Droga patrycjo

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 8

.. ...dowiedziałam się, że droga wolna jest bardzo blisko prawidłowej, ale i tak zdecydowano się ją przepalić. Wszystko skończyło się dobrze. nie mam rozrusznika, nic mi się nie dzieje, przynajmniej narazie, ale czy tak zostanie? czy po jakimś czasie ( np. po roku ) nie okaże się, tak jak u p...

Leki na nerwice - Str. 5

.. ...z góry i pozdrawiam. Droga Pani Dano... Jeśli można to proszę przesłać na mój mail patrycjajasinska@poczta.onet.pl listę ziół na nerwicę.Z Góry Dziękuję... witam czy ktos z was bral moze xanax i jak go odstawial ja juz bylam na dobrej drodze biore go pol roku wiec jest to uzalezenienie w..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...Witajcie ponownie: ) Droga Patrycjo sprobuje odpowiedziec Ci na Twoje pytanie,lecz nie jestem lekarzem i nie wiem dlaczego mialas ablacje i w jakim stopniu masz wypadanie platka.Jesli chodzi o wspomniane wyzej wypadanie platka nie ma zadnych przeciwskazan do uprawiania sportu,nawet..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie

.. ...głowie w kościele.Na moje droga Patrycjio889 jest to nerwica i czeka cię wizytka u psychiatry. Do ona jakie tabletki bierzesz depresyjne. CHRISTO007 odezwe sie.pozdrawiam i dziekuje wszystkim,czekam na dalsze opinie:( Witaj Olesiu.jak zdrowko? Patrycja889,nie sluchaj Kristo007,on pisze..