Drżenia ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...klatce piersiowej.. drżenie całego ciała ...niepkój... kiedy poszedłem do lekarza po zrobieniu badań okazało się,że może to być tarczyca robiłem badania chodziłem do lekarza i stwierdził,ze może to być okres przejściowy, byłem też u kardiologa ale tutaj badania tez w porządku i na końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 13

.. ...zemdleję, potliwość, drżenie ciała, trudności z koncentracją ( kiedy prowadziłam lekcje momentami nie wiedziałam, co mówię ), a do tego potworna derealizacja. Zastanawiałam sie to ja, czy nie ja, to się dzieje naprawdę, czy tylko mi się śni, jestem, czy mnie nie ma, a te odczucia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...porządnym waleniem serca i drżeniem całego ciała, niemożliwym do opanowania ) miałam chyba w lutym i wtedy wzięłam( bellergot oczywiście ) Teraz tylko mam przy sobie. Ale bellergot to tylko uspokajacz. Natomiast psychotropy, o których piszecie to coś o wiele gorszego - w moim mniemaniu...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...Dziś np. obudziło mnie drżenie całego ciała. Potem oczywiście dołączył żółądek - było mi niedobrze, piekło w gardle. Miałam też wrażenie, że coś ściska mi serce. I tak już ponad tydzień. W zasadzie ciągle chodzę niewyspana, a to jeszcze gorzej wpływa na moje samopoczucie także w ciągu..

Propranolol - Str. 2

.. ...rąk. W nocy budzę się z drżeniem całego ciała próbuję się uspokoić, ale dużo to nie daje. Learz mówi że panikuję. Tylko ten ból głowy i oczu ostatnio się nasila. Mam duży brak apetytu wszystko jem na siłe walcząc z sobą. Czego to może być wina? mam pytanie też dostałam PROPRANOLOL ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...sie czuc skutków np. drżenia czy bólu. Prawde mówiąc jestem juz na takim etapie, że podchodze do tego lekko. Miłem juz tyle tak dziwnych objawów, że każdy kolejny robi się tak kuriozalny, że aż smieszny ; ) A propos tego świstu to naprawdę tak jest, że przy szybkich skrętach ciała..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...karku, drętwienia i drżenia ciała. W minimalnym stopniu zostały mi jeszcze zawroty głowy ( w sumie może z 5 minuty dziennie )i klucha w gardle. Z piciem też jakby lepiej ( nie to, że dobrze jak ktoś pije, ale... ). Ostatnio miałem wieczór kawalerski kolegi i nie dało się ominąc tematu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 53

.. ...nerwowym mam zawroty głowy drżenie rak i ciała kłopoty ze snem chciałam zrobić dodatkowe badania ale stwierdził za nie potrzeba aga bo nie zawsze mogę wejść mam szkraba małego i muszę sie nia zająć żeby nie zwarjowac jedynie jak uśnie to wchodzę dziękuje bardzo za zainteresowanie Gosiula..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...ciągu dnia odczuwam drżenie całego ciała. To z zewnątrz jest niewidoczne.Nie muszę oczywiście mówić, że zaraz pomyślałam o różnych choróbskach neurologicznych. Czy ktoś z was też to ma? Szukałam odpowiedzi na moje objawy... i dotarłam do tego forum. Wydaje mi sie że mam juz dośc głęboko..

