Duszności na tle nerwowym

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...włosy związane w ogonek. Duszności, kołatania serca, uderzenia krwi do głowy i uczucie jakby mnie ktoś ukropem polał. Okropne. Przeszłam wszystkie badania i akcje łącznie z interwencją pogotowia i lądowaniem na izbie przyjęć w środku nocy. Wszystko na tle nerwowym, biorę paroksetynę,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...na pogotowiu z wielką dusznością.myślałam, że się uduszę...brakowało mi jakby powietrza w plucach co chciałam nabrać powietrze to mnie zatykało spanikowałam zaczęło mi sie kręcić w głowie, drętwiały mi ręce - myślałam, że umrę - i co? na pogotowiu nie wykryli nic, kardiolog powiedziała,..

Wysoki puls serca

.. ...tygodni wcześniej miałam duszności ( na tle nerwowym ) no i mi się zmieniło na puls. Podczas takiego stanu migreny itd. panikuję!!! Czuję jak serce mi bije i nic nie mogęzrobić a przez panikę nie pomagam sobie tylko pogarszam sytację, jednak jest to silniejsze odemnie i nie potrafię tego..

Nerwica w ciąży - Str. 16

.. ...cię w klatce lub masz duszności na tle nerwowym - ma miętowy smak i działa tak jakby chłodząco i rozluźniająco. I najważniejsze że nie jest się śpiącym po nim. Opisałam ci jak działa na mnie. Doroto cóż ja mam swoje zdanie na temat wiary i zapłodnienia in vitro. Jestem wierząca, ale bez..

Czy to moze być nerwica czy coś innego

.. Witam, ja także mam duszności, może i na tle nerwowym ale nie wiem, boję się ze umrę. Do tego wszystkiego jeszcze jakieś uczucie ucisku na klatkę piersiową i dziwne bicie serca, odczucie jakby stawało, jak się schylę tak jakby przestawało bić. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu kilka miesięcy temu,..

Ból z lewej strony klatki piersiowej i duszność.

.. Witam, ostatnio już pisałam na forum o swoich problemach, odwiedziłam lekarza ten jednak stwierdził, że moje objawy są na tle nerwowym i odesłał mnie z kwitkiem. Jednak od paru dni można powiedzieć, że mi się pogorszyło; praktycznie w ogóle nie moge juz złapać głębokiego oddechu, ziewam na siłe, ale to też..