Drżenie w klatce piersiowej

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...w klatce piersiowej,drżenie rąk,ciała,pulsowanie w klatce piersiowej,chyba to arytmia.Nie czuje swojego ciała tak jakbym wszystko miał z waty..Nawet kiedy ruszam oczami czuje trzaski,ból.nie potrafię nimi ruszać..stały się jakby nieruchome..Nawet już na siłę nie potrafię się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 708

.. ...objawiały się brakiem snu, drżeniem roą, poceniem się, kołataniem serca czy bólami w klatce piersiowej. Także w tym nałogowo paliłem marihuane. Na kilka dni przed atakiem byłem u lekarza w związku z grypą, który stwierdził, że mam wysokie ciśnienie krwi. Sam atak miał miejsce, gdy byłem..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...cągle czuję się żle mam drżenie rąk, kłucie, w klatce piersiowej. Ale podejżewam że to teraz bardziej działa psychika i moje nerwy bo na każdym kroku o tym pamiętam. A naczytałam się wiele. I teraz mam problem bo chciałam zajść ponownie w ciążę i się boję bo 4 lata temu miałam cesarkę i..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 14

.. ...przyspieszone tętno, drżenie rąk, zawroty głowy, straszne osłabienie, uczucie, jakby serce biło podwójnie, kłucie w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem, to wszystko to dla mnie norma. Wcześniej też zdarzały się te objawy, ale rzadziej i nie były tak nasilone. Tylko raz trzy lata..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas spanikowałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...jakies zawroty głowy, drżenie, trudności w oddychaniu i wrażenie ze zaraz umre. zostawie dzieci i męża. padne na zawał itp. zmierzylam cisnienie i puls - byly idealne. łyknełam relanium i po 15 min juz bylo super. cały czas czuje cieżar w okolicach mostka, kłucie w klatce piersiowej,..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...dochodziło kołatanie serca, drżenia oczywiście lek, dretwienie rąk, czasmi dyskomfort w głowie, od wrzesnia 2005 roku chodzę po lekarzach zrobiłam niemalże wszystkie badania z krwi, miałam robione EKG, USG jamy brzusznej, badałam sie laryngologicznie, zrobiłam rentegen płuc i kręgosłupa..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zaczynało najpierw lekkie drżenie gdzies jakby w klatce piersiowej a pózniej strach zrobił reszte ciśnienie oszalało a rytm serca wzrósł co najmniej dwukrotnie. Takie drzenia odczuwam praktycznie codziennie . leki przeciwlękowe i przeciwdepresyjne trochę mi pomogły ale mam z tym ciągle..

Czy mam nerwicę?

.. ...objawia takim dziwnym drżeniem w klatce piersiowej i brzuchu. No i jak leże w łóżku to mnie skurcze w stopy łapią. I teraz mam pytanie czego to moga objawy? Nerwicy czy czegoś innego? ( Sory za sformułowanie ale nie umiem tego fachowo opisać ) Pozdro Witam, również pozwolę sobie wprosić..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów..

Nieustający ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...promieniujący na lewą rękę.. Drżenie rąk( gdy się zdenerwuje nie jestem w stanie normalnie się podpisać ) Mam gwałtowne skoki ciśnienia( niee pijam kawy ani napojów typu redbul i tiger ) Dolegliwości nasilają się przy wzmożonym wysiłku fizycznym,czasami wydaje min się że nie mogę złapać..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...klatce piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że pomożecie mi uzyskać więcej informacji co może mi dolegać , bądź sami przechodziliście przez coś podobnego...

Wysoki puls

.. ...pulsu i zle samopoczucie drżenie miesni oraz zawroty glowy do tego pojawiają sie czasami bole w klatce piersiowej z bolami w okolicy serca. Czesto towarzyszy mi dusznosc i bardzo szybkie meczenie. Mialam z ok. 2 lata temu robioe echo serca i wszystko wyszlo ok natomiast martwie sie bo..