Duszności drętwienie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...miesięcy moje objawy to duszności drętwienie lewej ręki uczucie że zaraz zęmdleje i w dni które są bardzo złe przestaj jeść ponieważ jest mi nie dobrze co sprawia że chudne wtej chwili moje samopoczucie jest dobre moje leki to munid który biore 2 razy dzienie bioscard raz dziennie to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...dopadać mnie dziwne duszności, często gdy kładłem się spać, lub w czasie jedzenia. Od pół roku, mam też inne objawy, takie jak, nagłe drętwienie lewej strony ciała, pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...spowodowane napadami lęku( duszności, nudności, drętwienie, szybkie bicie serca, poczucie, że zaraz się zwariuje ) to objawy wywołane stresem i jeśli wykluczyliśmy inne choroby ( np. tarczycy ), to naprawdę nie ma się czego obawiać - to minie, jeśli sobie sami pomożemy. Pomogły mi też..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem dlatego dzięki Bogu szybko z tego wyszłam mam obsesje związaną z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...niedawno. zaczęło się od duszności podczas zasypiania i dyskomfortu w klatce. Potem pojawiły się znienacka uczucie osłabienia, zawroty głowy, drętwienia kończyn i momentami gwałtowny ból w okolicy serca.Pierwszy taki incydent zakończyłem na pogotwiu.Wszystko ok.no wiec seria badań ekg,..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...wybudzania w nocy i ataków duszności, później doszło okropne kołatanie serca, które nie dawało mi zasypiać. Bóle w klatce piersiowej i drętwienie lewej ręki są straszne. Zrobiłam wszystkie badania od holtera ekg po echo serca. Teraz niesamowicie puchną mi nogi, mam zaledwie 21 lat i nie..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 3

.. ...dokładnie to samo: lęk, duszności, kołatanie serca, drętwienie kończyn. Myślałam, że nigdy się tego nie pozbędę. Ale jakoś dzięki Bogu większości nieprzyjemnych objawów się pozbyłam. Przeważnie radziłam sobie sama - brałam witaminę B - complex, polewałam zimną wodą stopy i ręce aż do..

Propranolol - Str. 3

.. ...intensywnym wysiłku czułam np. duszności, czy falowanie gruntu. Po Therm Line jak ręką odjął. Niestety, po niecałym opakowaniu ( 60kaps. ) dostałam bardzo silnej migreny ( jestem nimi obciążona genetycznie ), z aurą, wymiotami, i drętwieniem ust i palców. Lekarz z pogotowia zrobił mi ekg..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...zaczęły mnie męczyć nocne duszności, pieczenie w mostku, różnorakie bule, a to w plecach a to w boku, tracenie świadomości i kontaktu ze światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i uczucie „zwężenia się gardła i ucisk w szyi”,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 224

.. ...zawroty głowy, uczucie duszności i wrażenie, że za chwilę umrę, drętwienie rąk itd. Lekarz powiedział mi ,że jest to nerwica lękowa. Zrobiłam wszystkie badania i OK. Też zastanawiałam się, że lekarze coś przeoczyli. Też miałam zapisane leki na uspokojenie, ale przeszkadzały mi w..

Dodatkowe skurcze - Str. 14

.. ...robi mi się gorąco, duszności uczucie ( przy zawrotach ) jak bym miał zaraz odejść z tego świata na niczym nie moge się skupić.. masakra wcześniej miałem jeszcze drętwienie rąk nigdzie nie można nawet wyjśc bo strach.. nie wspominając jak utrudnia to funkcjonowanie w pracy cięzko się z..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...dochodziło ogólne zmeczenie, duszności i drętwienie kończyn. Po wczorajszej wizycie lekarz zapisał mi leki Biosotal, slow mag i Validol mam je przyjmowac a za tydzień do szpitala na badanie holterem. Po tym badaniu mają zdecydować co dalej. Lekarz powiedział mi, że takie ataki będą mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...nerwic serca, arytmię, duszności, bule w klatce, w plecach, drętwienie rąk i bule, bolą nogi i drętwieją - objawów jest dużo. witam wszystkich, buszowałam po necie bo też mam coś z sercem, weszłam na to forum i... przeraziłam się, bo chyba mam to, co Wy :( . 5 lat temu trafiłam do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki. Lodowate prądy w kręgosłupie, rozchodzące się po całym ciele. Spocone i zimne dłonie i stopy. Wyrzuty adrenaliny, że w sekundę jestem mokra. Zachwiania równowagi. Uczucie, że się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 254

