Duszności i ból w sercu

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...tego dochodzą jeszcze duszności i męczę się znacznie szybciej ( np, kiedyś biegałam przez 10 minut i nie byłam zmęczona, a teraz po 10 sekundach moje serce zaczyna dużo szybciej bić ). czy powinnam powiedzieć rodzicom i iść do lekarza? mam 19 lat. mam straszne bóle serca. czasem nawet..

Kłucie w sercu - Str. 7

.. ...sercu - częsta zgaga - duszności - rzadsze bóle w całej klatce piersiowej W sumie do niedawna się tym wcale nie przejmowałam, ale ostatnio jakoś bardziej zaczęłam. Martwią mnie niektóre rzeczy m.in. to, że na minutę nawet przy spokojnym leżeniu mój puls wynosi ponad 90 uderzeń i to, że..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...ciężko złapac mi oddech( duszności ) i mam straszne kłucie w klatce piersiowej trwa to około 5min ale trwało by pewnie dłuzej ale biore specjalny syrop co kiedys mi pogotowie przepisało. Miałam sytuacje krytyczną ktoregos dnia i wezwałam pogotowie dlai mi zastrzyk i po nim wszystko..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...mam dziwne objawy: * duszność * zawroty głowy * czuje niepokój nie wiadomo czym spowodowany * czuje zmęczenie * czuje jakby ktos zabieral mi oddech jak klade sie do łóżka * czasami kłócie w mostku, w sercu, ból z tyłu głowy * przyspieszony puls * czasem jak wejde do sklepu czuje niepokoj..

Dziwne trzymanie w plecach

.. ...jak paliłam to miałam duszności, kaszlałam i miałam mocny katar. Taki lekki katar mam nadal. Nie wychodze nigdzie bez chusteczek bo żeby troszkę ale sie z nosa leje codziennie. Miesiąc po rzuceniu palenia miałam robione badania płuc i wyszły dobrze. Więc myślę że to nie od płuc ale może..

Bóle serca , duszności

.. ...bóle w sercu kłocia itd duszności zawsze móiwli mi ,że to nerwica miałam wiele razy ekg echo serca itd i wszytsko wychodziło dobrze ciśnienie też. W zimę miałam takie bóle i kłocia że 24 na dobe 2 tyg az dostalam nimesil i przeszlo teraz zmagam się już 3 tydzien z bólami w klatce w sercu..

Nerwica i tabletki antykoncepcyjne

.. ...brałam tabletki miałam duszności bóle w klatce i wilczy apetyt,Kiedyś to nawet tak mnie coś ścisneło w sercu,ze myślałam,że mam zawał.Taki lęk mnie ogarnął,że myślałam umieram.Jak w końcu odrzuciłam objawy ustapiły,ale pojawił się lęk przed ciążą,jak ja unikałam zbliżeń.Po jakimś pół..

Szybkie bicie, duszności, ból, nierówne bicie

.. ...jest normalnie, czasem duszność ścisk w gardle i uczucie zamierania serca, bóle przeróżne w sercu, robiłam badania ekg kilka razy w czasie napadów, wyszło ok, i nie wiem co robić bo czuję sie okropnie, jakbym miała chore serce byłam u kardiologa i wyszło ok. więc dlaczego dalej tak się..