzialo się po prawej stronie mojego ciala, co mnie troche zaniepokoilo. Na początku myślałem, ze problemem może być calkiem spora drukarka laserowa, która stoi po..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...ty i zaczeło się od drgan w łydkach potem przeniosło się na całe ciało robiłam dużo badań pod kątem różnych chorób bolerioza też wszystkie wyniki ok zaczełam brać leki na nerwicę z depresją dużo objawów ustąpiło ale nadal dokuczają mi łydki ostatnio neurolog powiedział mi że to mogą być..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. .....ja mam słabe nogi, drgania mięśni całego ciała ( w tym twarzy ), szumy i zawroty głowy, ciągnięcie nogi ( spastyczność ), piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...dyskopatię i tak jak u ciebie drgania mam tylko wtedy jak leżę czy siedzę ale lekarz powiedział mi że to raczej nie jest od kręgosłupa pozdrawiam hej mam takie same objawy :( nie wiem jak sobie pomóc czy ktos móglby mi napisac na maila jak sobie z tym radzicie?? odpisze w 100 % buziaki..

Tiki nerwowe

.. ...bezwladny skret glowy,czy drganie kacika ust ) ktore opisalas; moga miec podloze neurologiczne i jak najszybciej powinnas udac sie do lekarza.Nie zwlekaj z tym bo te objawy moga sie nasilac.Jesli masz jeszcze jakies pytanie to postaram sie na nie odpowiedziec.Pozdrawiam. ja mam 14 lat i..

Doświadczenia z Co-prestarium i Noliprel...

.. ...drętwienie twarzy i drganie lewej powieki. To takie podstawowe negatywne objawy, które skutecznie utrudniają mi codziennie życie... Dodatkowo ten lek rozregulował mi cały układ pokarmowy... normalnie tragedia... bardzo źle go znoszę... Jedyny jego plus to ciśnienie w normie,..