Drżenie serca nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...lękiem, potliwością, drżeniem rąk, kołataniem serca i, co najgorsze, DUSZNOŚCIĄ. Raz w wyniku takiego ataku znalazłam się w szpitalu. Tam mnie oświecono co to za paskudztwo. Od tej pory lądowałam na pogotowiu. Ratowała mnie tylko hydroksyzynka domięśniowo. Od około tygodnia czuję sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 203

.. ...efekt jest odwrotny.Drżenie,kołatanie serca,zimne poty,wrażenie że zaraz umrzemy,myślę że wszyscy to przerabialiśmy.Nakręcamy się sami.Ja też mam czasem gorsze dni i nie próbuje udawać że jest ok,mamy prawo czuć się gorzej.Najważniejsze jest żyć w zgodzie ze samym sobą.Mnie została..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 207

.. ...powiedzieć,że w tej chwili czuję drżenie całego ciała,jak po wypiciu kilku kaw,szybkie bicie serca i ucisk w gardle.I wiesz co ?Nic sobie z tego nie robię.Nie będzie żadnego zawału i będę starała się sama z tym walczyć.Jeśli się nie uda ,wezmę hydroxizynę. Cieszę się Matiiago,że z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni - bóle i kołatanie serca - napady przyspieszonego bicia serca - ataki duszności - ucisk, * klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...w gardle, leciutkie drżenie. Nie mogę doczekać się powrotu do leczenia i serca i nerwicy. Chciałabym wiedzieć jak niskociśnieniowcy sobie radzą, jak są leczeni. No i oczywiście kobiety, które rodziły. Pierwszy poród droga naturalną, nie pamietam żadnych komplikacji sercowych ale teraz..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...dawac rózne objawy - drżenie nóg, lęki, zaburzenia snu, nagłe budzenei sie w nocy, kołatanie serca, bóle kończyn... Ja dzięki uspokojeniu przez neurologa i zazywaniu leków czuje sie ( póki co, bo nie chce zapeszac ) całkiem dobrze. Jesli lekarz zalecil leki, to mysle, ze powinnas je po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca o zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona ciążą, zaburzenia równowagi, napady drgawkowe przypominające padaczkę, itd. ) o zaburzenia funkcjonowania organów wewnętrznych, o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 105

.. ...Atak trwał trochę, z drżeniem mieśni, zimnymi konczynami i poceniem sie, uczuciem niepokoju i że coś złego się ze mna stanie, waleniem serca, chociaz staram sie nie wsłuchiwac w mój organizm, kiedy ten atak trwa, próbuje odwrócić moja uwage czymś. Najbardziej dobija mnie mała świadomośc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 117

.. ...ktos rozumie:( Odnośnie drżenia rąk nóg etc. miałem to na początku nerwicy. Ja jak zwykle musiałem się o wszystko wypytać lekarze ; ) już tak mam i muszę wiedzieć jak i dla czego. Ogólnie chodzi o to, że twoim mięśniom brakuje tlenu i wpadają w drgawki... Poprzez zdenerwowanie i szybką..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 4

.. ...ciągu dnia odczuwam drżenie całego ciała. To z zewnątrz jest niewidoczne.Nie muszę oczywiście mówić, że zaraz pomyślałam o różnych choróbskach neurologicznych. Czy ktoś z was też to ma? Szukałam odpowiedzi na moje objawy... i dotarłam do tego forum. Wydaje mi sie że mam juz dośc głęboko..

Czego objawem jest tachykardia?

