Duszności leki

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...ból, utrata masy ciała, duszność itd ) oraz przyjmowanych leków. Uciążliwy, duszący kaszel może być na przykład objawem ubocznym leków z grupy ACE - I ( inhibitorów konwertazy angiotensyny II ). Są to leki szeroko i z powodzeniem stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Przewlekły..

Miododryna (Gutron)

.. ...zawroty głowy, omdlenia, duszność. Lek ten jest także stosowany w niektórych schorzeniach przebiegających z nietrzymaniem moczu. Miododryna jest także stosowana u chorych przyjmujących niektóre leki psychiatryczne. Miododryny nie należy stosować, jeśli współistnieją choroby, przy których..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...kołatanie serca, omdlenia, duszności, bóle pleców ) to typowe objawy właśnie tej choroby, proponowałabym wam terapie grupową lub indywidualną naprawde pomaga.Sprubujcie działania relaksacyjnego masażu lub muzykoterapi, dobre są leki ziołowe, nie pakujcie sie odrazu w leki uspakajające..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 148

.. ...ponieważ odczuwam silne duszności, bardzo szybkie bicie serca .sztywnienie rąk itp; Na początku myślałam,że to jakieś stany przed zawałowe ale badania to wykluczyły.Lekarz przepisał mi bisocard i relanium,biorę te leki cały czas ale ataki pojawiają się w dalszym ciągu.Jak tylko pojawiam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...objawy somatyczne czyli duszność, mdłości, ucisk w klatce. Leki rzeczywiscie nieco obniżyły lęk, ale * coś za coś * - jestem rozkojarzona, senna, gubię wątek przy rozmowie, czuję się jak wyłączona z rytmu, nadal mam ciemne mysli,ciaglemi zimno,bolą mnie nogi i przybieram na wadze. Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...miesięcy moje objawy to duszności drętwienie lewej ręki uczucie że zaraz zęmdleje i w dni które są bardzo złe przestaj jeść ponieważ jest mi nie dobrze co sprawia że chudne wtej chwili moje samopoczucie jest dobre moje leki to munid który biore 2 razy dzienie bioscard raz dziennie to..

Tachycardia

.. ...samopopczucie, uczucie duszności i słabość.Najbardziej dokucza ta słabość właśnie i najgorzej jest rano.Mama od lat leczy się na nadciśnienie i nerwicę.Udałyśmy się do kardiologa który zmienił leki,ponieważ tętno waha się w granicach 100 do 110.Zmienione leki to Bemecor,Vivacord..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm

.. ...przy 3 mm odczuwa się duszność! ), w ogóle tego nie czułam. Nie udało się jednoznacznie opróżnić osierdzia, podawano mi przeróżne leki, z encortonem na czele ( w 3 tygodnie przybrałam 18 kilo ). Po drodze pzyplątała się jakaś infekcja, osłonowo dostałam tak silny antybiotyk, że ledwo..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...to kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Witam! Wybaczcie proszę,że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 188

.. ...serca, osłabnięcia, duszności, tzw * kluska * w gardle...i ta okropna myśl, że zaraz zwariuję! masakra! także koło listopada 2008 przestałam bnrać leki, a dopiero pod konec maja br. poszłam do psychologa.Niestety te wizyty nic mi nie dawały, a koszt spory, co tydzień 80zł więc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 224

.. ...zawroty głowy, uczucie duszności i wrażenie, że za chwilę umrę, drętwienie rąk itd. Lekarz powiedział mi ,że jest to nerwica lękowa. Zrobiłam wszystkie badania i OK. Też zastanawiałam się, że lekarze coś przeoczyli. Też miałam zapisane leki na uspokojenie, ale przeszkadzały mi w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...drgawki, kłopoty ze snem, duszności, lęki... Oto zachęcam wszystkich do brania magnezu!!!!! Lekarze wypisują Wam różne leki a zapominają o magnezie. Od 2 miesięcy biore magnez i przestałem pic kawe i napoje typu coca cole. A więc bierzemy duże dawki przez miesiąc co dziennie 300mg po..

CK-MB - Str. 3

.. ...układem oddechowym !! Duszności mam juz dlugo i podejmowałam proby leczenia ich,przeswietlenia płuc miałam robione co jakis czas,spirometrię raz też !!Ostatni bardzo sie nasiliły !!Dzisiaj od dwóch tygodni czuje sie lepiej !! Chyba cisnienie na zewnątrz ma na mnie wpływ albo leki ,ktore..

