Duszność i bóle głowy

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...serca. Objawami są np. duszności ( zgłasza je ponad 60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 587

.. ...Pozdrawiam! a mi dziś tak duszno, że zaraz oszaleje;/ Boże mam już dość!!!!!!!!!! już sama nie wiem jak sobie z tym radzić......... nerwica to nie tylko bóle głowy. choruje niestety także reszta ciała. układ pokarmowy się buntuje. mogą pojawiać się zawroty głowy. ile w tym działania..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 623

.. ...szyjnego, to pojawiają się duszności, bóle imitujące bóle pochodzenia sercowego, zawroty głowy.Tłumaczyła mi to neurolog, która wysłała mnie na rezonans słuchając jakie mam objawy. Robiła mi dodatkowo próbę Romberga która wyszła dodatnio. Oczywiście potem cała ta historia zmieniła kilka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 824

.. ...z zawrotami głowy i dusznością, to próbowała zaatakować mnie drętwieniem kończyn, Jak i to zmogłam, to zaczęły się bóle głowy i klatki piersiowej. A teraz ustąpiła. Mam nadzieję, że na stałe; ). Hipnoterapii nie zamierzam przerywać, a moja psycholog dba, żeby nasze kontakty nie były za..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, poty, bóle lewej ręki, uczucie dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres brałem leki atenolol i neurol, ale nie chcę się truć. Staram się przetłumaczyć sobie, że na to się nie umiera, że już tyle ataków lęku przeżyłeś i nic..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...kołatania serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...większość z was zna.Duszności,bóle mięśni,stawów,bółe w klatce piersiowej i to w okolicach serca czasami się przenoszą i czuje taki ból na plecach,zawroty głowy,uczucie ucisku w gardle itd...To wszystko jest straszne i bardzo męczę,nie mogę już funkcjonować i niestety wrócić do kraju..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem często złe..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...dodatku zaczeły się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...kontynuuje leczenie nerwicy duszności ucisk z klatce piersiowej , napady złości lęków i wciąż boli mnie głowa. Nie stosuje żadnych tabletek na te bóle oprócz tych które biore. Chyba już nie ma dla mnie ratunku. Przestałam w to wierzyć że te bóle głowy ustąpią. Podobno to ból napięciowy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...dodać, że również miałam duszności w klatce piersiowej. A teraz przeszło na głowę. Pracuje 8 godzin przed komputerem i nieraz zdarza sie że mam chwilowe zawroty głowy. Świetna wypowiedz - i.zenek - naprawdę podniosła mnie na duchu! Mam jeszcze pytanie;, czy koś z Was odczuwa silniejszy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...Wy. Nie wiem czy ma duszności itp. ale ma straasznie silne bóle głowy,od prawie roku i ból nigdy nie mija... Wciąż czuje jakby pulsowanie w całej głowie.Tabletki nic nie pomagają. ;/ Była u lekarza i niczego nie stwierdził...za niedługo idzie do neurologa..Powiedzcie mi czy to może być..

Bóle w klatce piersiowej jakby mnie coś uciskało

.. ...duszności,dziwne bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, gorączka,bóle mięśni,drętwienie rąk... i można tak wymieniać. Proszę pomuście mi i napiszcie co może mi być bo ja już warjuje od tego wszystkiego.Pozdro. k..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...powtarzać z objawami - duszności , kolatanie serca ( zawał ) , bóle głowy ( guz mozgu ) , wysokie cisnienie ( wylew ) , lek przed smiercią ( bo to na pewno dzisiaj ) , drzenie mięsni ( stwardnienie rozsiane lub nowotwór ) . Do tego swedzi mnie skora , wymiotuje i boje sie wszystkiego ...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...max 160/115 - napady duszności ostanio coraz częściej - bóle głowy i karku - szum i poieczenie w uszach wędruje od lekarza do lekarza,od kardiologa do neurologa i odwrotnie!Miałam 3 razy robione USG serca, jedno wykazało wypadanie zastawki, dwa kolejne już nie. Robiłam także holtera 2..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 298

.. ...uczucie ze odpływam dusznosci itd.Przy wypadaniu płątka występuje wiekszosc tych objawów nerwicowych bóle w klatce ,zawroty głowy rozne kłocia .a tak naprawde to wszystko jest w Głowie ,sproboj zajac sie czyms nie myslec o tym czytaj ksiazki znajdz sobie zajecie ktore wymaga skupienia to..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...* w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność..

