Drżenie serca

Propranolol

.. ...wieńcowe, stany lękowe, drżenia samoistne, zapobieganie migrenowym bólom głowy. Do działań niepożądanych propranololu należą nadmierne obniżenie ciśnienia i nadmierne spowolnienie akcji serca ( hipotonia ortostatyczna i bloki przewodzenia ). Podczas stosowania leku niektórzy odczuwają..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...lękiem, potliwością, drżeniem rąk, kołataniem serca i, co najgorsze, DUSZNOŚCIĄ. Raz w wyniku takiego ataku znalazłam się w szpitalu. Tam mnie oświecono co to za paskudztwo. Od tej pory lądowałam na pogotowiu. Ratowała mnie tylko hydroksyzynka domięśniowo. Od około tygodnia czuję sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 203

.. ...efekt jest odwrotny.Drżenie,kołatanie serca,zimne poty,wrażenie że zaraz umrzemy,myślę że wszyscy to przerabialiśmy.Nakręcamy się sami.Ja też mam czasem gorsze dni i nie próbuje udawać że jest ok,mamy prawo czuć się gorzej.Najważniejsze jest żyć w zgodzie ze samym sobą.Mnie została..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 207

.. ...powiedzieć,że w tej chwili czuję drżenie całego ciała,jak po wypiciu kilku kaw,szybkie bicie serca i ucisk w gardle.I wiesz co ?Nic sobie z tego nie robię.Nie będzie żadnego zawału i będę starała się sama z tym walczyć.Jeśli się nie uda ,wezmę hydroxizynę. Cieszę się Matiiago,że z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni - bóle i kołatanie serca - napady przyspieszonego bicia serca - ataki duszności - ucisk, * klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 6

.. ...palpitacje wróciły ,do tego drżenie dłoni , uciski w gardle , poszłam na badanie - echo serca,opowiedziałam lekarzowi co było dotychczas jakim lekiem kiedyś mnie leczono ,ale on młody kardiolog wiedział lepiej . Znalazł przeciek ,którego jak się pózniej w klinice okazało nie było , a nie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...kołatania serca, męczliwość, drżenie rąk, bezsenność, mocne * stukanie * serca...biorę MG i Omega Q3, piję sok pomidorowy. Trzeba jakoś żyć i iść do przodu. pozdrawiam wszystkich z ZB Cześć wszystkim byłam 3.06.2009 u lekarza jest nic lepiej nic gorzej na 17 lipca mam ustawionego..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...w gardle, leciutkie drżenie. Nie mogę doczekać się powrotu do leczenia i serca i nerwicy. Chciałabym wiedzieć jak niskociśnieniowcy sobie radzą, jak są leczeni. No i oczywiście kobiety, które rodziły. Pierwszy poród droga naturalną, nie pamietam żadnych komplikacji sercowych ale teraz..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 10

.. ...głowy,jakieś dziwne drżenie w okolicy serca.Mam nadzieję.że to nic groźnego.Pozdrawiam. Ha - gdy po 22 - ej wysłałam kilka słów - pokazał się mój stary /drugi/ post - gdzie podawałam adres e - mailowy - przepraszam strzeliłam * byka * - powinno być: maria3800@gmail.com.Myniu - trzymaj..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dawac rózne objawy - drżenie nóg, lęki, zaburzenia snu, nagłe budzenei sie w nocy, kołatanie serca, bóle kończyn... Ja dzięki uspokojeniu przez neurologa i zazywaniu leków czuje sie ( póki co, bo nie chce zapeszac ) całkiem dobrze. Jesli lekarz zalecil leki, to mysle, ze powinnas je po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca o zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona ciążą, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe przypominające padaczkę, itd. ) o zaburzenia funkcjonowania organów wewnętrznych, o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 105

.. ...Atak trwał trochę, z drżeniem mieśni, zimnymi konczynami i poceniem sie, uczuciem niepokoju i że coś złego się ze mna stanie, waleniem serca, chociaz staram sie nie wsłuchiwac w mój organizm, kiedy ten atak trwa, próbuje odwrócić moja uwage czymś. Najbardziej dobija mnie mała świadomośc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 117

.. ...ktos rozumie:( Odnośnie drżenia rąk nóg etc. miałem to na początku nerwicy. Ja jak zwykle musiałem się o wszystko wypytać lekarze ; ) już tak mam i muszę wiedzieć jak i dla czego. Ogólnie chodzi o to, że twoim mięśniom brakuje tlenu i wpadają w drgawki... Poprzez zdenerwowanie i szybką..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...ciągu dnia odczuwam drżenie całego ciała. To z zewnątrz jest niewidoczne.Nie muszę oczywiście mówić, że zaraz pomyślałam o różnych choróbskach neurologicznych. Czy ktoś z was też to ma? Szukałam odpowiedzi na moje objawy... i dotarłam do tego forum. Wydaje mi sie że mam juz dośc głęboko..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...lekarza pużniej doszły drżenie rąk kołotanie serca,mdłości biegunki oblewałm się potem .Żadne leki niepomagały do czasu jak zaczełam się leczyc ziołami na poczatku było ciężko ale w obecnej chwili jest super mogę polecic kazdemu lekarza u którego się lecze .Największy błąd jaki robiom..

Struna rzekoma w świetle lewej komory

.. ...krwi. Ale to nie boli i w zasadzie nic złego nie robi. W moim przypadku struna rzekoma doprowadziła do tętniaka serca, a mam zaledwie 18 lat. W ciągu najbliższych miesięcy powinnam poddać się ablacji...

Dodatkowe skurcze - Str. 235

.. ...walenie serca plus lęk i drżenie mieśni nóg. przeczytałam na innym poście że nieraz nieleczone zęby mogą prowadzić do chorób serca ale ja zęby regularnie chodzę kontrolować i byłam ost raz 3 mies temu i nic nie było z ubytków. faktem jest że zimą miałam przechodzone zapalenie zatok (..

Czego objawem jest tachykardia?

.. ...jednocześnie pojawiło się drżenie rąk i wewnetrzny niepokój. Robiłam babdanie na tarczyce i jest ok( hormony ), ekg tez jest dobre i badania ogólne krwi też w normie. Czy to może być nerwica? czesc to na 100% nerwica ale zrob jeszcze echo serca dla pewnosci, by wkluczyc organiczne..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 3

.. ...chwilę, często mam * drżenie * na wysokości serca. Tahykardia jest u mnie opanowana, jednak w środku czuję jak cała się * trzęsę * Pozdrawiam Słuchajcie Kochani! Niedomykalność zastawki mitralnej stwierdzono u mnie 19 lat temu na badaniu okresowym w pracy. Był to I stopień. Obecnie mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy związane z rozwojem biologicznym, np. dojrzewaniem czy pokwitaniem, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...dławienie, kołatanie, drżenie rąk, sama już nie wiem jaka jest przyczyna, ale bardzo sie wtedy boję, nie wiem jak pomóc Tobie sobie i innym bo to chyba jest duży problem. Ja podobnie mam dziecko, dobrego męża , pracę ale sporo też w życiu przeszłam i może to teraz daje o sobie znać...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...takie symptomy jak: drżenie rąk lub całego ciała, przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie się, uczucie ciągłej duszności, ciągła chęć oddawania moczu, wymioty. Temu wszystkiemu także może towarzyszyć poczucie zbliżającej się śmierci, końca siebie – swojej zdrowej psychiki...

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...wychodzeniu z ciągu drżenie całego ciała,noce nie przespane,lęki,omamy itd....Od 3 lat palę marihuane,która spowodowała że od 3 lat nie pije,żona wróciła,znajomi powrócili( nawet jestem symbolem trzeźwości ),nie mam zjazdów psychicznych,kaca,omamów,lęków itd..Porównując marihuanę do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...tym incydencie miałam drżenie ciała ,dziwnie sie czułam . cisnienie skakało więc cisnieniomierz wykazywał jakis błąd, ze trzy razy probowali mi zrobić ekg serca i tez wyskakiwał błąd. Czułam się jak bym miała za chwilę znowu paśc,Dodatkowo było mi tak gorąco jakbym w głowie miała ze 100..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 10