Arytmia serca, jak z nią sobie radzić?

.. ...plecach,zawroty głowy i duszności.Biore leki troch to pomaga..Musze sie nauczyć z tym żyć..Tylko jak??Nie potrafie sobie z tym poradzić..Prosze wszystkich którzy mają podobny problem napiszcie jak sobie z tym radzicie..bo dla mnie to koszmar..Dzięki Popytaj lekarzy o zabieg ablacji.To..

Rytmonorm

.. ...bije ok, ale mam duszności i zastanawiam się czy nie są związane z przyjmowaniem leku podobno Metazydyna dobrze działa na takie dolegliwości ale czy ktoś się orientuje czy te leki można razem stosować???..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...dochodziło ogólne zmeczenie, duszności i drętwienie kończyn. Po wczorajszej wizycie lekarz zapisał mi leki Biosotal, slow mag i Validol mam je przyjmowac a za tydzień do szpitala na badanie holterem. Po tym badaniu mają zdecydować co dalej. Lekarz powiedział mi, że takie ataki będą mi..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...okolicy mostka, miewam duszności. Co dzień coś mnie boli - muszę brać leki uspokajającę, bo tak się denerwuję że dostanę zawału. Bardzo często zdarza mi się zasłabnąć z tych nerwów. Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc to bardzo proszę. Może mam nerwicę ? To moze być nerwica.Do jej objawów..

Płyn w osierdziu

.. ...zewnętrznych objawów typu duszności itp. Od tygodnia dostaje leki odwadniające oraz majamil i encorton. Jutro konrolne echo. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że jeżeli płyn nadal będzie to będą go ściągać. Jak to się odbywa ? Czy to bardzo bolesny zabieg ? Czy jest to trudne do zlikwidowania..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 47

.. ...co brać mam straszne duszności uczucie braku powietrza i jakby mnie ktoś związał w klatce piersiowej. Może znacie jakieś leki homeopatyczne albo innego dobrego lekarza. Zastanawiam się iśc do jasnowidza może znacie jakiegoś dobrego to mi napiszcie - proszę Nic tu nie pomoze jasnowidz, po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 75

.. ...jest świetny, kiedy są duszności lub ciężko się oddycha ( ma miętowy smak ), bo masz uczucie chłodu w klatce i robi się trochę lżej. Na nadciśnienie biore inny lek. validol tak jak mentowal i persen biorę na uspokojenie ( przy ciąży tylko ziołowe: ). Pozdrawiam Dzieki za odpowiedzi...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 139

.. ...Napisz czy masz jakieś duszności ? Napisz trochę szczegółowo o tych twoich zapaściach po alkoholu , jakie miałeś objawy ? Aguniu i Aniu83 co u was? Witam,dziękuje Aguś za słowa otuchy,ale ogólnie trochę się martwię tym że muszę jednak długo przyjmować te leki,ale jednak jest lepiej więc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 193

.. ...szalało,drżenie ciała, uczucie duszności i sporo innych dolegliwości.Tak więc kochana zażywaj leki i sprawdzaj TSCH. Witam Witek...całkowicie się zgadzam,dużo dają zmiany zarówno w życiu jak i w sposobie myslenia,a takie bratnie dusze sprawiaja,że człowiek nie czuje się samotny,a to..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...gorzej bo dochodziły duszności.Lekarz przypisał mi nawet delikatne leki na uspokojenie bo po raz kolejny stwierdził że nic tam nie mam żadnej guli a ja nie spałam po nocach i chodziłam prawie po ścianach.Jestem w trakcie leczenia trwa to już miesiąc na początku leki na refluks z..

Echo serca i prośba o odczytanie wyników

.. ...niewydolności prawokomorowej , spadek toleracji wysilku. Przy powięszeniu lewego przedsionka może wystąpić migotanie przedsionków.Leki jak najbardziej standardowe przy tej chorobie. Czy mama ma rytm zatokowy?..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3, Magnez, B6 ) i czekam aż będzie lepiej...