Dodatkowe skurcze - Str. 280

.. ...również złe samopoczucie, drżenie rąk, nerwowość. Tak że nie nerwica jest przyczyną arytmii, ale najprawdopodobniej poziom cukru jest przyczyną nerwicy i arytmii. Lekkie przybranie na wadze od razu podnosi poziom cukru. Zrzucenie możliwie maksymalnej wagi ciała powoduje obniżenie poziomu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy związane z rozwojem biologicznym, np. dojrzewaniem czy pokwitaniem, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...takie symptomy jak: drżenie rąk lub całego ciała, przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie się, uczucie ciągłej duszności, ciągła chęć oddawania moczu, wymioty. Temu wszystkiemu także może towarzyszyć poczucie zbliżającej się śmierci, końca siebie – swojej zdrowej psychiki...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Fitmag: Też miewam takie drżenia całego ciała, rąk. W różnych momentach to rejestruję, czasami w dzień, najgorsze jest tuż przed zaśnięciem, gdy leżę w łóżku. Dziś np. dla odmiany tak aby zbyt nudno nie było, drętwiała mi cała lewa ręka, potem dłoń, 3 palce, i tak na przemian...Potem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...jeśli to nerwica to później może być jeszcze gorzej. Ja teraz muszę faszerować się lekami, a Tobie może wystarczy terapia u psychologa. Pozdrawiam Jola, ale mialaś dokładnie tak jak ja? Możesz opisać?..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...wychodzeniu z ciągu drżenie całego ciała,noce nie przespane,lęki,omamy itd....Od 3 lat palę marihuane,która spowodowała że od 3 lat nie pije,żona wróciła,znajomi powrócili( nawet jestem symbolem trzeźwości ),nie mam zjazdów psychicznych,kaca,omamów,lęków itd..Porównując marihuanę do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. Czesc. Pisze do Was z pewnym problemem. Otoz ostatnio jak sie klade spac, tj szczegolnie wieczorem odczuwam najpierw mrowienie w ciele, a potem drgania. To nie takie typowe drgawki np z zimna jak wystepuja, ale drganie jakby czegos wewnatrz...trzesa mi sie wtedy rece, brzuch, etc. Strasznie sie tego boje,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...tylko dodać że miałam drżenia ciała i nie mogłam spać w nocy i miałam śilny lęk teraz sen powraca do normy lęku się pozbywam byłam w szpitalu pod kątem sm wszystkie badania wyszły dobrze takie objawy daje też bolerioza jeżeli byłaś ukąszona przez kleszcza nawet kilka lat temu colagenoza..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...podskakiwania nogi itp drżenia ciała też przechodzą szlag by to trafił wszystko niedamy się buziaki a tak apropo w trujmieście jest bardzo ciepło i szum morza tobie szepce pozdrawiam U mnie jest tak , że czasami widać jak podskakują mi mięśnie w nogach przeważnie , ale martwię się tymi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...mi sie nogi i mam te drżenia ciała ale mam nadzieje że będzie tego coraz mniej.Do Gazeciarza,myślę że musisz się udać do specjalisty bo sama sobie nie poradzisz,a możesz sie tylko wpędzić w gorszy stan,polecam wizytę u lekarza,może coś wypisze na uspokojenie nerwów ze mną też było..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, że badania nie wykazują żadnego uszkodzenia ciała. Psychika i ciało są tak silnie ze sobą związane i tak silnie od siebie..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...południu,przeważnie jak siedzę ,to mam drżenie lewej strony ciała.Drży wtedy lewa strona serca,brzucha oraz lewa noga do kolana,to jest uczucie jakby pusowało w żyłach lub mięśniach,a jak siedzię spokojnie,to ustępuje,a jak się poruszę lub przejdę po mieszkaniu i usiąde,to znawu zaczyna..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i tachykardii..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...napewno.Ostatnio byłam na forum * drżenie ciała,mięśni... * Piszę Ci o tym,bo na tym ostatnim forum pisze Twój rówieśnik.Też ma problem i myśli o samobójstwie.Nie piszę do Ciebie po to żeby Ci prawić kazania o Twoim postepowaniu.Sam wiesz najlepiej co robisz zle,aco dobrze.Chciałam Cię..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...się coś strasznego, drżenie całego ciała, ścisk w żołądku. Próbowałam się uspokajać i tłumaczyć sobie że to tylko nerwy. Usiadłam na łóżku i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że potraficie się na czymś skupić - książka, film. Mnie to przychodzi z wielkim trudem. Chociaż jak wspomniałem coś drgnęło na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1126

.. ...nerwicy moje objawy to drżenie ciała całyyyy czas bez przerwy., przy wysiłku sie nasila, co chwile skurcze mięśni , jak zrobie jakis gwałtowny ruch to robi sie takie nieprzyjemne ciśnienie w głowie ale po chwili przechodzi, po imprezie jestem nie do życia, częste bóle głowy , skroni,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...częstoskurcz, ciśnienie 190/100, drżenie całego ciała, nudności, bóle za mostkiem. Wzięli mnie na obserwacje na kilka godzin, zrobili badanie krwi na markery zawałowe i EKG. Nic nie wyszło. Pani doktor przy wypisie stwierdziła, że to nerwowe. Następnego dnia poszedłem do lekarza..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...następujące objawy, drżenie prawie całego ciała, podobnie jak z zimna, głębokie uczucie niepokoju, gorączka ok 37,3 st. i maxymalne uczucie suchosci w gardle, tak jak bym slina nie byla w ogole wytwarzana, przyspieszone tepo pracy serce no i obrzydzenie do jedzenia. Objawy trwaly z..

Lęki, dreszcze, srach przed snem, omdlenia

.. ...chwilę się coś stanie, drżenie ciała itp. itd. Najgorzej jest w upalne dni. Jest mi słabo , boję się wyjść z domu, masakra!Kiedyś godzinami leżałam na słońcu i nic.A teraz * ?Co się dzieje???Jak wychodzę sama na miasto to idę w ogromnym napięciu, cały czas towarzyszy mi lęk. Boje się..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...czuję wewnętrzne silne drżenie, jakby siedział we mnie ktoś inny, mój umysł nie chce tego , broni się. Czuję jak robię się słaba,boli mnie glowa tak jakby chciło coś z zniej wyjść, a zachwilę chce mi się krzyczeć chodzę po mieszkaniu i czuję się nieszczęśliwa i mam dość wszystkiego i..