Nerwica niszczy mnie już od lat

.. ...potem przerażające leki duszności zawroty głowy bóle.. bolało wszystkopo kolei potem slub ciąża fantastyczne momenty w moim życiu i od nowa tylko w mniejszym stopniu.nerwica niszczy mnie juz od sześciu lat mimo tego nie poddaje sie staram sie z calego seca życ normalnie jest tak..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...klatke, stany lękowe, duszność, bóle głowym, jakby objawy depresji, było nie było,ciagnęło sie to uff... jw. 10 lat, sens życia hm ..wątpliwy : ) Mimo wszystko, podczas migotania/lub w przerwach/, jeździłem do 15 km na rowerze,co 2 - 3 dzień. Podobno ryzykowałem, podobno miałem pierwsze..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 13

.. ...klatke, stany lękowe, duszność, bóle głowym, jakby objawy depresji, było nie było,ciagnęło sie to uff... jw. 10 lat, sens życia hm ..wątpliwy : ) Po /1 godzina/,wizycie u p.Prof. Walczaka 11 - go lutego decyzja .. 4 ablacja w maju, co oznacza czas oczekiwania 3 m - ce, miejsce Płowiecka..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku ) muszę robić po kolei nawet 10 głębokich wdechów i wydechów gdyż mam uczucie że nie dochodzi mi tlen do końca płuc i po prostu brak mi tlenu.Czuję jego..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...I mam szumy nad sercem. przeszłam już tyle badań i też nie umieją mi pomóc. czy hemoglobija 7,8 w moim wieku to dobrze? bo lekarz powiedział że tak. a siostra że mam za niskie. już nie wiem co robić :(..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...miejskiej robi mi sie szybko duszno, tak samo w zamknietych pomieszczeniach. W mieszkaniu teraz mam caly czas okna pootwierane a mimo to czuje się źle. Jestem słaba, każdy ruch głową to zawrót. Badania krwi mam ok, kłucie w klatce według ekg to też nic. Nie jestem chora na cukrzyce( ale..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych...

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...terapię. MIałam straszne duszności, które ustąpiły i postanowiłam już się nie truć. Od niedawna też zauważyłam, że szybko i mocno się denerwuję, Czy to może być nerwica? Już nie wiem co myśleć... :( idź do lekarza : ) zapisz się do laryngologa. Może to jakaś infekcja bakteryjna. Da Ci..

Dziwne bóle głowy i zaburzenie mowy

.. ...to mam.Zaczyna sie od dusznosci,potem mroczki przed oczami,silny bol glowy z przodu i za oczami,zaburzenia mowy i czasmi dochodzi do mrowienia jezyka i palcow u rak i nog.W ciagu 3 lat mialam cztery takie * ataki * .Jutro wybieram sie do lekarza bo troche mnie to martwi! pozdr. biegiem..

Nerwica i silne napady - jak sobie z tym radzić?

.. ...początku miałem lekkie dusznosci i ogolny nie pokoj. Z czasem stałem sie wrakiem człowieka moje dolegliwosci to straszne dusznnosci ,czasami bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca, bóle pleców...... Miałem pare razy takie ataki lęku iż nie wiedziałem co zrobic czułem sie..

Szybkie bicie serce - amfetamina - Str. 2

.. ...się masakrycznie. Dziwnie biło mi serce, miałam duszności, straszne bóle głowy itp. Czy jest jakiś * domowy * sposób żeby złagodziś te objawy? Proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam : *..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...mi się nogi.Mam także duszności i czuję uciskanie w klatce piersiowej. Ciągle jestem zdekoncentrowana.. Bardzo niepokoją mnie te objawy. Wiem, że muszę iść do lekarza, ale czy macie pomysły z jakiej przyczyny te objawy mogą występować? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. To może..

Bóle głowy trwające nieprzerwanie przez około 2 lata

.. ...wyleczyłem zęby. Miewam duszności. Czasami kłuje mnie w okolicy mostka/serca nie mogę się wtedy poruszyć ponieważ czuję bardzo mocny ból, oddychanie też wtedy sprawia ból. Dodam, że mam dość niskie ciśnienie 100/60. Sam nie wiem co to może być. Jakie badania powinienem sobie zrobić? Zrob..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...wyjściem z domu, uczucie duszności, bóle brzucha zawroty głowy. Jestem pod opieką psychiatry tzn. biuorę laki uspokajające ale nie jest ciekawie , raz jest lepiej a raz gorzej. Najgorsze dla mnie są bóle w klatce piersiowej, niewiem wtedy czy mam czekać aż przestanie boleć czy mam jechać..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...wielkiego. Czasem mam duszności, które łączą się z mdłościami i zawrotami głowy. Podkreślam, że w rodzinie jest wiele przypadków z przykrymi przypadłościami serca oraz osoby z nowotworami. Od 3 lat palę i piję alkohol( trochę częściej niż okazyjnie ), a od dwóch biore proszki..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...). Często robi mi się duszno i musze wyjśc pooddychac świerzym powietrzem. Mam problemy z koncentracją,jestem rozdrażniona,nerwowa,płaczliwa.Ostatnio łapię się na tym,że często * kołyszę * nogą kiedy siedzę,czy nawet gdy zasypiam( mogę tak nawet z godzinę ). Bóle głowy( nie..