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...męczę i podczas ataku duszności ciężko mi się mówi.Od wczoraj czuję że bardzo szybko bije mi serce i do tego trudności w oddychaniu powodują u mnie zawroty głowy.Czy ktoś z państwa też ma coś takiego jak to się leczy,bo lekarz nie wie od czego to jest.Dostawałam leki na nerwicę a teraz..

Bisocard

.. ...w głowie, mam lekkie duszności... pytanie... co mi może dolegać że mam takie leki przypisane ? i czy mogę se je tak po prostu odstawić, bo nie chce się tak czuć... @lulus Ten puls 60 to raczej utrzymuje Ci bisocard. Sprobowac zmniejszyc dawke jesli masz tak niskie cisnienie. Tylko ze..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 21

.. ...na minutę i nastąpiła duszność. Leki wziewne pomogły, ale ja wiedziałam, ze to była moja wina - od 2 dni nie brałam iwabradyny i do tego doszłam moja tachykardia. Jednak przyznam się, ze czasem boję się, ze to nadciśnienie da mi w kość. Przed wymianą zastawki było spore, a moje kłopoty z..

Duszenie się - Str. 34

.. ...miałem niesowity atak duszności że musiałem pojechać na pogotowie. Na pogotowiu stwierdzili że jestem zdrowy więc udałem sie do psychiatry. Dostałem hyrdoxizium w syropie oraz spamilan 5 mg. Czy ktoś miał te leki i powie mi jak się po nich czuje ? U mnie dalej wszystko dobrze,nastrój..

Duszenie się - Str. 42

.. ...to samo.. bóle serce, duszność i banie się przełknięcia jakiegoś pokarmu ( z powodu o obawę, że się uduszę ) tylko po lekkiej dawce alkoholu o tym nie myślę :D byłem również u psychiatry, dał mi tam jakieś leki, ale mało pomagało.. teraz staram sobie nie wmawiać, że mnie coś boli i te..

Duszenie się - Str. 45

.. ...tachykardię, szybko się meczę, duszności, nadciśnienie. Lekarz podjął decyzję wykonania koronografii. 9 dni temu doszło do jej realizacji. Nie miałam zakładanych stentów. Serce jest dużo za duże. Prawa dolna żyła od serca ma tylko dwa milimetry średnicy. Leki, które dostałem po zabiegu..

Powiększony lewy przedsionek serca

.. ...zmian .Casami dokucza mi duszność. - często ziewam - chyba jakieś niedotlenienie? Proszę o odpowiedz osoby znające sie na sprawie, lub te ,które wiedzą jak interpretować wyniki echo .Dzięki. Witam cię Jacku znam produkt który nie jest lekiem ,lecz który przywraca stan homeostazy w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 636

.. ...czuję jakby mnie atak duszności łapał, zawsze lubiłam z ludźmi gadać itd. A teraz do nikogo nie chcę mi się odzywać, w środę za tydzień kolejna wizyta u Psychologa, 50 zł. to kosztuję i plus leki, ale mam nadzieję, że wydostanę się z tego i będę mogła normalnie pójść na dyskotekę itd...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 723

.. ...piersiowej, kołatanie serca, duszności, prawie mdlałam. lądowałm wiele razy u lekarzy.Jeden wlepił mi leki przeciwzapalne bo stwierdził że musze mieć jakieś zapalenie nerwu, drugi kazał mi brać pyralginę, następny wlepił mi też przeciwzapalny nimesil a ja nie wiedziałam na jakim świecie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1157

.. ...otoczeniu,dostawałem silne ataki duszności,ucisk na gardle,z tym towarzyszyły silne zawroty głowy,drętwienie rąk,a nawet silną zgage,dostawałem silnych drgawek,i miewałem tak zwane zimne poty.Przez prawie trzy lata brałem leki psyhotropowe a było ich sporo bo ponad 10 gatunków różnego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1233

.. ...drodze kilka ataków duszności i ciągły ropny katar. W poniedziałek rano zadzwonili z przychodni, że lekarkę przenieśli i testów na razie nie będzie. Wkurzyłam się strasznie - męczyłam dziecko niepotrzebnie. Teraz bierze leki, ale niestety chyba ma zapalenie oskrzeli. Tak strasznie kaszle..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...Wciąż mam dolegliwości, duszności, nerwicę * oddechową * , ale jest lepiej niż na początku. Wtedy było tak źle, że nie mogłam w ogóle chodzić do pracy. Jeden lekarz powiedział mi, że niektóre leki dają skutki uboczne jeszcze przez całe miesiące po tym, jak przestanie się je brać, a..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 18