.. ...oprócz tyvh wszystkich drżen i kolatan serca mialam jeszcze straszne lęki i biegunki,więc muszę brać leki,ale już jest lepiej,czasem zdarzaja sie jeszcze gorsze dni ale już to nie to co przeżywalam wcześniej,strasznie sie męczyłam.Też caly czas biorę magnez i wieczorem piję herbatkę z..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to bardzo długo gdzies od 5 klasy podstawowej leki nie pomagaja za to alkohol tak własnie nie wiem dlaczego a ile mozna..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zaczynało najpierw lekkie drżenie gdzies jakby w klatce piersiowej a pózniej strach zrobił reszte ciśnienie oszalało a rytm serca wzrósł co najmniej dwukrotnie. Takie drzenia odczuwam praktycznie codziennie . leki przeciwlękowe i przeciwdepresyjne trochę mi pomogły ale mam z tym ciągle..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...zapalenia tarczycy: - drżenie rąk - drżenie mięśni - nadmierna potliwość - uderzenia gorąca do głowy - bóle i kołatania serca - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja (..

EKG drżenia serca na wydechu

.. ...pracy . Wyszło ze mam drżenia serca na wydechu...Badanie było powtarzane z tym samym efektem. Od czasu do czasu przed badaniem miewałam coś takiego jakby mi * powietrze * przez serce przepływało , też zdarzało się osłabienie że nie mogłam wstać z łóżka bo serce waliło jak oszalałe... NA..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...codziennego wewnętrznego drżenia, kołatania serca i mrowienia w lewej ręce doszło omdlenie a później utrata świadomości, zupełne zdrętwienie ręki która do tego zrobiła się sina i tak koszmarne zawroty głowy...lekarz na pogotowiu na podstawie EKG stwierdził, że mam serce jak dzwon i że..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...południu,przeważnie jak siedzę ,to mam drżenie lewej strony ciała.Drży wtedy lewa strona serca,brzucha oraz lewa noga do kolana,to jest uczucie jakby pusowało w żyłach lub mięśniach,a jak siedzię spokojnie,to ustępuje,a jak się poruszę lub przejdę po mieszkaniu i usiąde,to znawu zaczyna..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...Jego brak objawia się drżeniem rąk, nerwowością, kołataniem serca, skurczami mięśni. Dlatego jeśli jesteś zagorzałym amatorem kawy, koniecznie łykaj preparaty zawierające magnez. Zalety i wady picia kawy : + pobudza układ nerwowy + przyśpiesza proces myślenia + usuwa zmęczenie psychiczne..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatania serca - ucisk i duszenie w gardle - oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok *..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 377

.. ...głowie nogi jak z waty drżenie rąk przyspieszony oddech ibicie serca....myślałam że nie dojde do przedszkola po syna...w przedszkolu jakiś obłęd myślałam że nie zdąże go ubrać bo zemdleję...naszczęście zadzwoniłam po męża. Miałam jechać ze swoją babcią do okulisty ale niestety nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 423

.. ...takie dziwnie skurcz czy drżenie serca to było Boze az mi sie przed oczami dziwnie zrobiło, nie wiem czy to było serce czy może od żołądka takie uczucie ale jestem wrecz pewna na 99% ze to było serce takie dziwne coś nie umiem tego nawet opisać BOZE nie wytrzymam!!! Zuziu spokojnie tylko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 427

.. ...nadal mam objawy,czasem drżenie rak ,szybsze bicie serca ,jestem wybuchowa,cierpią na tym moi najbliżsi co bardzo mnie boli.od 4 miesiecy siedze w domu i strasznie mnie to wykańcza,niestety nie mam wyjścia teraz muszę mysleć o dzidzi i wytrwać do końca.pozdrawiam wszystkich i życzę..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Moj problem z serduszkiem - Str. 2

.. ...problem z odczuwaniem drżenia serca. Mineło już troche czasu, może osoby co pisały o tym drzeniu podzielą się wiedzą jak to wygląda teraz z perspektywy dłuższego czasu ? * bo poruszono problem * ... zle się wcisneło ; ) Anula, nie strasz ich! Jeszcze dostana tak silnej nerwicy jak Ty,..

Nerwica serca?