.. ...bóle i kłucia w sercu, duszności, drętwienia rąk, a przede wszystkim ten okropny lęk. Jednak chcę Wam na święta napisać coś pozytywnego. To forum znam od paru lat i czasem pisę, a czasem tylko czytam. To naprawdę wspaniała i pokaźna grupa wsparcia. Poczytajcie od początku, a znajdziecie..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...pleców w prawej łopatce,duszności przy małym nawet wysiłku, nawet przy mówieniu,mrowienie w rękach i nogach, sine nogi, pulsowanie na ciele,tętno za szybkie,ból oczu od wewnątrz, to by było pokrótce ,może ktoś jeszcze ma takie objawy, proszę napiszcie,pozdrawiam Na bilansie 10 - latka..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...suchość w ustach, mocne duszności, dreszcze, raz zimno raz gorąco.. PORAZKA... wyniki badań dobre, lekarze stwierdzili nerwicę:/ choroba potrafi byc strasznie dokuczliwa, staram sie nie denerwowac ani stresowac choc to ciężkie bo w życiu ciężko uniknąć niektórych sytuacji... czasem..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...tolerancja wysiłku, duszność, bóle w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i..

Duszenie się - Str. 43

.. ...przedstawionych w całym wątku: duszności ( nie mogę połknąć śliny a jak już połykam to wrażenie że zaraz się nią uduszę ), ból w klatce, nie mogę do końca nabrać powietrza, potrafię się zachłysnąć wodą czy jedzeniem i przez chwilę nie łapię powietrza - to jest najgorsze jakbym miała..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 6

.. ...psychicznie. Zaczęło się od duszności w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie, drętwienie ciała. Potrafiłam jeździć z 3 razy w tygodniu na pogotowie, podawano mi zastrzyki od duszności i uspakajające. Potem głupie myśli, lęk przed śmiercią ( tak bardzo pragnę żyć a za bardzo ), bieganie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...jakimkolwiek dotyku. Lekkie duszności, szczególnie potęgowane przy stresie. Do tego zmęczenie, bóle głowy, sporadyczne drętwienia różnych części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1157

.. ...otoczeniu,dostawałem silne ataki duszności,ucisk na gardle,z tym towarzyszyły silne zawroty głowy,drętwienie rąk,a nawet silną zgage,dostawałem silnych drgawek,i miewałem tak zwane zimne poty.Przez prawie trzy lata brałem leki psyhotropowe a było ich sporo bo ponad 10 gatunków różnego..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł,..

Napady duszności, niepokój oraz mrowienie i drętwienie dłoni

.. ...objawiało sie to lękiem i dusznościami, serce to myślałam że mi wyskoczy z piersi, zaczęła mi drętwieć twarz a potem reszta całego ciała, byłam cała sparaliżowana, miałam uczucie takie że jak drętwienie ( inaczej jak to mówimy mrówki ) dojdzie mi do płuc to się uduszę. W takich..

Hiperwentylacja objawy rzekomo kardiologiczne

.. ...Hiperwentylacji. Każdy kto miewa duszności, zawroty głowy kołatania serca i drętwienia powinien go przeczytać. http://forum.dr - kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=f62daa9ccd82de404fb4fa056e040dd1&topic=571.180 Pozdrawiam s. Stracatella nie wierz w cuda.Przerabiałam tą dietę.Nie..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...mocne kołatanie serca, duszności, przypływ adrenaliny, uczucie drętwienia rąk,nóg, panika itd. Szybko zostałem zawieziony do szpitala, ( w drodze do szpitala częstoskurcz odpuścił i serce zaczęło zwalniać ). W szpitalu zrobiono mi EKG, zmierzono ciśnienie ( byłem tak spanikowany że nie..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...objawiało sie to lękiem i dusznościami, serce to myślałam że mi wyskoczy z piersi, zaczęła mi drętwieć twarz a potem reszta całego ciała, byłam cała sparaliżowana, miałam uczucie takie że jak drętwienie ( inaczej jak to mówimy mrówki ) dojdzie mi do płuc to się uduszę. W takich..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...izbę przyjęć z objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów..

