Drżenie całego ciała

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...klatce piersiowej.. drżenie całego ciała ...niepkój... kiedy poszedłem do lekarza po zrobieniu badań okazało się,że może to być tarczyca robiłem badania chodziłem do lekarza i stwierdził,ze może to być okres przejściowy, byłem też u kardiologa ale tutaj badania tez w porządku i na końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...porządnym waleniem serca i drżeniem całego ciała, niemożliwym do opanowania ) miałam chyba w lutym i wtedy wzięłam( bellergot oczywiście ) Teraz tylko mam przy sobie. Ale bellergot to tylko uspokajacz. Natomiast psychotropy, o których piszecie to coś o wiele gorszego - w moim mniemaniu...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...Dziś np. obudziło mnie drżenie całego ciała. Potem oczywiście dołączył żółądek - było mi niedobrze, piekło w gardle. Miałam też wrażenie, że coś ściska mi serce. I tak już ponad tydzień. W zasadzie ciągle chodzę niewyspana, a to jeszcze gorzej wpływa na moje samopoczucie także w ciągu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 200

.. ...mnie bardzo uciążliwe drżenie, a wręcz dygotanie całego ciała i trzęsące sie wiecznie ręce każdego dnia towarzyszy mi płacz z byle powodu, albo bardzo czesto bez powodu - po prostu jest we mnie jakaś wielka bezsilność ostatnio najchętniej siedziałabym sama, bo rozmowy z kimkolwiek i..

Propranolol - Str. 2

.. ...rąk. W nocy budzę się z drżeniem całego ciała próbuję się uspokoić, ale dużo to nie daje. Learz mówi że panikuję. Tylko ten ból głowy i oczu ostatnio się nasila. Mam duży brak apetytu wszystko jem na siłe walcząc z sobą. Czego to może być wina? mam pytanie też dostałam PROPRANOLOL ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...ciągu dnia odczuwam drżenie całego ciała. To z zewnątrz jest niewidoczne.Nie muszę oczywiście mówić, że zaraz pomyślałam o różnych choróbskach neurologicznych. Czy ktoś z was też to ma? Szukałam odpowiedzi na moje objawy... i dotarłam do tego forum. Wydaje mi sie że mam juz dośc głęboko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...takie symptomy jak: drżenie rąk lub całego ciała, przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie się, uczucie ciągłej duszności, ciągła chęć oddawania moczu, wymioty. Temu wszystkiemu także może towarzyszyć poczucie zbliżającej się śmierci, końca siebie – swojej zdrowej psychiki...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Fitmag: Też miewam takie drżenia całego ciała, rąk. W różnych momentach to rejestruję, czasami w dzień, najgorsze jest tuż przed zaśnięciem, gdy leżę w łóżku. Dziś np. dla odmiany tak aby zbyt nudno nie było, drętwiała mi cała lewa ręka, potem dłoń, 3 palce, i tak na przemian...Potem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 227

.. ...głowy nogi jak z waty i drżenie praktycznie całego ciała,także duszności i zamroczone widzenie w końcu wylądowałem u lekarza zrobili mi ekg badania krwi wszystko ok.dostałem propranolol jakieś krople na serce i relanium doraznie ataki się nasilały doszło do tego. że przestałem wychodzić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 280

.. ...Palpitacje serca. Duszności, drżenie całego ciała i skoki cisnienia. Kilka razy wylądowałam na pogotowiu - diagnoza nerwica serca. Biorę Propranolol 10 - 2 razy dziennie i Sedam 0,5 tab na noc. Cisnienie sie ustabilizowało ale dzis czuje sie fatalnie. Czuję jak drzą moje wnętrzności...

