Drżenie nóg lekarz

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...glowy,miękkie nogi,,drżenie nóg,nudności i trwa to dłużej niż poprzednie ataki.każdy dzień to dla mnie męka.Wstaję z lękiem i idę spac z lękiem.Codziennie mam zawroty głowy te miękkie nogi. W nocy mam wrażenie,że cała drżę delikatnie,szczególnie plecy i nogi.Ciągle chodzę po lekarzach i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dawac rózne objawy - drżenie nóg, lęki, zaburzenia snu, nagłe budzenei sie w nocy, kołatanie serca, bóle kończyn... Ja dzięki uspokojeniu przez neurologa i zazywaniu leków czuje sie ( póki co, bo nie chce zapeszac ) całkiem dobrze. Jesli lekarz zalecil leki, to mysle, ze powinnas je po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 117

.. ...ktos rozumie:( Odnośnie drżenia rąk nóg etc. miałem to na początku nerwicy. Ja jak zwykle musiałem się o wszystko wypytać lekarze ; ) już tak mam i muszę wiedzieć jak i dla czego. Ogólnie chodzi o to, że twoim mięśniom brakuje tlenu i wpadają w drgawki... Poprzez zdenerwowanie i szybką..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...serca,trzęsieniem rak i drżeniem nóg,całkowita nie chęcią do życia,dusznościami,uczuciem pustki w głowie.Niekiedy miałam wrażenie ze umieram.Poszłam wiec do lekarza - najpierw przepisał mi RELANIUM 5 czułam się dobrze ale tylko przez tydzień,wiec wybrałam się ponownie.Wtedy przepisał mi..