Duszności bóle pleców

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...kołatanie serca, omdlenia, duszności, bóle pleców ) to typowe objawy właśnie tej choroby, proponowałabym wam terapie grupową lub indywidualną naprawde pomaga.Sprubujcie działania relaksacyjnego masażu lub muzykoterapi, dobre są leki ziołowe, nie pakujcie sie odrazu w leki uspakajające..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1002

.. ...wszystkie objawy: kołatania, duszności, zawroty głowy, bóle pleców to nerwica. Teraz już potrafię se jako tako radzić z chorobą zawsze mam przy sobie jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie jakby co. Ale do czego zmierzam, wczoraj miałam robione EEG głowy i po etapie głębokich wdechów w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...w klatce piersiowej, duszności - uczucie jakby ktoś przyciskał mi klatkę, nie mogę wówczas swobodnie oddychać, oddech mam bardzo któtki, straszne bóle pleców na odcinku piersiowym, okropnie szybkie bicie serca. Boli mnie przy każdym oddechu i ruchu. Oczywiście 3 - krotne EKG, test na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...większość z was zna.Duszności,bóle mięśni,stawów,bółe w klatce piersiowej i to w okolicach serca czasami się przenoszą i czuje taki ból na plecach,zawroty głowy,uczucie ucisku w gardle itd...To wszystko jest straszne i bardzo męczę,nie mogę już funkcjonować i niestety wrócić do kraju..

Bóle w klatce, brzucha, pleców

.. ...coś w rodzaju zawału - duszność,ból w klatce,ciężkie oddechy.Byłem na pogotowiu - EKG,ciśnienie - niby wszystko O.K.Zastrzyk na uspokojenie i do domu.Potem 2 miesiące przerwy - nic się nie działo.I od nowa - bóle wklatce w okolicy serca.kołatanie,dusznośći.Tak mam już prawie codziennie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...32 i podobnie jak ty duszności bóle pleców kołatanie serca ból w klatce piersiowej czasami boję się zostać sama w domu Moja nerwica zaczeła się jakieś sześć lat temu ( dwa lata mi odpuściła nie miałam żadnych dolegliwości ) ale teraz daje mi się we znaki boje się że umrę a czasami mam..

Ból w klatce i lewej reki oraz pleców po lewej stronie

.. ...tamtej pory mam ostre duszności.Mam takie wrażenie jakbym cały czas powstrzymywał kolejny atak bezdechu.z biegiem czasu doszły bóle w klatce piersiowej.Najpierw były łagodne.Z czasem doszło pobolewanie lewej ręki.Najpierw bolało między łokciem a dłonią a teraz to już cała:ramię,i nawet..

Czy to możę być nerwica?

.. ...serca po lewej stronie i duszności. Czasami zjem boli, czasami przejdzie na parę dni. Pomaga mi Validol, ale to tylko czasami na parę godzin czasami na poł dnia, a aczaasami na godzinę.. Gram w kościele i zawse jak przychodzi dzien grania to bóle się nasillają, oraz wieczorem jak trzeba..

Bóle serca i duszności

.. ...męczę się z napadami duszności czuję się tak jakby ktoś się na mnie położył, nie mogę złapać oddechu. Często też miewam bóle w okolicach serca, które rozchodzą się na lewe ramię i rękę oraz na plecy. Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie..