Drżenie rąk i głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...delikatnie likwiduje lęk, drżenie rąk i rozszerza naczynia krwionośne przez co obniża nieznacznie ciśnienie. co do leczenia się pochodnymi paracetamolu... ból głowy jest spowodowany lękiem, więc trzeba uderzyć w jego źródło czy w niego samego a nie dobijać wątrobę Apapami i innymi. jeśli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem, machanie nogą, stukanie palcami o stół ), częste niestrawności ( po jedzeniu boli żołądek ), zawroty głowy ( szczególnie gdy obracam się, schylam,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 978

.. ...zaczeły dochodzić do tego drżenie i pocenie rąk, zawroty głowy dziwne bicie serca, uczucie pustki w głowie, zmęczenie, ciągle dopadały mnie jakieś czarne myśli. W ogóle wszystko było na nie, ale dzięki mężowi zmieniłam trochę nastawienie do życia. Postanowiłam iść do lekarza ogólnego,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...Neurologiczny po omdleniach, drżeniu rąk, drętwieniu lewej strony, zawroty w głowie, dusznościach, problemu z przełykaniem etc. Lekarze nie wiedzieli co mi jest, więc wykonywali mi wszystkie badania neurologiczne. Tomograf głowy, badanie mózgu na reakcje, pobierano mi nawet szpik z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się te objawy, ale rzadziej i nie były tak nasilone. Tylko raz trzy lata..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego czasu, zacząłem codziennie czuć się znacznie gorzej,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...( szczególnie rąk ), drżenie rąk, straszne bóle w skroniach i ...oczy , ból oczu ( straszne uczucie ). stan taki pojawia sie w momentach albo wysoce stresujących albo...znienacka...kiedy wszystko jest ok.To jest dziwne. Najgorsze są zwroty głowy i ta ograniczona świadomość,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...najważniejsze objawy: - drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - bóle stawów ( nadgarstki, stawy szczękowe ) - bóle z tyłu głowy, w okolicy karku i wzdłuż kręgosłupa - oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś tydzień temu ) miałem USG jamy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...lekarza pużniej doszły drżenie rąk kołotanie serca,mdłości biegunki oblewałm się potem .Żadne leki niepomagały do czasu jak zaczełam się leczyc ziołami na poczatku było ciężko ale w obecnej chwili jest super mogę polecic kazdemu lekarza u którego się lecze .Największy błąd jaki robiom..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...zwanych duszności i drżenia rąk,zawrotów głowy, po 2: czas sie poruszać , najlepiej na świerzym powietrzu , wiem że sie nie che ale naprawde pomaga, po 3 : kiedy już następuje atak , bo to jest w tym najgorsze PIJCIE DUŻO WODY NIEGAZOWANEJ,do tej pory aż poczujecie się mega pełne, aż..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo gdzies od 5 klasy podstawowej leki nie pomagaja za to alkohol tak własnie nie wiem dlaczego a ile mozna..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...zapalenia tarczycy: - drżenie rąk - drżenie mięśni - nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja (..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...jak kołatania serca i drżenie rąk występują przy chorobach tarczycy. Napisałeś, że robiłeś tsh, ale to badanie jest mało istotne, najważniejsze są badania hormonów ft3 i ft4 oraz przeciwciała aTPO. Na Twoim miejscu sprawdziłabym to. Pozdrawiam. Dziekuje za podpowiedz.Barbarella postaram..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...uczucie strachu, a nawet drżenie rąk, trwało to około dwóch tygodni ( bałam się, że mam tętniaka ), aż udałam się do szpitala na SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle raczej krótkotrwałe, ale zdarzały..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Lexapro - Str. 10

.. ...denerwuje mnie nasilenie drżenia rąk i nadal nie mam ochoty wychodzic z domu. nudności,bóle głowy, problemy z koncentracją występowały już wcześniej. Na początku brania leku miałam ciągły stan euforii, w końcu na prawdę się śmiałam, mimo że zdarzało mi się mówic od rzeczy. Najważniejsze..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie *..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 147

.. ...tzn kołatanie serca, drżenie rąk i zawroty głowy ze sztywniejącym karkiem. - MASAKRA, uczucie ....Mówiłam o tym lekarzowi ale on powiedział żebym się nie przejmowałam i nadal przyjmowała , po 3 - 4 tyg powinno być widać efekty. Bylam dziś u znajomej na kawie i muisłąm wcześniej wyjść bo..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...potykało, czuję dziwne jego drżenie w gardle, - potrzeba robienia głębszych wdechów bez powodu ( parę razy na dzień ), - szybkie męczenie, nawet przy zwykłym spacerze, - okresowe zawroty głowy, wrażenie uderzania krwi do głowy ( zdarzyło się kilka razy ), - okresowe drżenie rąk, -..

Witam wszystkich

.. ...czasu występuje u mnie drżenie glowy, zauważylam, że nasila się to po jakiś sytuacjach stresowych. Miewam także potworne bole głowy i to bardzo często, dochodzi do tego drżenie rąk i ciągle jestem podenerwowana. Czuje lęk sama niewiem przed czym. Od jakiegos czasu budzę się w nocy, nawet..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. Witam, a więc, czy ktoś ma lub miał takie objawy? Jaka choroba się z tym wiąże. Moja dziewczyna od 2 miesiecy, nie może sobie z nimi poradzić. Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia,..

Drżenie rąk, ból głowy, wege - nerwica?

.. Witam. Mam 15 lat od niedawna mam narwice i od tego czasu jak sie denerwuje strasznie mnie głowa boli [zadne leki typu apap czy ibuprom mi nie pomagają] i przy tym ręce mi sie trzęsą najczęściej dzień przed i w dniu sprawdzianu i nawet później przez cały dzień... Chciała bym też podkreślić że jestem wege od..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...miesiąc pojawiło się drżenie rąk, a od około tygodnia dziwnie mi się kręci w głowie ( może to głupie porównanie, ale czuję się jak po alkoholu ). Dzisiaj rano natomiast miało miejsce coś dziwnego. Nagle zrobiło mi się niedobrze, dostałam mdłości, później przeszła mnie fala ciepła, a..