Nerwica i dziwne objawy? - Str. 2

.. ...kiepsko się poczułem, Drżenie ciała, słobo, w głowie się kręci, pojechałem do lekarza, EKG - książeczka, tachykardia - puls 115, ciśnienie 160/100. Dostałem tabletkę pod język, miało spaść, nie spadło. Na drugi dzień, kontrolne EKG - wszystko super - puls 71. Ciśnienie 130/80. Pomyślałem..

Ataki paniki, lęki

.. ...chwilę się coś stanie, drżenie ciała itp. itd. Najgorzej jest w upalne dni. Jest mi słabo , boję się wyjść z domu, masakra!Kiedyś godzinami leżałam na słońcu i nic.A teraz * ?Co się dzieje???Jak wychodzę sama na miasto to idę w ogromnym napięciu, cały czas towarzyszy mi lęk. Boje się..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż prawa. Robiła badania: 3 razy CT głowy ( nic złego ), USG naczyń szyjnych, usg tarczycy, rtg kręgosłupa, badania krwi, cukier, RTG..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Miałem robione echo serca, ekg, troponinę..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...takiego napadu jest drżenie ciała, nerwobóle, przyspieszone tętno, bóle głowy. Nerwy bardzo osłabiają, a emocje mogą podwyższać temperaturę. Myślę, ze za twoim samopoczuciem stoi coś więcej - jakiś problem, być może z otoczeniem, rodziną, umiejętnością wypowiadania własnego zdania...

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...tak.Osłabienie mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to..

Nerwica i silne napady - jak sobie z tym radzić?

.. ...zawroty głowy, omdlenia, drżenie całego ciała.. a teraz jest tragedia!! właśnie 2 miesiące temu byłam we Francji z moim narzeczonym, byliśmy u mojej siostry jej dziecka i męża, mój narzeczony jechał tam pracować a ja siedziałam z moją siostrą i jej dzieckiem w domku. W drodze do Francji..

Wysoki puls i drżenie ciała

.. ...nocy miałam niepokojące drżenie ciala :( i strasznie mi serce waliło pomimo że wziałam wcześniej leki ,nie wiem czemu tak miałam. zawsze mam zimne ręce i nogi pomimo że w otoczeniu jest ciepło. jak są cielpejsze dni to nie moge wychodzić na dwór bo jets mi słabo i duszno;/... nie wiem co..

Kłopot z pamięcią i wykonywaniem złożonych zadań

.. ...od pory dnia letkie drżenie całego ciała a w cale nie jest mi zimno nie mogę nad tym zapanoać chciałbym jeszcze dodać ze pije 3 szklanki kawy dzienie oraz pale paczkę papierosów na dzień alkohol 2 razy w tygodniu mam 19 lat błagam o pomoc 1.]rzucić palenie...2.]łykac 3x dziennie ziołowe..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy nerwicy mogą być bardzo różnorodne i pochodzić z odmiennych układów: pokarmowego, sercowo - naczyniowego, moczowopłciowego itp. Powodują fizyczne..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...na pęcherz moczowy, drżenie ciała, zaburzenia snu i erekcji. Objawy te mogą być bardzo różnorodne, dotyczą różnych narządów i wywołują dramatyczne cierpienia, mimo, ŻE BADANIA NIE WYWOŁUJA ŻADNEGO USZKODZENIA CIAŁA . Psychika i ciało są tak silnie ze sobą związane i tak silnie od siebie..

Dziwne objawy

.. ...stanie - nagłe ataki drżenia ciała całego od nóg do płeców podczas szybkiego bicia serca mam zawroty głowy i robi mi się czarno przed oczami na jakieś 2sek potem jestem oszołomiony na jakieś 10min - dziwnie się czuje w hipermaketach jak wejde to zawsze i momentalnie mam takie zawroty..

Potykanie serca

.. ..., rośnie ciśnienie, drżenie całego ciała, puls duzy, serce mało co nie wyskoczy i lęk przed zasnieciem ze serce mi stanie i kółko - kolejny atak paniki, serce wali, cisnienie rosnie, pomagało tylko natychmiastowe wyjście z domu albo z samochodu i pochodzenie, czesto w nocy , maz ze mna..

Drżenie ciała

.. Witam Państwa. Niedawno założyłam na tej stronie konto, ale piszę tutaj dzisiaj. Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat, myślę że powinnam pisać w tym dziale. Jestem dosyć młodą osobą, ponieważ mam 18 lat. Od pewnego czasu, niestety nie mogę tutaj określić że np. dzieje się to od dwóch tygodni, albo pięciu..