Drżenie oka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...klatce piersiowej.. drżenie całego ciała ...niepkój... kiedy poszedłem do lekarza po zrobieniu badań okazało się,że może to być tarczyca robiłem badania chodziłem do lekarza i stwierdził,ze może to być okres przejściowy, byłem też u kardiologa ale tutaj badania tez w porządku i na końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...porządnym waleniem serca i drżeniem całego ciała, niemożliwym do opanowania ) miałam chyba w lutym i wtedy wzięłam( bellergot oczywiście ) Teraz tylko mam przy sobie. Ale bellergot to tylko uspokajacz. Natomiast psychotropy, o których piszecie to coś o wiele gorszego - w moim mniemaniu...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 153

.. ...objawach nerwicowych ( drżenie, lęk itp. ).Neurolog do której zgłosiłam sie z zawrotami od października próbuje dociec skad te zawroty, Po kolei wysyła mnie na rózne badania które nic nie wykazują. Jednak nie pomyslala, aby wyslac mnie do laryngologa. Wczoraj mialam takie zawroty, ze..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 6

.. ...palpitacje wróciły ,do tego drżenie dłoni , uciski w gardle , poszłam na badanie - echo serca,opowiedziałam lekarzowi co było dotychczas jakim lekiem kiedyś mnie leczono ,ale on młody kardiolog wiedział lepiej . Znalazł przeciek ,którego jak się pózniej w klinice okazało nie było , a nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 27

.. ...baardzo spokojna,ustąpiło drżenie...I wtedy zdecydowałam się położyć w szpitalu.Akurat moja doktor,co się pózniej okazało ordynator szpitala,miała dyżur.Była bardzo ciepła przyjazna,jak zresztą cały personel.Napisałam:ordynator szpitala.Oczywiście chodziło mnie o ordynator..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 231

.. ...godzin. Do tego doszło drżenie , dreszcze ciała. Nie powiem trochę tez spanikowałam. Poleciałam do lekarza, zrobiono mi ekg i okazuje się, że mam serce jak dzwon. niemniej lekarz powiedział, ze mogą być różne tego powody od tych najmniej groźnych - nerwicy do tych które są groźne do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 236

.. ...nadmierne pocenie się, drżenie rąk, osłabienie, itd. Mnie lekarze długo wmawiali nerwicę, a okazało się że mam zapalenie tarczycy! Pozdrawiam. hmm..szczerze mowiac ja nic nie bralamz adnych lekow na to wsyztskoe ewentulanie czasem jakies ziolka uspokajajace kupione na wlasna reke w..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...wieksz część ustąpiładrżenia ciała miałam 24 godz na dobę przez 3 msc Witam! Byłam jeszcze u dwóch neurologów i co się okazało!!! że nie mam odruchów brzusznych, no a raczej że sa szczątkowe, wszystko inne ok. Oboje stwierdzili, że tak moze być po urodzeniu dziecka i że wiele kobiet tak..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...serca, stany lękowe, drżenie mięśni, ziewanie, osłabienie, czasem ból w klatce ( lekki ), niedrożność jelit ( ból brzucha ). Oczywiście wkręciłem sobie nerwicę i lekarz prawdopodobnie też by mi to zdiagnozował, a jeśli by się tak stało to był wylądował w psychiatryku. A wiecie co się..

Duszenie się - Str. 10

.. ...2 tabletki na raz i drżenie rąk,duszenie oraz miękkie nogi jak by się w ziemie zapadło: ) Od tamtej pory kiedy mam gorsze dni biorę Nervomix i jest ok. Lek ziołowy o działaniu uspokajającym. Łagodzi stany napięć emocjonalnych, niepokoju i podenerwowania nie powodując skutków..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...się coś strasznego, drżenie całego ciała, ścisk w żołądku. Próbowałam się uspokajać i tłumaczyć sobie że to tylko nerwy. Usiadłam na łóżku i myślałam że kilka głębszych oddechów pomoże mi się uspokoić. Niestety to nie pomogło, wręcz przeciwnie. Zaczęło mi się robić ciemno przed oczami i..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy nerwicy mogą być bardzo różnorodne i pochodzić z odmiennych układów: pokarmowego, sercowo - naczyniowego, moczowopłciowego itp. Powodują fizyczne..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...drżenie mięśni, uczucie słabości, ostatnio nawet na zajęciach gimnastycznych, gdzie wysiłek nie jest duży. Proszę po pomoc w diagnozie. Climber. a angiografia naczyń mózgowych? OCT tylnego odcinka oka?..