Drżenie mięśni po wysiłku

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1126

.. ...nerwicy moje objawy to drżenie ciała całyyyy czas bez przerwy., przy wysiłku sie nasila, co chwile skurcze mięśni , jak zrobie jakis gwałtowny ruch to robi sie takie nieprzyjemne ciśnienie w głowie ale po chwili przechodzi, po imprezie jestem nie do życia, częste bóle głowy , skroni,..

Osłabienie, szybkie męczenie mięśni

.. ...bardzo szybkie męczenie i drżenia mięśni ( przy wysiłku nawet najmniejszym, zaczynają mi drętwieć kończyny i szybko pojawia się silny ból w mięśniach ). Mam 24 lata, pracuję na nocną zmianę ( praca siedząca, ciągle przed komputerem, litry kawy ), ćwiczę od dawna ( basen, siłownia, biegi..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...drżenie mięśni, uczucie słabości, ostatnio nawet na zajęciach gimnastycznych, gdzie wysiłek nie jest duży. Proszę po pomoc w diagnozie. Climber. a angiografia naczyń mózgowych? OCT tylnego odcinka oka?..

Drżenie mięśni

.. ...nieustający problem z drżeniem mięśni, nie cały czas ale najczęściej pojawia się po wysiłku, często podczas stosunku dostaję strasznych drżeń nóg. Nie mam pomysłu skąd to się bierze. Magnez mam w normie. Ponadto nie mogę chodzić na siłownię bo po delikatnym wysiłku mam zawroty głowy,..

Dolne ciśnienie 49 a puls 111

.. ...oddech i takie dziwne drżenie mięśni. wypiłam małą mocną kawę i po 20 min. wynik był 138/61 puls 105. mam astmę wysiłkową, do tego powiększoną wątrobę /od sterydów/ i 2 tyg, temu robiłam wyniki i mam 8,5 % hemoglobiny, żelazo w normie. od pół roku ciężko mi chodzić - w trakcie chodzenia..