Duszności i kołatanie serca w nocy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...włosy związane w ogonek. Duszności, kołatania serca, uderzenia krwi do głowy i uczucie jakby mnie ktoś ukropem polał. Okropne. Przeszłam wszystkie badania i akcje łącznie z interwencją pogotowia i lądowaniem na izbie przyjęć w środku nocy. Wszystko na tle nerwowym, biorę paroksetynę,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...objawy Po wysiłku ogromne duszności,kołatania w nocy nasilenie lęków i objawów nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...boli mnie głowa, mam duszności, a zwłaszcza w nocy przez co wiele razy nie mogę zasnąć praktycznie całą noc. Ponadto byłem u kardiologa i zrobiłem wszystkie badania serca i okazało się, że jest wszystko dobrze, za wyjątkiem tego, że mam tachykardię, czyli kołatanie serca, a podczas..

Serce i napady nerwowości

.. ...obudziłem się o 6 z dusznościami, kołataniem serca, pojawił się też znaczny niepokój, cały się trzęsłem ( myślałem, że z zimna ) ( chyba od tych duszności ), powtórzyło się to jeszcze kilka następnych nocy, byłem na ekg, wykazało ze mam dodatkowe kurcze serca nadkomorowe, potas miałem na..

Niewydolność serca

.. ...pomieszczeniu dopadają mnie duszności. Mam momenty, w których nie mam na nic siły i tylko leże, ale są też momenty, w których nie odczuwam dolegliwości( rzadko, ale bywają ). Raz wybrałem się na koncert - poskakałem kilka minut i... nie mogłem zasnąć do późna w nocy, odczuwając przy..

Nerwica a pora dnia

.. ...objawy tj. napady lęku i duszności oraz kołatanie serca, całą zimę brałam moklar ale to jest lek tylko na depresję, ostatnio poszłam do psychiatry i poprosiłam zeby mi zmienil leki albo cos dołożyl no i dostałam Alventa, myślałm że sie wykończe nie przespałam nocy, myślałam ze dostane..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 85

.. ...w klatce piersiowej, duszności, przyspieszone bicie serca, robi mi się słabo, mam wrażenie, że za chwilę zemdleję albo umrę! Najczęściej mam ataki w nocy. Często budzę się w nocy z uczuciem duszności i silnym kołataniem serca. W ciągu dnia jestem dziwnie osłabiona. Przy wstawaniu oblewa..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...wybudzeń z uczuciem duszności,kołatania,szybkiej akcji serca.Spocone dłonie,stopy,szum w uszach.W jednym miesiącu pogotowie bylo u mnie ok 6 razy .Przeważnie w nocy pomiędzy 2 a 3 - regularnie ten sam czas.W ciagu dnia ataki najczęściej ok8 - 10.Objawy takie jak wyżej opisałem.Kilka razy..