Drugi udar

Dodatkowe skurcze - Str. 42

.. ...Przerzucanie się z jednego na drugi lek przeciwlękowy nie ma sensu wszystkie uzależniają i większość bazuje na tym samym środku - benzodiazepiny... Spróbuj poprostu z niego wyjść i stanąć na własnych nogach. Tom: Udar i wylew to dwie różne rzeczy. Wszyscy cierpiący na arytmię, wypadanie..

Straszny ból w klatce piersiowej

.. ...ale nie do końca bo na drugi dzieńteż mnie bolało ale nie tak jak wcześniej.Mam prosbe bo nie chce denerwować mamy czy to może być udar muzgu.Aha jestem niskociśnieniowcem( 120,110 na 80 ) a w trakcie tego incydentu miałem 160 na 130.W dziecistwie miewałem bóle migrenowe. a moze to..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 69

.. ...wylewem. Ostatecznie po drugim udarze zakończył życie, ale nikomu nie życzę takiego końca. Reasumując każdy zrobi jak mu serce i rozum dyktuje, ale ja będę walczył zawsze o to aby migotania nie mieć - na razie mi się to udaje. Ale boję się o tym głośno mówić aby nie zapeszyć. Pozdrawiam...

Udar mózgu

.. ...wczoraj rano dostał po raz drugi udar z tym że tym razem jest sparaliżowana strona lewa i jak na razie stan jest bardzo poważny bo cały czas jest nie przytomny. Lekarze praktycznie nic nie mówią, czy ktoś wie może w ilu procentach ludzie z tego typu śpiączki wybudzają się.?? Ja mam..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...zrozumieć co mówi a na drugi dzień tak go powykrzywia na twarzy że ciężko i trzeba się domyslec co chce powiedzieć. Bardzo kocham mojego tate, niedawno urodziłam córke i mój tata jest jej jedynym dziadkiem. Cały czas jestem dobrej nadzieji i wierze że jeszcze nie raz mój tata pójdzie z..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...temu udar. To już jej drugi udar po 5 latach. Jest w tej chwili w śpiączce, chociaż wydaje mi się że mnie słyszy. Reaguje też na dotyk. Oczy ma cały czas zamknięte i chrapie. Ma sparaliżowaną lewą część ciała. Jestem załamana, bo na świecie mam tylko ją. Nawet nie wiem o co prosić Boga,..

Udar mózgu - Str. 4

.. ...mam się bać że nastąpi drugi udar?? Prowadze teraz higieniczny tryb zycia. Mojemu tatusiowi opada czasami kacik ust ale jak sie zmeczy wiec lekarze uspokajają ja jednak nie potrafie tego zrozumiec i strasznie sie boje kolejnego udaru. Moj tato [63 lata] mial 1 czerwca udar dzis juz jest..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...sie tamponada serca.po drugiej operacji po malu wracal do siebie,zaczal kontaktowac,samodzielnie juz jadl nawet,poznawal nas,po udarze mial niedowald lewej czesci ciala ktory juz puszczal,strasznie agresywny byl,pasami przywiazywany bo sobie zrywal wszystko,efekt udaru mozgu,z czasem i..

Udar niedokrwienny lewostronny a sztuczna zastawka

.. ...się jedna choroba do drugiej? Czy ktoś miał podobne schorzenia szukam podpowiedzi? Cze 21października 2006 zalazłem sie szpitalu we Włodawie z bólem barku w tedy sie zaczeło się piekło dla mnie,rodziców i zaniomych. Na pierw wycieli mi śledzione po 6 dniach miałen udar prawo strąny więc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1082

.. ...zadowolony! Mo syn już do drugiej klasy i nowa szkoła . Jestem z niego dumna , pomimo iż bał się czy będzie zaakceptowany poradził sobie . Nie wiem jak jutro dam sobie rade , bo zostanie sam , a tak bym mu chciała pomóc przez to przejść . Jest nerwowy po mamusi i wszystkim się przejmuje..

Bypassy i udar mózgu

.. ...drobnomolekularnej heparyny... i drugie NIE - nie robie się tego profilaktycznie ( po prostu bez heparyny nie da się wykonać operacji w krążeniu pozaustrojowym ). A teraz wyjśnienie. Przyczyną choroby niedokrwiennej serca jest miażdżyca. Z powodu nasilonej miażdżycy obejmującej naczynia..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 2

.. ...u mamy w domu nie ma drugiego pokoju na dole i byłby problem z wniesieniem. ( Babcia to duża osoba ok 1.80 i ok 90kg wagi ) Wszystko to jest mnie przeraża! Czy mieliście lub słyszeliście o podobnym przypadku i jak dalej się potoczyło? Ciężkie jest też to, że większość..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...( ( ( ( ( ( od czasu drugiego udaru ( w dniu swoich 89 urodzin 28.12 ) byla tydz. w szpitalu na intensywnej terapii ( moze 2? ) i nie bylo z Nia praktycznie zadnego kontaktu! Nie chciala jesc, pic, brac lekow, glownie spala a jak lezala to patrzyla w nie wiadomo jaki punkt! chwilami..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...ci przepisać lekarz Drugie: to szukanie przyczyny, bardzo dokładne badania wysokie ciśnienie może skutowac wylewem krwi do mózgu i tzw udarem moze to skutkować upośledzeniem jakiejś funkcji: wzrok, słuch, pamieć, ruch itp najważniejsze bardzo dobre badania - szpitalne i zapobiegawczo -..

Czy to mógł być niedokrwienny udar mózgu?

.. ...lepiej a raz gorzej. a po drugie osoby w takim wieku maja znikome szanse na wyjscie z udaru wiec to nie udar. Miałam bardzo podobnie z babcią, uważam że to mógł być udar. Nie prawdą jest że przy udarze cały czas nie ma kontaktu z otoczeniem, udary są różne w róznej fazie i każdy inaczej..

Nastoletnia nerwica

.. ...zdrowa, no ale jak z drugiej strony mogę być zdrowa skoro jest we mnie wieczny lęk, a wiadomo,że stres dla naszego zdrowia potrafi być zabójczy. Udar,guz mózgu, zawał, nowotwór, choroba neurologiczna,to u mnie codzienność...sama się temu dziwię jak to piszę, że coś takiego może mi się..

Przechodzony zawał serca

.. ...kardiologii, oszalała by ) z drugiej podajesz nie wiadomo skąd przykład że 11 zawałów i żyje..... skąd wiesz że zawał nie był rozległy?? magdziam Uważam że niezwłocznie powinnaś udać się do dobrego kardiologa, lub położyć na oddział ...jeszcze to nadciśnienie, ... takie skoki ciśnienia,..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...był bardzo mocny i po drugim badaniu tomografi wyszło że część muzgu jest już uszkodzona nieodwracalnie.Leży już 6 dzień zauważyła że ma pampersa i mówi żeby go ściągnąć ,dużo żeczy pamięta ale też dużo śpi.Dziennie jak przychodzę do niej to próbuję delikatnie ćwiczyć rękę i nogę i..

PFO Z PRZECIEKIEM ZAGRAZA ŻYCIU?

.. ...strony ryzyko zabiegu, z drugiej strony ryzyko jakiś powikłań w przyszłości. I tą decyzją najczęściej obarcza się lekarzy, ponieważ to oni posiadają niezbędną wiedzę. W przypadku PFO jedni zamykają je bo sądzą, że tak będzie lepiej, inni nie zamykają bo uważają, że nie jest to..