.. ...nie wiem czy pomaga na duszności, bo brałam wtedy leki, które mi zaszkodziły. Ale mam zamiar wypróbować. Dziś jakoś marnie się czuję, po powrocie z pracy padłam jak stałam i dopiero o 19 się obudziłam. A może to oznaka zdrowienia : ) ??? Hej Sidi, Dzięki za trop, boreliozę robiłam, ale..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 22

.. ...pazdziernika ub/roku a duszności nasiliły mi się od 2 miesięcy, miewałam je sporadycznie zanim zaczęlam brac leki. Teraz są praktycznie przez cały dzien to naprawde obniża komfort życia nie mówiąc już o ciągłym niewyspaniu i ziewaniu i braku koncentracji Ja też zanim zaczęłam brać te..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 2

.. ...to zaczynam odczuwać duszności. Ciężko mi złapać oddech.Nie mogę głęboko zaczerpnąć powietrza. Chciałbym się obyć bez tych tabletek chemicznych. Czym można je zastąpić choćby czasowo, by łatwiej było zupełnie odstawić leki. Mój email: balsamdladuszy@poczta.fm I jeszcze blog..

Nerwica w ciąży - Str. 10

.. ...mentowal bo pomaga na duszności i ten cholerny uścisk w gardle..czekałam az zadziała,na początku oczywiście nie zawsze to działało i ratowałam się czyms innym,ale za kazdym razem czekałam i prubowałam sama z soba dojść do ładu,tłumaczac sobie że w końcu wziełam leki i zaraz mi..

Nerwica w ciąży - Str. 121

.. ...paniki z silnym lękiem i dusznością. Wydawalo mi sie znowu ze umieram. Wiec znowu biore ten lek. I dlatego ciąże znosze dobrze, usmiecham sie, nie cierpię. Ale pozostaje niepokoj co bedzie z dziekciem. Ale co by nie bylo - przez 1 trymestr bralam te leki, a wtedy sie narządy rozwijaja,..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł,..

Nerwica w ciąży - Str. 219

.. ...prostu nagle złapała mnie duszność, zalały poty, zrobiło się gorąco i oczywiśćie serce zaczęło mi tak walić, że myślałam, że umieram. W szpitalu okazało się, że to tachykardia. Tak się zestresowałam, że nawet leki dożylne nie działały - ale jakoś doszłam do siebie. Później jeszcze wiele..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...doszły do tego również duszności.pozdrwaim Jeśli będziesz brała leki, które przepisał ci neurolog i to nic nie pomoże to z pewnością zleci ci badania. Mozliwe też, że w czasie wypadku uszkodziłaś kęgosłup i wynikiem tego są objawy neurologiczne. Możesz poprosić lekarza rodzinnego o..

Nerwica a pora dnia

.. ...objawy tj. napady lęku i duszności oraz kołatanie serca, całą zimę brałam moklar ale to jest lek tylko na depresję, ostatnio poszłam do psychiatry i poprosiłam zeby mi zmienil leki albo cos dołożyl no i dostałam Alventa, myślałm że sie wykończe nie przespałam nocy, myślałam ze dostane..

Duszność po 3 zawałach serca

.. ...angioplastyce. Teraz ma straszne duszności co robić ? A wracając jeszcze do tego to mój tata miał zastój krążeniowy i był zastosowany masaż zewnętrzny. W tej chwili przyjmuje następujące leki: rano : Acard zylt, furosemid,carvetrend, piramil,ortanol, effox long /50mg/pół tabl. południe :..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...zemdleje, słaby oddech, duszności, na 1 listopada nie dałam rady stać na cmentarzu, niesamowity ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo robiłam i ekg i krew - wszystko ok! W niedzielę wieczorem było tak źle, że ja płakałam i mama płakała....

