Drżenie mięśni i serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni - bóle i kołatanie serca - napady przyspieszonego bicia serca - ataki duszności - ucisk, * klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 705

.. ...trzy receptory - stąd drżenia, kołatanie serca, przyspieszone tętno, poczucie umierania , ucisk w gardle, sztywnienie mięśni - magnez zostaje wydalony z organizmu i jego deficyt w tkankach się pogłębia. To jest niewykrywalne w badaniach laboratoryjnych, dlatego nie mogąc znaleźć..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 117

.. ...ktos rozumie:( Odnośnie drżenia rąk nóg etc. miałem to na początku nerwicy. Ja jak zwykle musiałem się o wszystko wypytać lekarze ; ) już tak mam i muszę wiedzieć jak i dla czego. Ogólnie chodzi o to, że twoim mięśniom brakuje tlenu i wpadają w drgawki... Poprzez zdenerwowanie i szybką..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...najważniejsze objawy: - drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy związane z rozwojem biologicznym, np. dojrzewaniem czy pokwitaniem, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 259

.. ...omdlenia - bez omdlenia, drżenie rąk, powieki, mięśni, utrata pewności siebie, tracenie oddechu w nocy, bóle serca, itp. Przez prawie tydzień nie mogłem podnieść się z łóżka, co ciekawe przypominały mi się mimo woli zdarzenia z dzieciństwa, czasami jakieś negatywne zdarzenia z pracy...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 283

.. ...na walenie serca, na drżenie mięśni, na głupie myśli nawet, dlatego nie możemy funkcjonować normalnie, brak nam sił nawet na chodzenie! No ok niby znam przyczynę, wiem co od czego, ale to nie chce przejść! Objawy somatyczne są na tyle silne u mnie że chyba nie obędzie się bez leczenia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...gorzej, dostałem dziwnego drżenia pojedynczych mięśni, np. jeden palec sam nagle zaczął się ruszać, i to przechodziło w różne części ciała i trwało bez przerwy, chyba że wypiłem mocną herbatę i na ok 1 godzinę przechodziło.Zaczęły mi również słabnąć mięśnie, tak że nie mogłem pisać w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...tym incydencie miałam drżenie ciała ,dziwnie sie czułam . cisnienie skakało więc cisnieniomierz wykazywał jakis błąd, ze trzy razy probowali mi zrobić ekg serca i tez wyskakiwał błąd. Czułam się jak bym miała za chwilę znowu paśc,Dodatkowo było mi tak gorąco jakbym w głowie miała ze 100..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 10

.. ...oprócz tyvh wszystkich drżen i kolatan serca mialam jeszcze straszne lęki i biegunki,więc muszę brać leki,ale już jest lepiej,czasem zdarzaja sie jeszcze gorsze dni ale już to nie to co przeżywalam wcześniej,strasznie sie męczyłam.Też caly czas biorę magnez i wieczorem piję herbatkę z..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo gdzies od 5 klasy podstawowej leki nie pomagaja za to alkohol tak własnie nie wiem dlaczego a ile mozna..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zaczynało najpierw lekkie drżenie gdzies jakby w klatce piersiowej a pózniej strach zrobił reszte ciśnienie oszalało a rytm serca wzrósł co najmniej dwukrotnie. Takie drzenia odczuwam praktycznie codziennie . leki przeciwlękowe i przeciwdepresyjne trochę mi pomogły ale mam z tym ciągle..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...zapalenia tarczycy: - drżenie rąk - drżenie mięśni - nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja (..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...południu,przeważnie jak siedzę ,to mam drżenie lewej strony ciała.Drży wtedy lewa strona serca,brzucha oraz lewa noga do kolana,to jest uczucie jakby pusowało w żyłach lub mięśniach,a jak siedzię spokojnie,to ustępuje,a jak się poruszę lub przejdę po mieszkaniu i usiąde,to znawu zaczyna..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...Jego brak objawia się drżeniem rąk, nerwowością, kołataniem serca, skurczami mięśni. Dlatego jeśli jesteś zagorzałym amatorem kawy, koniecznie łykaj preparaty zawierające magnez. Zalety i wady picia kawy : + pobudza układ nerwowy + przyśpiesza proces myślenia + usuwa zmęczenie psychiczne..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatania serca - ucisk i duszenie w gardle - oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok *..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 477

.. ...,ściśnięty żołądek, drżenie mięśni , zawroty głowy , dziwne uczucie jakby koło serca i te dziwne myśli że zaraz umrę ,a płacz na końcu nosa. Obecnie jestem w trakcie badań serca 1 lipca miałam holter ,a w tą sobotę echo - wizyta u kardiologa dopiero 15 chyba zwariuję do tej pory .Od..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie *..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...kobiece, wieku starczego, drżenia mięśni, konwulsje, dna, zwyrodnienia stawów, osłabienia wzroku i słuchu, arytmia serca, kamica nerkowa, hemoroidy, niedoczynność gruczołów wydzielania wewnętrznego, bezsenność, biegunki, SM. witaj nutka Masz ty rację magnez to siła, ale nie możesz..

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. ...i chorobach płuc. * Drżenie rąk Bardzo krępujące. Budzi podejrzenia o nadużywanie alkoholu. Kiedy trudno utrzymać w ręku łyżkę, włożyć klucz do zamka, napisać coś czytelnie, chory szuka pomocy u neurologa, obawiając się choroby Parkinsona. * Osłabienie mięśni, najczęściej nóg Ciężko..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...drżenie mięśni, uczucie słabości, ostatnio nawet na zajęciach gimnastycznych, gdzie wysiłek nie jest duży. Proszę po pomoc w diagnozie. Climber. a angiografia naczyń mózgowych? OCT tylnego odcinka oka?..

Mrowienie

.. ...takiego mrowienia - drżenia w nogach, tak jakby bicie serca w całym ciele. Tętno mam spokojne w okolicach 70/min, ciśnienie też zazwyczaj 115/75...Kiedy ćwiczę, stoję, chodzę to w ogóle tego nie czuję, dopiero nieraz kiedy leżę..nie czuje lęków, wyniki krwi mam idealne, serce także..

Skurcze mięśni

.. ...Zauważyłam również lekkie drżenie rąk oraz nieprzyjemne kłucie w sercu. Proszę, jeśli ktokolwiek wie, czego to mogą być objawy oraz do jakiego specjalisty się udać, będę wdzięczna na pomoc... Dziękuję. Moim zdaniem powinny wystarczyć wizyty u internisty i neurologa. Internista wypowie..