.. ...jednocześnie pojawiło się drżenie rąk i wewnetrzny niepokój. Robiłam babdanie na tarczyce i jest ok( hormony ), ekg tez jest dobre i badania ogólne krwi też w normie. Czy to może być nerwica? czesc to na 100% nerwica ale zrob jeszcze echo serca dla pewnosci, by wkluczyc organiczne..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...fizyczne: bóle głowy, drżenie ciała, skurcze mięśni itd., które nie są związane z żadną chorobą cielesną. Zjawiska takie towarzyszą szczególnie przełomowym okresom lub sytuacjom w życiu człowieka. Mogą to być okresy związane z rozwojem biologicznym, np. dojrzewaniem czy pokwitaniem, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...dławienie, kołatanie, drżenie rąk, sama już nie wiem jaka jest przyczyna, ale bardzo sie wtedy boję, nie wiem jak pomóc Tobie sobie i innym bo to chyba jest duży problem. Ja podobnie mam dziecko, dobrego męża , pracę ale sporo też w życiu przeszłam i może to teraz daje o sobie znać...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...takie symptomy jak: drżenie rąk lub całego ciała, przyspieszone bicie serca, nadmierne pocenie się, uczucie ciągłej duszności, ciągła chęć oddawania moczu, wymioty. Temu wszystkiemu także może towarzyszyć poczucie zbliżającej się śmierci, końca siebie – swojej zdrowej psychiki...

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni: szyi, rąk i nóg przy zginaniu - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatania serca - ucisk i duszenie w gardle - oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok *..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...objawy tej choroby: - drżenie rąk - drżenie mięśni przy zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 377

.. ...głowie nogi jak z waty drżenie rąk przyspieszony oddech ibicie serca....myślałam że nie dojde do przedszkola po syna...w przedszkolu jakiś obłęd myślałam że nie zdąże go ubrać bo zemdleję...naszczęście zadzwoniłam po męża. Miałam jechać ze swoją babcią do okulisty ale niestety nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 423

.. ...takie dziwnie skurcz czy drżenie serca to było Boze az mi sie przed oczami dziwnie zrobiło, nie wiem czy to było serce czy może od żołądka takie uczucie ale jestem wrecz pewna na 99% ze to było serce takie dziwne coś nie umiem tego nawet opisać BOZE nie wytrzymam!!! Zuziu spokojnie tylko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 427

.. ...nadal mam objawy,czasem drżenie rak ,szybsze bicie serca ,jestem wybuchowa,cierpią na tym moi najbliżsi co bardzo mnie boli.od 4 miesiecy siedze w domu i strasznie mnie to wykańcza,niestety nie mam wyjścia teraz muszę mysleć o dzidzi i wytrwać do końca.pozdrawiam wszystkich i życzę..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...objawy tej choroby: drżenie rąk, drżenie mięśni przy zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia,..

Moj problem z serduszkiem - Str. 2

.. ...problem z odczuwaniem drżenia serca. Mineło już troche czasu, może osoby co pisały o tym drzeniu podzielą się wiedzą jak to wygląda teraz z perspektywy dłuższego czasu ? * bo poruszono problem * ... zle się wcisneło ; ) Anula, nie strasz ich! Jeszcze dostana tak silnej nerwicy jak Ty,..

Nerwica serca?

.. ...specyficzne uczucie drżenia bądz przepływającego prądu nieco ponad sercem, trudno dokładnie opisać to uczucie. Witaj DGreg. Po przeczytaniu twojej wypowiedzi stwierdziłam że mam identyczne objawy jak twoje. Dodatkowo mam kłopoty z wysokim ciśnieniem i czasami uczucie pustki wokół serca -..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk i mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie *..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...kobiece, wieku starczego, drżenia mięśni, konwulsje, dna, zwyrodnienia stawów, osłabienia wzroku i słuchu, arytmia serca, kamica nerkowa, hemoroidy, niedoczynność gruczołów wydzielania wewnętrznego, bezsenność, biegunki, SM. witaj nutka Masz ty rację magnez to siła, ale nie możesz..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...reakcji na zdenerwowanie, drżenie rąk, potem drętwienie rąk, miałam takie uczucie jakby ręce w okolicach przegubów były * napompowane * . To uczucie pojawiało się rano i mijało. Ciśnienie mam mniejsze niż zwykle, ale w normie. Zaczęły mi się czasem pojawiać niewielkie wylewy w oczach...

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...dochodzi: dreszcze, drżenie, lęk przed śmiercią, palpitacje serca, pocenie się, mrowienie, zawroty głowy, osłabienie, szum i pisk w uszach, niemiarowe bicie serca, poczucie zbliżającego się zasłabnięcia, poczucie nierealności otoczenia... Dodam że kilka dni przed tym jak to się zaczęło,..