Nadciśnienie, leki nie obniżają mi już ciśnienia, wypadają mi włosy

.. ...się ból za oczami i duszności zaczęły mi troszkę wypadać włosy. Poszedłem do lekarza a ten przepisał mi Bisocard ale spowalniał mi on akcje serca. Lekarz przepisał mi lek o nazwie Prestarium ( pół tabletki na dzień ) i brałem go tak do połowy listopada 2008 , ponieważ pewnego dnia..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...- kołatania serca - duszność - uczucie osłabienia( ... ) Dlatego uważam ,że lekarz pierwszego kontaktu to przede wszystkim przy Twoich dolegliwościach powinien Cię skierować na takie badania ,które pozwolą mu postawić jednoznaczną diagnozę. Jeżeli nie miałaś robionych badań przykładowo..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...złapał mnie nagły atak duszności, wylądowałam w szpitalu, podali mi leki i wszystko się uspokoiło, ale od tamtej pory miewałam około 2 razy( raz częściej raz rzadziej ) na miesiąc lekkie duszności. W wieku lat 15 pojawiły się kołatania serca( stwierdzono, że moje serce jest zbyt małe w..

Jak poradzić sobie z nerwicą i lękami jakie jej towarzyszą?

.. ...tym poradzić. Miewam duszności , raz mi zimno raz myślę że mi się głowa zapali. Oczywiście dochodzi do tego serce które chce momentami wyskoczyć a momentami go nie czuję.R obi mi się słabo itp. A najbardziej dokuczają mi leki wszystkiego się boję. Boję się być w zamknięciu , zostawać..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 8

.. ...ziemie...dostałem innych objawów duszności osłabienia zawroty głowy nogi z waty itd..zresztą znacie to a do tego niepokój strach lęk...próbowałem różnych metod psycholog psychoterapeuta..leki( lerivon,seroxat,fevarin,tranxene ) i wsumie żaden nie dał za dużo no tranxene ratuje..

Poranne duszności i pocenie się dłoni

.. Witam, mam 25 lat i od kilku dni mam taki problem... Zasypiam w miare spokojnie, spie spokojnie, a rano tak okolo 10, po obudzeniu zaczynam miec ciezki i plytki oddech polaczony z tysiacem mysli co mi sie dzieje, lekiem, stresem, poceniem sie dloni. Przewaznie przechodzi mi po jakis 20 min jak sobie..

Trzęsą mi się ręce, światłowstręt i szybkie bicie serca

.. ...ogromnego strachu przed dusznościami - wszystko minęło bardzo dobrze. Przez ten cały czas widziałem znacznie powiększoną szyję - w miejscu, gdzie znajduje się tarczyca. Po konsultacjach z lekarzami, zdecydowałem się pojechać do Endokrynologa, który po otrzymaniu wyników stwierdził..

Wydłużona i poszerzona aorta - 63lata

.. ...sercem i czasem mam ataki duszności, a także biorę leki na nadciśnienie tętnicze. Co w moim przypadku oznacza wydłużona i poszerzona aorta? na co mam uważać? Proszę poszukać postów na tym forum o poszerzonej aorci jest ich troche To znajdzie Pani odpowiedź np...

Czy to nerwica, czy inna choroba?

.. ...Bardzo często mam napady duszności, rozpalone policzki szczególnie wieczorem, jakbym miała gorączke. Już nie wiem co mi jest, czy to moja psychika ale bardzo ciężko mi z tym żyć ;( . Do tego mam też rózne leki, czasami nie idę na impreze bo boję się, że jak będę wracała ktoś mnie zabije,..

Betaloc + leki wziewne (astma sezonowa)

.. ...i drzew przez co mam duszności - astma sezonowa. W zeszłym roku pomógł mi Zafiron. Z tego co wiem nie można brać jednocześnie betalocu i leków wziewnych na astmę. W takim razie co zrobić? Jaki lek na astmę można przyjmować równocześnie z Betalockiem ? Najgorsze jest to, że najbliższe..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...wybudzeń z uczuciem duszności,kołatania,szybkiej akcji serca.Spocone dłonie,stopy,szum w uszach.W jednym miesiącu pogotowie bylo u mnie ok 6 razy .Przeważnie w nocy pomiędzy 2 a 3 - regularnie ten sam czas.W ciagu dnia ataki najczęściej ok8 - 10.Objawy takie jak wyżej opisałem.Kilka razy..