.. ...specyficzne uczucie drżenia bądz przepływającego prądu nieco ponad sercem, trudno dokładnie opisać to uczucie. Witaj DGreg. Po przeczytaniu twojej wypowiedzi stwierdziłam że mam identyczne objawy jak twoje. Dodatkowo mam kłopoty z wysokim ciśnieniem i czasami uczucie pustki wokół serca -..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...czuję wewnętrzne silne drżenie, jakby siedział we mnie ktoś inny, mój umysł nie chce tego , broni się. Czuję jak robię się słaba,boli mnie glowa tak jakby chciło coś z zniej wyjść, a zachwilę chce mi się krzyczeć chodzę po mieszkaniu i czuję się nieszczęśliwa i mam dość wszystkiego i..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie *..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...kobiece, wieku starczego, drżenia mięśni, konwulsje, dna, zwyrodnienia stawów, osłabienia wzroku i słuchu, arytmia serca, kamica nerkowa, hemoroidy, niedoczynność gruczołów wydzielania wewnętrznego, bezsenność, biegunki, SM. witaj nutka Masz ty rację magnez to siła, ale nie możesz..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...bladość, niepokój i drżenie całego ciała. Wiadomo, że wtedy człowiek się jeszcze sam nakręca świadomością śmierci, więc odczyty szaleją. Znów wylądowałem w szpitalu na obserwacji. Mam juz tego dosyć, bo po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Miałem robione echo serca, ekg, troponinę..

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. ...i chorobach płuc. * Drżenie rąk Bardzo krępujące. Budzi podejrzenia o nadużywanie alkoholu. Kiedy trudno utrzymać w ręku łyżkę, włożyć klucz do zamka, napisać coś czytelnie, chory szuka pomocy u neurologa, obawiając się choroby Parkinsona. * Osłabienie mięśni, najczęściej nóg Ciężko..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...reakcji na zdenerwowanie, drżenie rąk, potem drętwienie rąk, miałam takie uczucie jakby ręce w okolicach przegubów były * napompowane * . To uczucie pojawiało się rano i mijało. Ciśnienie mam mniejsze niż zwykle, ale w normie. Zaczęły mi się czasem pojawiać niewielkie wylewy w oczach...

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...o to że mam wrażenie drżenia...trzepotania czegoś wnim ) Taka dolegliwość niema zwyczaju trwać dłużej jak godzina( wten czas wliczam także czas gdy siedze i poprostu głęboko oddycham popijając wode i nic się niedzieje...bo gdybym wstał i się troche poruszał serdeuszko znów by zaczeło..

Przyśpieszona akcja serca, potykanie, szybkie męczenie, duszności

.. ...potykało, czuję dziwne jego drżenie w gardle, - potrzeba robienia głębszych wdechów bez powodu ( parę razy na dzień ), - szybkie męczenie, nawet przy zwykłym spacerze, - okresowe zawroty głowy, wrażenie uderzania krwi do głowy ( zdarzyło się kilka razy ), - okresowe drżenie rąk, -..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...dochodzi: dreszcze, drżenie, lęk przed śmiercią, palpitacje serca, pocenie się, mrowienie, zawroty głowy, osłabienie, szum i pisk w uszach, niemiarowe bicie serca, poczucie zbliżającego się zasłabnięcia, poczucie nierealności otoczenia... Dodam że kilka dni przed tym jak to się zaczęło,..

Przyspieszenie akcji serca. Nerwowe, czy coś jest nie tak? ;/

.. ...czasami dochodzi do drżenia, tak więc mam takie pytanie. Czy to jest spowodowane tylko przez nerwy, czy na prawdę mam jakąś chorobę? U mnie w rodzinie nikt nie miał z tym powikłań, mi też nic takiego się nie działo, póki nie obejrzałem pewnego filmu, który mnie bardzo zestresował, przez..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. Witam, a więc, czy ktoś ma lub miał takie objawy? Jaka choroba się z tym wiąże. Moja dziewczyna od 2 miesiecy, nie może sobie z nimi poradzić. Wcześniej występowały zawroty głowy i bóle brzucha, bóle w okolicy serca, nadwrażliwość na ciepło, ale już się nie pojawiają. Na początku myśleliśmy, że to anemia,..

