Duszności nerwicowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...też taką krótkotrwałą duszność w okolicy serca . Pozdrawiam , napisz co powiedział CI kardiolog. kochani!!!! udalo sie!!!!! spalam sama i....obudzilam sie rano zywa he he!!!! Jak ja sie ciesze!!!! Teraz mam cicha nadzieje ze bedzie juz coraz lepiej. CALUSKI DLA WSZYSTKICH. Pozdrowienia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 569

.. ...trzymajcie się: ) a przy dusznościach nerwicowych pomaga mi tylko HAALS czarny ostry polecam naprawde: ) od jakiegoś czasu czytam forum i zastanawiam się, co ja mam...gdzieś tak miesiąc temu złapał mnie ból po lewej stronie klatki piersiowej, oczywiście pierwsze wrażenie, że to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 591

.. ...są... teraz mam lek na duszności nerwicowe i żyję sobie... wczoraj byłam w sklepie kupić swoim smykom na dzień dziecka jakieś zabawki... oczywiście po kilku minutach Zośka zaczęła * działać * ale to nieprzyjemne!!!!!!! Duszności.. zawroty głowy i jakoś tak dziwnie... ale nie dałam się!!!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...bóle serca, kołatania, duszności, lęki - to wszystko są standardowe pozycje repertuaru nerwicowego. ALE można stwierdzić to DOPIERO po wykluczeniu: 1. chorób kręgosłupa ( szczególnie jakichś patologii w odcinku szyjnym ) - wykrywa to MRI 2. patologii w mozgowiu ( guzów, torbieli itp ) -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 39

.. ...serca i nie tylko i duszności......... Witaj Iwka,no cóż skoro lekarz tak stwierdził to z pewnoscią to nerwica,zresztą objawy mówią same za siebie,są typowe dla nerwicy,my wszyscy tutaj mamy podobne,więc nie jesteś sama.A jeśli chodzi o te kłucia w okolicy serca to też mogą być objawy..

Serce po wysiłku nerwicowca

.. ...min i zawroty głowy duszności kołatanie,potem cały dzień złe samopoczucie w nocy nie mogę spać po takim wysiłku.Natomias biegać czy wykonywać inne ćwiczenia bez obciążenia mogę wykonywać i nic mi nie dolega no chyba że przesadze ostro.Robiłem badania i podobno jestem zdrowy jak byk..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...objawy Po wysiłku ogromne duszności,kołatania w nocy nasilenie lęków i objawów nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...waszych tzn. wysokie tętno,duszności, zimne stopy i dłonie itp.Wszystko zaczęło się od jakiejś nerwicowej akcji przed pracą.Zaczęło mi walić serce,uczucie gorąca.Poszłam do lekarza, kazał mi zrobić hormony tarczycy.Historia jest długa, w każdym razie leczyłam się 3 miesiące u..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...oddychaniem,uczucie duszności,nudności,biegunka,bóle brzucha,brak apetytu,sztywnienie rąk,nóg...to są tylko niektóre objawy nerwicowe.Niekiedy jest wrażenie takie jak przy zawale serca, a wzywane pogotowie stwierdza ,że to objaw nerwicy...trudno coś powiedzieć w tym przypadku bo dziecko..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 297

.. ...powoli dosc...ciągłe duszności...ucisk na klatce piersiowej cisnienie w granicach 140/90...gula w gardle ,...lęk przed wyjsciem z domu ...lęk przed wszystkim a to wszystko spowodowane jest tymi okropnymi przeżyciami objawów nerwicowych ....mocne bicie serca odczuwam już od ponad roku..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...je już 0,6 roku, mam duszności jestem znerwicowana i ciągle osłabiona. Czy ktoś z Was brał tak długo anesteloc? Czy ktoś próbował leczyc się naturalnie, czy ktoś próbował oczyszczac organizm? Kochani pomóżcie! pozdrawiam ~Reńko, tak też bywa po niektórych lekach gastrologicznych.Czy te..

Nerwica w ciąży - Str. 115

.. ...ataki lęku i niepokoju, duszności, ale tez na serce ( mam potwierdzoną arytmię, która jest typoowo nerwicowa ) to nie wyobrazam sobie co teraz...z jednej strony dzidzius...z drugiej ja i lęki plus paroksetyna fujjjj. Ciesze sie ze jestes szczesliwą mamusią: ) Tez marzę o tej chwili jak..

Problem z pulsem

.. ...słabe nogi, uczucie duszności, bóle w klatce piersiowej i czasem uczucie lęku. Czyli podstawowy zestaw nerwicowca. Ja jednak cały czas jestem zafiksowana na stanie mojego serca. Tak jak napisała Dana nie wszystko można zrzucać na nerwicę. : ) ja juz prawie pol roku zwracam bez przerwy..

Przeskoki w sercu

.. ...Oprócz tego mam też duszności, ale to już inna historia. Mnie powiedziano podczas wędrówek po lekarzach, że to nie serce w ogóle, tylko takie blokady, neuralgie międzyżebrowe. Podłoże neurologiczne + po pewnym czasie - nerwicowe. Udaj się do neurologa. No tak rozumie ale dlaczego czasem..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...bóle głowy, bóle serca, duszności, bóle brzucha, brak apetytu, zaburzenia seksualne, mrowienia i odrętwienia palców rąk i nóg. NERWICE CECHUJA DUZE TRUDNOŚCI W ZASYPIANIU Charakterystyczne jest wczesne budzenie się. Nerwicowy lęk przed bezsenną nocą JWST LEKIEM PRZED SAMOTNOSCIA . W nocy..

Czy od duszności nerwicowych można się udusić ?

.. Czy od duszności nerwicowych można się udusić ? Nie udusisz się ,duszności sa w twojej głowie . ależ skąd,duszność jest tylko w twojej głowie.Im bardziej panikujesz,tym gorzej. jak to jest ,ze jest sie zupelnie zdrowym ,a ma sie trudnosci z oddychaniem , skad to się bierze ,, przeciez to przyszlo samo ,z..