Stenty a ból ręki

.. ...w lipcu zaczęły się duszności,i 23sierpnia znalazł się w szpitalu na kardiologi,z rozpoznaniem napadowe migotanie przedsionków,niewydolność krążenia 4/3 klasa wg NYHA. Niedomykalność zastawki mitralnej 3stopnia.Choroba niedokrwienna serca. Cechy niewydolności krążenia płucnego.Po 12..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...ciśnieniem ( objawy duszności, kołotanie serca, niepokój, drętwienie kończyn ) Do tej pory wykonałem badania : EKG dwa razy, mocz, krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie powodoują u mnie regulacji ciśnienia..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy najważniejsze jest to , żeby umieć sobie z nią radzić.Leki pomagają tylko na jakiś czas , że tak powiem zapobiegają , ale najważniejsze jest nie dać..

Duszność, wypluwanie flegmy, ból w płucach

.. Witam, Mam 18 lat i od 2 dni mam okropny kaszel z flegma i dusznosci, biore leki na grype, ale jak narazie nie widze zadnej poprawy. Boli mnie rowniez glowa, ale nie mam temperatury. Co to moze byc? Dodam ze pale. wezwij lekarza do domu i nie siedż przy kompie,tylko leż ,dużo pij i się..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...to kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany. Jest już taki wątek na tym..

Atak nerwicy !!

.. ...nerwica /bóle brzucha, duszności, omdlenia to też częste objawy/. Bardzo Ci współczuję. Oby Ktoś tam na górze dał Ci więcej siły. Nerwica jeszcze raz nerwica!!Udaj się do psychiatry,on ustawi Ci odpowiednie leki. Będzie dobrze!! Dzięki za odp. : ) Niemar chodziłam już i do psychiatry..

Nerwica od podszewki

.. ...ostrym dyżurze z atakiem duszności, więc dałam spokój. Teraz biorę czasem tylko leki ziołowe na uspokojenie /staram się jak najdłużej wytrzymać bez/ + magnez. Przestałam biegać od jednego lekarza do drugiego, staram się zaciskać zęby i ignorować okropne objawy, staram się wtedy wyciszać..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...bóle głowy, bóle serca, duszności, bóle brzucha, brak apetytu, zaburzenia seksualne, mrowienia i odrętwienia palców rąk i nóg. NERWICE CECHUJA DUZE TRUDNOŚCI W ZASYPIANIU Charakterystyczne jest wczesne budzenie się. Nerwicowy lęk przed bezsenną nocą JWST LEKIEM PRZED SAMOTNOSCIA . W nocy..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...lewo. Towarzyszą temu duszności, ale takie przewlekłe i przy jakimś szybszym ruchu walenie serca przez parę chwil. Nadciśnienie mam od roku i biorę na to leki, jednak chyba nie bardzo one starczają. To, że nie dobrze się prowadzę to wiem, to inna kwetia, ale chciałbym wiedzieć czy już..

Mam juz dosyć. szukam pomocy

.. ...suchość w gardle i jakby duszności. Stwierdziłem że koniec z lekami. Dzisiaj nie wziąłem i czuje się kiepsko. Mam jakby dodatkowe skurcze. Więc jutro znowu biorę leki od początku. Lekarz mówi że to nie od leków. No nie wiem. Co ja mam z tym zrobić??? widzę ,że jesteś wykończony tą..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...lekarzach. Częstoskurcze i duszności. Następnie bóle żołądka i leki gastryczne i jeszcze gorsze duszności. Do tego osłabienie siły w mięśniach, bóle szyi, karku, rąk, nóg i uczucie duszności okropność. też nie miałam nanic siły a swyprowadzenie psa na dwór było ponad ludzkim wysiłkiem. W..

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...nękać mnie straszne duszności i chwilowe * ukłucia * serca - alergolog mówił, że te duszności to astma, lecz mój oddech nie był świszczący, a leki, które dostałem wcale mi nie pomagały. Pewnej nocy napad duszności był tak duży, że pojechałem na pogotowie. Pan doktor po osłuchaniu..

Leki ucisk na mostek

.. ...określić , nie mam żadnych duszności,przyspieszonego bicia serca,dobrze się czuje tylko mam ten lekki ucisk. Czy to może być spowodowany nerwica? Ostatnio mały stres przed końcem roku może to ten powód? ale już od środy byłem spokojny, ale teraz się w sumie martwię czy mam się obawiać..