Drżenie kończyn

Moklobemid (Mobemid)

.. ...działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa handlowa preparatu zawierającego moklobemid...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 607

.. ...kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona ciążą, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe przypominające padaczkę, itd. ) zaburzenia funkcjonowania organów wewnętrznych,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 844

.. ...Zero lęków, strachu, drżenia. Ostatnim razem jak byłam u niej 2 miesiące temu to omdlałam, aż mi wiatrak włoczyli i okno otwarli.Pani doktor szybko kończyła zęba z trzęsącymi rękami. A dziś SUPER. Jak za dawnych czasów. I wiecie moi mili, uważam, że w naszej sytuacji trzeba próbować..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 989

.. ...nawet z wysławianiem , drżenie rąk itk itp.. i każdy taki objawy wywoływał u mnie standardową procedurę - internet i doszukiwanie się wszelakich chorób, już chyba mam ich z 20..poczynając od raka, udaru mózgu, guzy a kończąc na białaczce...istna paranoja.. Oczywiście nie muszę dodawać ,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1039

.. ...którym towarzyszyło drżenie kończyn, kołatanie serca, słabość?? Ja tak mam i przy ostatnim incydencie doszło do tego, że spieły mi się całe jelita i do tej pory czuję takie nabrzmienie. Nie wiem co dalej robić?? Jest gorzej i gorzej, bo pogrążam się w tym wszystkim bojąc się niewiadomo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dawac rózne objawy - drżenie nóg, lęki, zaburzenia snu, nagłe budzenei sie w nocy, kołatanie serca, bóle kończyn... Ja dzięki uspokojeniu przez neurologa i zazywaniu leków czuje sie ( póki co, bo nie chce zapeszac ) całkiem dobrze. Jesli lekarz zalecil leki, to mysle, ze powinnas je po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca o zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona ciążą, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe przypominające padaczkę, itd. ) o zaburzenia funkcjonowania organów wewnętrznych, o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...objawy: kołatanie serca, drżenia i mrowienia kończyn, biegunki, nocne poty, ( aż do konieczności zmian piżamek ), * glut * w gardle, ataki paniki kończące się nawet omdleniami w autobusach i przekonanie, że umieram, że zawiodę męża rodzinę... A im większy starch tym silniejsze..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...tak jak Wy drętwienie, drżenie mięśni, silne bóle i zawroty głowy. ... tylko, że mam 16 lat, żadnych problemów, dobrze radzę sobie ze stresem. Czy może to być spowodowane dietą wegetariańską ( od4 lat )? Czy może zbyt szybkim trybem życia? Codziennie kończę zajęcia po 19 ( tańce, basen,..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...bardzo szybkie męczenie i drżenia mięśni ( przy wysiłku nawet najmniejszym, zaczynają mi drętwieć kończyny i szybko pojawia się silny ból w mięśniach ). Mam 24 lata, pracuję na nocną zmianę ( praca siedząca, ciągle przed komputerem, litry kawy ), ćwiczę od dawna ( basen, siłownia, biegi..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...tak.Osłabienie mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie mam żadnego orzeczenia.Miałam już kilka poważniejszych ataków z porażeniem kończyn i całego ciała., ale częściej przebiega to..

Nerwica? z czym to się je? jak sie zachować? jak to ugryźć?

.. ...piersiowej. zimne poty i drżenie kończyn po skoku ciśnienia. no masakra. nie wiem co robić. za co się zabrać. czy badania które miałem w lutym odzwierciedlają stan mojego zdrowia na dzień dzisiejszy. czy coś mogło się zmienić. teraz na dodatek podobno mam zapalenie oskrzeli. biore..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...środka...Zauważyłam, że nad drżeniami w ogóle nie mogę zapanować:( im więcej się staram to zatrzymać, tym bardziej drżenie się pogłębia. A uczucie gorąca trzyma się dzień lub dwa ( więcej nie ) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...- stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby ( zawsze tak mam ), ponieważ odczuwam silny lęk przed nią i przed jej konsekwencją - śmiercią...

Gwałtowne wysokie skoki ciśnienia

.. ...ciśnienia następuje drżenie kończyn czyli nóg i rąk oraz brak orientacji wzrokowej. Po zażyciu leku Captopril ( jednej pastylki ) cisnienie to spada i po pewnym czasie wraca do normy, a nawet jest poniżej normy np: 115/65. Taka sytuacja się powtarza już codziennie , a nawet dwa razy..