Wykryty zespół Barlowa

.. ...przeze mnie jako * silne drżenie serca * plus niepokój.Od ponad dwóch lat biorę Rytmonorm i Atenolol,wszystko było ok,ale od kilku dni jest coraz gorzej.Nie mogę już normalnie funkcjonować,nie ma mowy praktycznie o spaniu.Dziś nawet byłam na ostrym dyżurze,ale pani doktor wypisała mi..

Straszne kołatanie serca i całe ciało mi drga

.. ...mięśnie.stąd jak sądzę drżenie moęśni.Radziłbym Ci skontrolować ile wody w ciągu doby wypijasz.Wody.Fachowcem nie jestem,ale myślę,że we krwi to musi być i woda Cześć. Mam takie same objawy. Omdlenia, zawroty głowy, kołatanie serca iid... byłam u lekarza - stwierdzil arytmie komorową...

Garść objawów

.. ...Zaczęłam się ubierać ale drżenie przeszło. Chwile posiedziałam. Nagle też się uspokoiłam i poszłam spać. Dziś ogólnie czułam się zmęczona i ogólnie podłamana całym tym zdarzeniem. W dzień jak leżałam również czułam ten puls ale jak wstałam i zajęłam się czymś to przeszło. Tyle że czułam..

Dziwne objawy

.. ...stanie - nagłe ataki drżenia ciała całego od nóg do płeców podczas szybkiego bicia serca mam zawroty głowy i robi mi się czarno przed oczami na jakieś 2sek potem jestem oszołomiony na jakieś 10min - dziwnie się czuje w hipermaketach jak wejde to zawsze i momentalnie mam takie zawroty..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...drżenie mięśni, uczucie słabości, ostatnio nawet na zajęciach gimnastycznych, gdzie wysiłek nie jest duży. Proszę po pomoc w diagnozie. Climber. a angiografia naczyń mózgowych? OCT tylnego odcinka oka?..

Zespół Barlowa stopień III

.. ...przeze mnie jako * silne drżenie serca * plus niepokój.Od ponad dwóch lat biorę Rytmonorm i Atenolol,wszystko było ok,ale od kilku dni jest coraz gorzej.Nie mogę już normalnie funkcjonować,nie ma mowy praktycznie o spaniu.Dziś nawet byłam na ostrym dyżurze,ale pani doktor wypisała mi..

Potykanie serca

.. ..., rośnie ciśnienie, drżenie całego ciała, puls duzy, serce mało co nie wyskoczy i lęk przed zasnieciem ze serce mi stanie i kółko - kolejny atak paniki, serce wali, cisnienie rosnie, pomagało tylko natychmiastowe wyjście z domu albo z samochodu i pochodzenie, czesto w nocy , maz ze mna..

Wysoki puls

.. ...pulsu i zle samopoczucie drżenie miesni oraz zawroty glowy do tego pojawiają sie czasami bole w klatce piersiowej z bolami w okolicy serca. Czesto towarzyszy mi dusznosc i bardzo szybkie meczenie. Mialam z ok. 2 lata temu robioe echo serca i wszystko wyszlo ok natomiast martwie sie bo..

Mrowienie

.. ...takiego mrowienia - drżenia w nogach, tak jakby bicie serca w całym ciele. Tętno mam spokojne w okolicach 70/min, ciśnienie też zazwyczaj 115/75...Kiedy ćwiczę, stoję, chodzę to w ogóle tego nie czuję, dopiero nieraz kiedy leżę..nie czuje lęków, wyniki krwi mam idealne, serce także..

Skurcze mięśni

.. ...Zauważyłam również lekkie drżenie rąk oraz nieprzyjemne kłucie w sercu. Proszę, jeśli ktokolwiek wie, czego to mogą być objawy oraz do jakiego specjalisty się udać, będę wdzięczna na pomoc... Dziękuję. Moim zdaniem powinny wystarczyć wizyty u internisty i neurologa. Internista wypowie..

Zawroty głowy, kłucie serca, drżenie rąk

.. ...miesiąc pojawiło się drżenie rąk, a od około tygodnia dziwnie mi się kręci w głowie ( może to głupie porównanie, ale czuję się jak po alkoholu ). Dzisiaj rano natomiast miało miejsce coś dziwnego. Nagle zrobiło mi się niedobrze, dostałam mdłości, później przeszła mnie fala ciepła, a..