Duszności ból brzucha

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem często złe..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 3

.. ...serce, mam szybki puls, duszności, kłucie serca, wydaje mi się, że zaraz coś mi się stanie, że umrę lub zemdleję,kręci mi się w głowie. Biorę neokardinę i validol. Przez tydzień brałam afobam. Lęki nawracają i jest to bardzo uciążliwe. Poradzcie co robić?? jestem siedemnastolatką....

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...coś w rodzaju zawału - duszność,ból w klatce,ciężkie oddechy.Byłem na pogotowiu - EKG,ciśnienie - niby wszystko O.K.Zastrzyk na uspokojenie i do domu.Potem 2 miesiące przerwy - nic się nie działo.I od nowa - bóle wklatce w okolicy serca.kołatanie,dusznośći.Tak mam już prawie codziennie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...oddychaniem,uczucie duszności,nudności,biegunka,bóle brzucha,brak apetytu,sztywnienie rąk,nóg...to są tylko niektóre objawy nerwicowe.Niekiedy jest wrażenie takie jak przy zawale serca, a wzywane pogotowie stwierdza ,że to objaw nerwicy...trudno coś powiedzieć w tym przypadku bo dziecko..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1036

.. ...często miewam ataki duszności, a gdy tylko coś mi dolega, zaraz myślę o najgorszych scenariuszach, ciągle czuję się wyczerpany i nie chce mi się nic robić. Młodość mi powoli ucieka, a mnie ciągle coś dolega... Najpierw żółtaczka Gilberta( czy jakoś tak ), która objawiła się bólami w..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 3

.. ...pomoc,zaczeło się od duszności które występowały sporadycznie a teraz mam je cały czas i doszedł jeszcze ból w klatce piersiowej i brzucha.mój e - mail to kajarobert@vp.pl proszę o pomoc męczę się z tym od kilku lat najbardziej nasila się porą jesienną i zimowa jeżeli ktoś zna sposób na..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł,..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...klatce piersiowej. - duszność ( sprawia największy problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które przeprowadziłem z czystym sumieniem stwierdziła..

Ból po prawej stronie brzucha i inne problemy

.. ...początku zaczęło sie od duszności i slabosci, doszly bole,sennosci,nadmierne oddawanie moczu i kucia, robilem badania krwi i watroby, wszystko w normie. Lekarze mowili ze to z przemeczenia i z nerwow, wiec zrobilem sobie wakacje, moje wakacje trwaja juz 3 miesiace, nie robie praktycznie..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...wyjściem z domu, uczucie duszności, bóle brzucha zawroty głowy. Jestem pod opieką psychiatry tzn. biuorę laki uspokajające ale nie jest ciekawie , raz jest lepiej a raz gorzej. Najgorsze dla mnie są bóle w klatce piersiowej, niewiem wtedy czy mam czekać aż przestanie boleć czy mam jechać..

Bóle w klatce piersiowej i nierówne bicie serca

.. ...teraz znów się zaczeło duszności nierówne bicie serca, robi mi się gorąco, czasami pobolewa mnie brzuch , w głowie mi się kręci jak bym był pijany , czytałem na internecie ze to moze być niewydolność serca czy to możliwe? lekarze myślą ze ja świruje oddam wszystko tylko żeby to juz sie..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...przyśpieszone bicie serca, duszności, niepokój, różne bóle, np. głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy nerwicy mogą być bardzo różnorodne i pochodzić z odmiennych układów: pokarmowego,..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...bóle głowy, bóle serca, duszności, bóle brzucha, brak apetytu, zaburzenia seksualne, mrowienia i odrętwienia palców rąk i nóg. NERWICE CECHUJA DUZE TRUDNOŚCI W ZASYPIANIU Charakterystyczne jest wczesne budzenie się. Nerwicowy lęk przed bezsenną nocą JWST LEKIEM PRZED SAMOTNOSCIA . W nocy..

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...spowodowane płaczem, duszności. Podświadoma chęć zwrócenia na siebie uwagi jednocześnie nie przyznając się do tego sobie. Dzisiaj dodatkowo świst w uszach, co zakłóca normalne słyszenie. Ból w mostku, w drogach oddechowych, zapowietrzenie się, uczucie jakby ci się kołowało w głowie. Od..