Drżenie rąk zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem, machanie nogą, stukanie palcami o stół ), częste niestrawności ( po jedzeniu boli żołądek ), zawroty głowy ( szczególnie gdy obracam się, schylam,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 978

.. ...zaczeły dochodzić do tego drżenie i pocenie rąk, zawroty głowy dziwne bicie serca, uczucie pustki w głowie, zmęczenie, ciągle dopadały mnie jakieś czarne myśli. W ogóle wszystko było na nie, ale dzięki mężowi zmieniłam trochę nastawienie do życia. Postanowiłam iść do lekarza ogólnego,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...Neurologiczny po omdleniach, drżeniu rąk, drętwieniu lewej strony, zawroty w głowie, dusznościach, problemu z przełykaniem etc. Lekarze nie wiedzieli co mi jest, więc wykonywali mi wszystkie badania neurologiczne. Tomograf głowy, badanie mózgu na reakcje, pobierano mi nawet szpik z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się te objawy, ale rzadziej i nie były tak nasilone. Tylko raz trzy lata..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie było spowodowane żadnym zawałem, dostałem hydroxyzynę i wysłali mnie do domu. Od tego czasu, zacząłem codziennie czuć się znacznie gorzej,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami poty nocne Niedawno ( jakiś tydzień temu ) miałem USG jamy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 167

.. ...zasłabnięcia, kołatanie serca, drżenie rąk, pustke w głowie, mroczki, podwójne widzenie, zawroty głowy, trudności w mówieniu, racjonalnym mysleniu, spowolnienie, zamulenie jak to nazywam, bół głowy, ściskanie jak obręczą, szumy w uszach a przy tym wszystkim strach, że upadnę, ze nikt mi..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...jak kołatania serca i drżenie rąk występują przy chorobach tarczycy. Napisałeś, że robiłeś tsh, ale to badanie jest mało istotne, najważniejsze są badania hormonów ft3 i ft4 oraz przeciwciała aTPO. Na Twoim miejscu sprawdziłabym to. Pozdrawiam. Dziekuje za podpowiedz.Barbarella postaram..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 147

.. ...tzn kołatanie serca, drżenie rąk i zawroty głowy ze sztywniejącym karkiem. - MASAKRA, uczucie ....Mówiłam o tym lekarzowi ale on powiedział żebym się nie przejmowałam i nadal przyjmowała , po 3 - 4 tyg powinno być widać efekty. Bylam dziś u znajomej na kawie i muisłąm wcześniej wyjść bo..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...potykało, czuję dziwne jego drżenie w gardle, - potrzeba robienia głębszych wdechów bez powodu ( parę razy na dzień ), - szybkie męczenie, nawet przy zwykłym spacerze, - okresowe zawroty głowy, wrażenie uderzania krwi do głowy ( zdarzyło się kilka razy ), - okresowe drżenie rąk, -..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. Witam, a więc, czy ktoś ma lub miał takie objawy? Jaka choroba się z tym wiąże. Moja dziewczyna od 2 miesiecy, nie może sobie z nimi poradzić. Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia,..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...miesiąc pojawiło się drżenie rąk, a od około tygodnia dziwnie mi się kręci w głowie ( może to głupie porównanie, ale czuję się jak po alkoholu ). Dzisiaj rano natomiast miało miejsce coś dziwnego. Nagle zrobiło mi się niedobrze, dostałam mdłości, później przeszła mnie fala ciepła, a..