Duszenie w gardle tarczyca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...dolegliwości typu: uczucie duszenia, ucisku w gardle. Bo ja trochę podejrzewam u siebie tą tarczycę, ale tych końcowych objawów nie mam. Owszem kołacze mi serce, czasem drga, podskakuje, szumi w uszach, coś mi się w głowie czasem * przelewa * , ale np. potem się nie oblewam - jak moja..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...dolegliwosci typu uczucie duszenia w gardle, czasem serce wali jak oszalałe, jestem nerwowa, mam lęki ale nie jestem z tego powodu zalamana i staram się zyć jakby nic mi nie dolegało:D Wmawiam sobie że jestem zdrową kobieta a dzięki lekom i wyniki TSH mam w normie. Łykam z rana tabletke..

Ucisk, gula w gardle - Str. 12

.. ...sprawe, ale gdy uczucie duszenia pojawialo sie coraz czesciej i meczylo mnie coraz dluzej zaczelam obawiac sie o chorobe tarczycy... dlugo szukalam w internecie informacji na ten temat.. az trafilam na to forum... wlasciwie wszystko by sie zgadzalo... ostatni rok byl dla mnie fatalnym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 744

.. ...odczuwalnych efektów w postaci duszenia i bólu w gardle. Wczoraj byłam u lekarza rodzinnego i powiedział że mój ból na pewno nie jest związany z krtanią, anginą, migdałkami itp. Ale teraz czytając którąś z was, widzę że nie wspomnial o tarczycy a miałam kiedyś z nią problem. Przepisał mi..

Drżenie brzucha

.. ...przechodzi mi. Mam problemy z duszeniem i bólem w gardle i doktor powiedział mi , że może to być nerwica, ponieważ tarczyca jest w porządku, co wynikało zbadań krwi i usg. Ze świadomością że to może być nerwica, biorę ziołowe tabletki uspokajające. Problem polega na tym , że brzuch..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...lekarza mialam objawy duszenia w gardle podejzewalam tarczyce ale moj lekarz usmiechnal sie jak do chipochodryka i zaprzeczyl i wtedy wystapil wemnie bunt ,chcialam mu udowodnic ze jest tak jak mowie ,zmienilam lekarza ktory okazal sie moim wybawca ,najlepszym przyjacielem i lekarzem o..