Duszność za mostkiem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać co jeszcze. Ale uwierz mi Droga Pati, że to są również objawy nerwicy, a nie tylko chorób..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 83

.. ...puls,drętwienie rąk,duszności, bóle za mostkiem no i oczywiście ten paniczny lęk że to ostatnie minuty mojego życia.A - ha jeżeli chodzi o stan mojego zdrowia ,to wszystkie wyniki są w normie.Proszę o pomoc bo sama już nie daję sobie rady.Jeżeli to możliwe to proszę również o namiary na..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...się takie objawy, jak: duszność, ból dławicowy za mostkiem, zawroty głowy, wymioty, oddanie dużej ilości moczu, nagłe zasłabnięcie lub utrata przytomności * Alicjo wiesz mam sąsiada który ma artymie i wcale by o tym nie wiedział gdyby nie badania jak sie przyjmował do pracy lekarz..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 14

.. ...dni czuje sie wypluta dusznosc ucisk za mostkiem i po zrobieniu ekg zespol QRSposzerzony patologiczy zalamek Q w iii .nieprawidlowy zalamek R w v2,v3,v4 odcinek STuniesiony w v2,nieprawidlowy zalamek T w i,v3,v4,v5.v6,czasQTc wydluzony,i co mi dala ablacja chyba u mlodych ludzi sie..

Czy to był zawał serca?

.. ...temeperatura ok 37,4st. i dusznosci Skąd takie przypuszczenie? Z opisu nie wygląda na zawał - gdzie ból za mostkiem? Z drugiej srony zdarzają się nawet bezobjawowe zawały. Jeśli masz wątpliwości zapytaj lekarza zleci pewnie echo i test wysiłkowy - lub koronografię jeśli będzie..

Zapalenie osierdzia

.. Moje objawy: duszności,trudności z oddychaniem,ostatnio przyspieszony oddech,suchy kaszel,dreszcze, ból od serca za mostkiem, w stronę lewej ręki, łopatki i szyi.Ból nasila się przy oddychaniu,zrobieniu nagłego ruchu( np. schylenie się po długopis,który spadł na ziemię ),śmianiu się głośno, nie mogę..

Kłucie jednym punkcie - klatka piersiowa z prawej strony

.. ...wolno lekcewazyc zadnych dusznosci bolu za mostkiem czy trudnosci w oddychaniu czy to dziennym czy nocnym Palacza gonic!!!Niech w łazience pali,a latem na balkonie.W pierwszej kolejności rtg płuc Jeśli chodzi o ekg, to badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości, serduszko mam w..

Duszności po by passach

.. ...nocy skarżyła się na duszności i ból za mostkiem. Stan taki pojawił się co kilka dni, w nocy , w pozycji leżącej. Po jednym takim * ataku * rodzice pojechali na izbę przyjęć. Tam zrobiono mamie badania: krew ( spadła troszkę hemogllobina nieco ponad 11, płytki krwi 130 tys. didmery nieco..