Przerost prawej komory serca

.. ...i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek( rytm węzłowy?, preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i..

Nerwica lekowa-jak z nia walczyc - Str. 3

.. ...normalnie zyc;( takie jak duszności, bóle w klatce piersiowej i zawroty głowy. To jest dla mnie bardzo uciażliwe i czasami nie umiem sobie z tym poradzic... A najgorszy jest lek zwiazany ze smiercia...;/ Jak mam sobie z tym poradzić?? Może ktoś mi cos chociaz podpowie?? Co najgorsze..

Nastoletnia nerwica - Str. 23

.. ...dokuczliwe. Drętwienie twarzy, duszności, kłucia, bóle głowy, lęki, hipochondria, zaburzenia wzrokowe, niska samoocena, zmienne nastroje... Na razie to tyle. Ale co będzie potem? Chciałabym pójść z tym do lekarza, ale moja Matka stwierdzi, że próbuję na siebie zwrócić uwagę albo że..

Nasilające zawroty głowy

.. ...klatce, zimne poty, duszności, nudności kołatania serca, bóle tam i sram, szybkie męczenie, ciemno w oczach, mdlenia, strach, lęk, panika. Poszedłem do kardiologa zrobił holter 24, echo wszystko ok., oczywiście w międzyczasie kilka podstawowych badań, dalej wszystko ok. Aha leczę się na..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...przyśpieszone bicie serca, duszności, niepokój, różne bóle, np. głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy nerwicy mogą być bardzo różnorodne i pochodzić z odmiennych układów: pokarmowego,..

Czy to na pewno nerwica?

.. ...się kołatania serca, duszności, napady podczas jazdy samochodem. Nie mogłam się uspokoić.Do tego doszły , ucisk w żołądku, problemy ze snem, podczas którego serce mi waliło, i nie dawało spać. Zrobiłam badania, na serce też ( EKg, echo . holter... )Cały czas miałam , podwyższony puls,..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam..

Czy znajdę pomoc w IPIN na ul. Sobieskiego?

.. ...moje obecne objawy to: duszności, zawroty głowy, bóle głowy, światłowstręt, totalna frustracja i zazdrość na myśl o tym że moi rówieśni żyją sobie normalnie, łatwo irytuję się kiedy rodzice są w pobliżu, bo sytuacja z domu się nie zmienia, czasami wychodzę po wino i kiedy wracam na widok..

Nerwica czy może coś innego ?

.. ...klatce, bóle żołądka,duszności,globus histericus, bóle pleców, sztywnienie karku, sztywnienie palców u rąk,omdlenia, zawroty głowy i niesamowity lęk nad którym ciężko jest zapanować a i milacordin uzależnia!!!! Może to głupio zabrzmi ale uspokoiłaś mnie hehe : ). Najbardziej się..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...skupić. Czasem odczuwam dusznośc w przełyku na tchawicy. Prosze o pomoc sennośc i osłabinie naprawde mi przeszkadza w życiu codziennym. Ostatnie dni ciągle sie zastanawiam i wymyślam nowe choroby szukam rozwiazania czasem myśle ze naprawde umre albo że odstane jakiegos udaru mózgu...

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...zdenerwowałś a dzisiaj masz duszności .Już ci pisałam żę ta franca nerwica wyłazi nie jak masz nerwy tylko jak się już uspokoisz.. NA RAZIE .TRZYMAJ SIĘ .ANIA Mnie nie kłuje nic ale mam takie okresowe palenia skóry .A TRZĘSAWKI MAM .wydaje mi się żę wnętrzności mi sie trzęsą .i rece i..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...głowy. Robi mi się wtedy duszno, wszystko zaczyna wirować, nogi robią się jak z waty a niekiedy mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje. Muszę szybko usiąść bo w przeciwnym razie straciłabym przytomność... Do tego często czuję się zmęczona ( nawet po przebudzeniu ) i nie mam na nic ochoty....