Duszności i ucisk w gardle

Ucisk w gardle

Ucisk w gardle

.. ...niepokojącymi objawami są duszność, przewlekle utrzymująca się chrypka lub problemy z połykaniem kęsów ( krztuszenie się ). W zależności do pełnego obrazu dolegliwości, lekarz rodzinny zaproponuje konsultacje laryngologiczną, endokrynologiczną lub gastrologiczną. Wrażenie ucisku w gardle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...bicia serca - ataki duszności - ucisk, * klucha * w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - napady paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * * - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty głowy - zaburzenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 942

.. ...somatyczne w postaci duszności, ucisku w gardle, i u mnie skurczy dodatkowych komorowych, nie mogę w nocy spać denerwuję się że inni śpią a ja nie, w głowie kłębią się wtedy różne myśli np. czy to nie zawał ? są to bardzo dokuczliwe rzeczy, biorę na to odpowiednie leki i częściowo objawy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...zaczęły mnie męczyć nocne duszności, pieczenie w mostku, różnorakie bule, a to w plecach a to w boku, tracenie świadomości i kontaktu ze światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i uczucie „zwężenia się gardła i ucisk w szyi”,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...głowie, zgaga, bóle głowy, duszności itp. Oczywiście zrobiłem wszelkie możliwe badania łącznie z tomografią głowy, doplerem, holterem itp i gastroskopią. Nie musisz się jej bać, co prawda uczucie mało przyjemne ale da się przeżyć, poza tym standardowo znieczulają gardło lignokainą więc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...większość z was zna.Duszności,bóle mięśni,stawów,bółe w klatce piersiowej i to w okolicach serca czasami się przenoszą i czuje taki ból na plecach,zawroty głowy,uczucie ucisku w gardle itd...To wszystko jest straszne i bardzo męczę,nie mogę już funkcjonować i niestety wrócić do kraju..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...sercu odczuwam także duszności - czuję takie dziwne uczycie w gardle jak by mnie ktoś dusił, albo taki ucisk jak bym miała zaraz się rozpłakać. Dodatkowo w te wakacje ( które właśnie się skończyły ) przeżywałam jedno załamanie za drugim. I nie były to załamania spowodowane jakimiś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 297

.. ...powoli dosc...ciągłe duszności...ucisk na klatce piersiowej cisnienie w granicach 140/90...gula w gardle ,...lęk przed wyjsciem z domu ...lęk przed wszystkim a to wszystko spowodowane jest tymi okropnymi przeżyciami objawów nerwicowych ....mocne bicie serca odczuwam już od ponad roku..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...gorzej bo dochodziły duszności.Lekarz przypisał mi nawet delikatne leki na uspokojenie bo po raz kolejny stwierdził że nic tam nie mam żadnej guli a ja nie spałam po nocach i chodziłam prawie po ścianach.Jestem w trakcie leczenia trwa to już miesiąc na początku leki na refluks z..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...* w gardle - napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...często towrzyszą temu duszności, a niekiedy także puchnięcie nosa. Zasatanawiam się, czy to właśnie nie jakiś ten refluks. Często też wysycha mi gardło, a po posiłkach często odbija mi się. Gdy się pochylam, noszę coś ciężkiego lub denerwuję doligliwości te nasilają się, ale czasem..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...roku się utrzymuje. Duszności,powiększone węzły chłonne szyjne, rozrywanie w szyi, chrypka i czasem bóle w okolicach płuca.Najgorsze są te duszności bo prowokują jakieś lęki.Ale te objawy myślę nie są typowe.Zróbcie sobie prześwietlenie płuc na wszelki wypadek bo ta * gula * to może być..

Praca a stres i nerwica

.. ...problem. Mdłości i do tego dusznośc, kołatanie serca, ucisk w gardle, i do szkoły trzeba chodzić założyłam wątek podobny do tego, bo chciałam zrezygnowac ze szkoły i pojśc do pracy. No i bardzo fajne osoby odradziły mi tego stanowczo i tego nie zrobie, po kilku dniach przebywania na tym..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego często nie jest rozpoznawane przez lekarzy. A choruje na nią coraz więcej ludzi, zwłaszcza młode kobiety. Aby wykryć tę chorobę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Naprawdę warto to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...osobiście w to wątpie, gdyż duszności nasilacją sie przy pochylaniu, podczas pozycji leżącej na plecach z uniesioną głową i wysiłku, natomiast wogóle nie ustają, ostatnio nawet wybudzają mnie ze snu i pojawił sie ucisk w krtani i głęboko w gardle, proszę o pomoc, bo już sobie z tym nie..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych...

WYPADANIE PLATKA ZASTAWKI

.. ...uchwyciły się te momenty z dusznością, kołataniem i ucisku w gardle i lekarz uznał że to nic poważnego to widocznie tak jest. Powinno się jednak kontrolować serce raz na rok czy nie ma zmian w działaniu zastawek. ps. Drukowanymi literkami do dzieci w przedszkolu piszą ; ) na holterze nie..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...przechodzący w ból , duszności , kołatanie serca i bezdechy podczas zasypiania. Pozatym wciąż odczuwam ten wewnętrzny niepokój , uczucie takie jakby za chwilę miało się ze mną stać coś złego. Biorę hydroxyzinum ogólnie to pomagają ale nie na długo. Czy oprócz lekarza są jeszcze jakieś..