Drżenie całego ciała przy nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...klatce piersiowej.. drżenie całego ciała ...niepkój... kiedy poszedłem do lekarza po zrobieniu badań okazało się,że może to być tarczyca robiłem badania chodziłem do lekarza i stwierdził,ze może to być okres przejściowy, byłem też u kardiologa ale tutaj badania tez w porządku i na końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...porządnym waleniem serca i drżeniem całego ciała, niemożliwym do opanowania ) miałam chyba w lutym i wtedy wzięłam( bellergot oczywiście ) Teraz tylko mam przy sobie. Ale bellergot to tylko uspokajacz. Natomiast psychotropy, o których piszecie to coś o wiele gorszego - w moim mniemaniu...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...Dziś np. obudziło mnie drżenie całego ciała. Potem oczywiście dołączył żółądek - było mi niedobrze, piekło w gardle. Miałam też wrażenie, że coś ściska mi serce. I tak już ponad tydzień. W zasadzie ciągle chodzę niewyspana, a to jeszcze gorzej wpływa na moje samopoczucie także w ciągu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 200

.. ...mnie bardzo uciążliwe drżenie, a wręcz dygotanie całego ciała i trzęsące sie wiecznie ręce każdego dnia towarzyszy mi płacz z byle powodu, albo bardzo czesto bez powodu - po prostu jest we mnie jakaś wielka bezsilność ostatnio najchętniej siedziałabym sama, bo rozmowy z kimkolwiek i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...ciągu dnia odczuwam drżenie całego ciała. To z zewnątrz jest niewidoczne.Nie muszę oczywiście mówić, że zaraz pomyślałam o różnych choróbskach neurologicznych. Czy ktoś z was też to ma? Szukałam odpowiedzi na moje objawy... i dotarłam do tego forum. Wydaje mi sie że mam juz dośc głęboko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...takie symptomy jak: drżenie rąk lub całego ciała, przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie się, uczucie ciągłej duszności, ciągła chęć oddawania moczu, wymioty. Temu wszystkiemu także może towarzyszyć poczucie zbliżającej się śmierci, końca siebie – swojej zdrowej psychiki...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Fitmag: Też miewam takie drżenia całego ciała, rąk. W różnych momentach to rejestruję, czasami w dzień, najgorsze jest tuż przed zaśnięciem, gdy leżę w łóżku. Dziś np. dla odmiany tak aby zbyt nudno nie było, drętwiała mi cała lewa ręka, potem dłoń, 3 palce, i tak na przemian...Potem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 227

.. ...głowy nogi jak z waty i drżenie praktycznie całego ciała,także duszności i zamroczone widzenie w końcu wylądowałem u lekarza zrobili mi ekg badania krwi wszystko ok.dostałem propranolol jakieś krople na serce i relanium doraznie ataki się nasilały doszło do tego. że przestałem wychodzić..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 280

.. ...Palpitacje serca. Duszności, drżenie całego ciała i skoki cisnienia. Kilka razy wylądowałam na pogotowiu - diagnoza nerwica serca. Biorę Propranolol 10 - 2 razy dziennie i Sedam 0,5 tab na noc. Cisnienie sie ustabilizowało ale dzis czuje sie fatalnie. Czuję jak drzą moje wnętrzności...

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...się coś strasznego, drżenie całego ciała, ścisk w żołądku. Próbowałam się uspokajać i tłumaczyć sobie że to tylko nerwy. Usiadłam na łóżku i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1091

.. ...kręgosłup, jelita, nudności, drżenie rąk, myśli o umieraniu, piski w uszach, kompletny brak apetytu, utrata wagi ok 6 kg, słabość całego ciała ). Podziwiam Was, że potraficie się na czymś skupić - książka, film. Mnie to przychodzi z wielkim trudem. Chociaż jak wspomniałem coś drgnęło na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1230

.. ...częstoskurcz, ciśnienie 190/100, drżenie całego ciała, nudności, bóle za mostkiem. Wzięli mnie na obserwacje na kilka godzin, zrobili badanie krwi na markery zawałowe i EKG. Nic nie wyszło. Pani doktor przy wypisie stwierdziła, że to nerwowe. Następnego dnia poszedłem do lekarza..

Nerwica i silne napady - jak sobie z tym radzić?

.. ...zawroty głowy, omdlenia, drżenie całego ciała.. a teraz jest tragedia!! właśnie 2 miesiące temu byłam we Francji z moim narzeczonym, byliśmy u mojej siostry jej dziecka i męża, mój narzeczony jechał tam pracować a ja siedziałam z moją siostrą i jej dzieckiem w domku. W drodze do Francji..