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...wychodzeniu z ciągu drżenie całego ciała,noce nie przespane,lęki,omamy itd....Od 3 lat palę marihuane,która spowodowała że od 3 lat nie pije,żona wróciła,znajomi powrócili( nawet jestem symbolem trzeźwości ),nie mam zjazdów psychicznych,kaca,omamów,lęków itd..Porównując marihuanę do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...oczywiście sztywność i drżenie całego ciała. Jak można się domyślić lekarze zrobili wszystkie możliwe badania i znowu nic. Zapisałam się do psychiatry znajomej zresztą. Pani doktor wywsłała mnie na eeg głowy badania tarczycy serca krwi moczu itp diagnoza nerwica. Przepisała pramolan..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo gdzies od 5 klasy podstawowej leki nie pomagaja za to alkohol tak własnie nie wiem dlaczego a ile mozna..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 23

.. ...ciśnienia. Od rana miałem drżenie całego ciała, serce mi strasznie waliło. Ale jak przyjechałem do domu po pracy, to coraz bardziej zaczęło mi walić serce. Wziałem hydroxyzyne, ale nie przechodziło, wiec pojechalem na izbe. Zanim sie doczekałem wejsc do doktora, własciwie serce juz sie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...takie zachowania, strach drżenia mogą się zdarzać nie często, sporadycznie.. Witam ja dziś wylądowałam w szpitalu mialam podobne objawy drgania,całego ciała bolało mnie serce,trzęsło mi sie wszystko do tego bralo mnie na wymioty biegunke,bardzo bolał mnie brzuch,niec nie jadłam 4..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i tachykardii..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...się coś strasznego, drżenie całego ciała, ścisk w żołądku. Próbowałam się uspokajać i tłumaczyć sobie że to tylko nerwy. Usiadłam na łóżku i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że potraficie się na czymś skupić - książka, film. Mnie to przychodzi z wielkim trudem. Chociaż jak wspomniałem coś drgnęło na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...częstoskurcz, ciśnienie 190/100, drżenie całego ciała, nudności, bóle za mostkiem. Wzięli mnie na obserwacje na kilka godzin, zrobili badanie krwi na markery zawałowe i EKG. Nic nie wyszło. Pani doktor przy wypisie stwierdziła, że to nerwowe. Następnego dnia poszedłem do lekarza..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...następujące objawy, drżenie prawie całego ciała, podobnie jak z zimna, głębokie uczucie niepokoju, gorączka ok 37,3 st. i maxymalne uczucie suchosci w gardle, tak jak bym slina nie byla w ogole wytwarzana, przyspieszone tepo pracy serce no i obrzydzenie do jedzenia. Objawy trwaly z..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Miałem robione echo serca, ekg, troponinę..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...tak.Osłabienie mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to..

Nerwica i silne napady - jak sobie z tym radzić?

.. ...zawroty głowy, omdlenia, drżenie całego ciała.. a teraz jest tragedia!! właśnie 2 miesiące temu byłam we Francji z moim narzeczonym, byliśmy u mojej siostry jej dziecka i męża, mój narzeczony jechał tam pracować a ja siedziałam z moją siostrą i jej dzieckiem w domku. W drodze do Francji..

Kłopot z pamięcią i wykonywaniem złożonych zadań

.. ...od pory dnia letkie drżenie całego ciała a w cale nie jest mi zimno nie mogę nad tym zapanoać chciałbym jeszcze dodać ze pije 3 szklanki kawy dzienie oraz pale paczkę papierosów na dzień alkohol 2 razy w tygodniu mam 19 lat błagam o pomoc 1.]rzucić palenie...2.]łykac 3x dziennie ziołowe..

Dziwne objawy

.. ...stanie - nagłe ataki drżenia ciała całego od nóg do płeców podczas szybkiego bicia serca mam zawroty głowy i robi mi się czarno przed oczami na jakieś 2sek potem jestem oszołomiony na jakieś 10min - dziwnie się czuje w hipermaketach jak wejde to zawsze i momentalnie mam takie zawroty..

Potykanie serca

.. ..., rośnie ciśnienie, drżenie całego ciała, puls duzy, serce mało co nie wyskoczy i lęk przed zasnieciem ze serce mi stanie i kółko - kolejny atak paniki, serce wali, cisnienie rosnie, pomagało tylko natychmiastowe wyjście z domu albo z samochodu i pochodzenie, czesto w nocy , maz ze mna..