Reanimacja po zawale mięśnia sercowego

.. ...klatce piersiowej oraz duszności wezwałem pogotowie ratunkowe które dość szybko przyjechało i zabrało go do szpitala w czwartek i w piątek byliśmy u niego w szpital stan jego zdrowia się nie poprawiał trudności z oddychaniem się nasiliły do tego doszło drętwienie prawej ręki po godzinie..

Migotanie przedsionków, czy lekarze postepują właściwie

.. ...umierała, wystąpiła duszność, ucisk w klatce piersiowej, drętwienie i mrowienie w kończynach i twarzy. Nauczyłem się rozpoznawać dość nieźle nieprawidłowości, poprzez badanie pulsu, i pomiary ciśnienia - za pomocą pomiaru ciśnienia ( tradycyjnym aparatem+stetoskop ) potrafie zmierzyć nie..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. ...biegunka, zmęczenie, duszność i potliwość. Wystarczy tylko, ze rozwieszę pranie, a już jestem cała mokra od potu. Boli mnie również głowa, łokcie, kolana... Miał ktoś może z Was podobnie ? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam hmm mam z tym problem do dzisiaj ale tylko wtedy jak siedzę i..

Powracający ból mostek szyja

.. ...temu od kołatania serca duszności ból w okoloicy serca bólu lewej ręki i porannego drętwienia dłoni bjawy były podobne do nerwicy serca czy też braku magnezu zareagowałem na to zarzywając magnez i sytuacja siępoprawiła.się nistety jakieś 3 tygodnie temu sytuacja się pogorszyła..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...sekund, minut, lekkie duszności, drętwienie lewej dłoni w nocy i po przebudzeniu, do tej pory lekarz rodzinny zbytnio nie interesował się tymi moimi dolegliwościami jednak kilka miesięcy temu wysłała mnie do kardiologa po tym jak EKG wykryło wydłużenie QT. U kardiologa EKG wyszło ok,..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...tygodniu zacząłem mieć duszności i płytki oddech, oczywiście zmęczenie i brak koncentracji również. Poszedłem do lekarza, który skierował mnie na badania krwi. Wszystkie wyszły dobrze z wyjątkiem ASO 750, które już kiedyś miałem wysokie jako dziecko. Dodatkowo zrobiłem IgM i IgG na..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...ciśnieniem ( objawy duszności, kołotanie serca, niepokój, drętwienie kończyn ) Do tej pory wykonałem badania : EKG dwa razy, mocz, krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie powodoują u mnie regulacji ciśnienia..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...prowadzić do ataków duszności , a więc zmieniono mi znów na Ispotin tyle że zwiekszoną dawkę którą miałam przyjomwać 2 razy dziennie . Mam pytanie czy miewacie podobne problemy ? Czyli mianowicie - omdlenia , szybkie bicie serca , zawroty głowy , ciemność przed oczami , ostatnio doszło..

Dziwne drgania skóry głowy nad prawym uchem

.. ...obręczy ), ale rzadko. Czasami mam kłopoty ze snem. Do jakiego lekaża najpierw się udać z tym problemem? Czy dla pewności lepiej pójść do neurologa? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !!

.. ...nerwicę, a te ataki duszności, drętwienia języka itd. pojawiają się wraz z atakami paniki, albo lęku napadowego. I nie dziwne, że jesteś słaby jak chwilę coś porobisz, skoro głównie leżysz, każdy by był słaby w takiej sytuacji. Zacznij od regularnych spacerów, dotlenisz organizm,..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...bóle głowy, bóle serca, duszności, bóle brzucha, brak apetytu, zaburzenia seksualne, mrowienia i odrętwienia palców rąk i nóg. NERWICE CECHUJA DUZE TRUDNOŚCI W ZASYPIANIU Charakterystyczne jest wczesne budzenie się. Nerwicowy lęk przed bezsenną nocą JWST LEKIEM PRZED SAMOTNOSCIA . W nocy..