Duszności objawy

Tetralogia Fallota

.. ...tetralogii Fallota. sinica i duszność podczas wysiłku fizycznego; możliwe jest opóźnienie rozwoju fizycznego; palce dłoni i stóp pałeczkowate, paznokcie kształtu szkiełka zegarkowego, objawy te są wynikiem hipoksji ( zmniejszone utlenowanie krwi krążącej ); poliglobulia ( zwiększone..

Scyntygrafia perfuzyjna

.. ...pojawiającym się bólu, duszności, czy innych gwałtownych objawach. Scyntygrafia perfuzyjna serca praktycznie nie powoduje powikłań. Dawka promieniowania nie przekracza dwukrotności dawki otrzymywanej przy zdjęciu RTG klatki piersiowej. Po badaniu należy pić znaczne ilości płynów (..

Obrzęk płuc

Obrzęk płuc

.. ...Objawy obrzęku płuc. duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ), często występuje sinica ( zasinienie powłok ciała, warg, języka, śluzówek ); częstym objawem jest kaszel, nadmierna potliwość, obserwuje się przepełnienie żył szyjnych; przymusowa pozycja siedząca ( orthopnoe ) - pacjent..

Choroba niedokrwienna a płeć człowieka

.. ...bólami w nadbrzuszu, dusznością, nudnościami i uczuciem słabości bądź zmęczenia. Kobiety na ogół później trafiają do szpitala. W elektrokardiogramie mężczyzn częściej wyraźne jest uniesienie ST, a objaw ten stanowi nieraz podstawowy wskaźnik do intensywnego leczenia trombolitycznego lub..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...śmiercią i często także z dusznością. Czasami ból promieniuje do nadbrzusza lub ból w nadbrzuszu występuje jako jedyny objaw. Taką sytuację nazywamy maską brzuszną zawału serca. Masce brzuszna zawału serca mogą towarzyszyć mdłości i wymioty. Ból może lokalizować się w środkowym..

Sarkoidoza

.. ...brak apetytu, często duszność wysiłkową ( zajęcie płuc ). Uwagę lekarza powinny zwrócić powtarzające się epizody wysokiej temperatury ( nawet do 40 st. ) występujące pozornie bez uchwytnej przyczyny. Reszta objawów zależy od zaatakowanego układu. W przypadku układu sercowo - naczyniowego..

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...w klatce piersiowej, duszność wysiłkowa, obrzęki kończyn dolnych i powiększenie wątroby. Te ostatnie objawy są wynikiem niewydolności prawej komory serca, która z czasem może się rozwinąć u chorych z niedomykalnością mitralną. Niebezpiecznym powikłaniem niedomykalności mitralnej jest..

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...ból, utrata masy ciała, duszność itd ) oraz przyjmowanych leków. Uciążliwy, duszący kaszel może być na przykład objawem ubocznym leków z grupy ACE - I ( inhibitorów konwertazy angiotensyny II ). Są to leki szeroko i z powodzeniem stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Przewlekły..

Nadciśnienie płucne

Nadciśnienie płucne

.. ...dominującym objawem jest duszność wysiłkowa, z czasem dołączają się objawy i powikłania prawokomorowej niewydolności serca ( obrzęki kończyn, powiększenie wątroby - marskość zastoinowa, wodobrzusze ). Obecne też są oczywiście objawy choroby podstawowej. Leczenie nadciśnienia płucnego...

Śluzak serca

.. ...Najczęstszym objawem jest duszność. Mogą również występować kołatania serca oraz omdlenia. Objawy mogą się nasilać, występować bądź ustępować w związku ze zmianą pozycji ciała. Wynika to z faktu, że większość śluzaków jest uszypułowana i balotuje - zmienia swoją pozycję wewnątrz jamy..

Sprężyste zwłóknienie wsierdzia

.. ...się na brak oddechu ( duszność ). Badanie obrazowe EKG, ECHO i RTG klatki piersiowej mogą wraz z objawami sugerować opisywaną chorobę. Decydujący jest jednak wynik biopsji mięśnia sercowego. Leczenie sprowadza się do podawania sterydów i cytostatyków. Przyczyna choroby nie jest znana...

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom..

Żylna choroba zakrzepowo - zatorowa nóg cichym zabójcą

.. ...najważniejsze z nich to duszność, bóle w klatce piersiowej i przyśpieszona częstotliwość oddechu. U części chorych pierwszym i jedynym objawem klinicznym jest nagłe zatrzymanie krążenia i oddychania - dlatego właśnie chorobę tę nazywa się cichym zabójcą . Najpoważniejszym problemem..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...ale może też wystąpić duszność, osłabienie, pocenie się, utrata przytomności. W Polsce na zawał zapada rocznie 100 tys. osób. U około 50 proc. jest to pierwszy objaw choroby wieńcowej, powiedział prof. Opolski. Przyjmuje się, że niedotlenienie mięśnia sercowego nie powinno utrzymywać się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...serca po tym leku ( duszności tak jakbym się czymś stresowała - z rana i pod wieczór ) to normalny objaw? Nie wiem czy mogę wtedy brać Propranolol ( zawsze mi pomaga gdy się czymś stresuję - uspokaja pracę serca ). Czy też należy to przeczekać bo tak * działa * rexetin? Cześć wszystkim..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 45

.. ...łapią mnie takie dziwne dusznośći, drętwieją mi ręce i usta, mam tętno zawsze ok 100 szybko się denerwuję. Proszę niech ktoś z was napisze czy miewa podobne objawy zwłaszcza te przy zasypianiu bo już sobie nie radze z tym. witam wszystkich ...ja tez cierpie od pol roku na nerwice lekowa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból za mostkiem , pieczenie w przełyku, paniczny lęk , że zaraz umrę, zawroty głowy, mroczki przed oczami... i długo by wymieniać co jeszcze. Ale uwierz mi Droga Pati, że to są również objawy nerwicy, a nie tylko chorób..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...kołatanie serca, omdlenia, duszności, bóle pleców ) to typowe objawy właśnie tej choroby, proponowałabym wam terapie grupową lub indywidualną naprawde pomaga.Sprubujcie działania relaksacyjnego masażu lub muzykoterapi, dobre są leki ziołowe, nie pakujcie sie odrazu w leki uspakajające..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...ciąży. Właściwie oprócz duszności wieczorem przy zasypianiu - i to nie zawsze, tylko jak jestem przemęczona pracą, albo wykończona stresami. Normalnie żyję, bardzo dużo pracuję i kompletnie nic nie zażywam. Oczywiście przy tych objawach - uczuciu duszności, czasem arytmii ( np. kiedyś..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy - Str. 4

.. ...chwili oblany potem, duszności, nie wszystkie objawy występuję przy każdym ataku, ale to główne które się powtarzają, byłem dzisiaj u lekarza, dostałem skierowanie do Poradni Zaburzeń Rytmu Serca, zobaczymy, co tam mi powiedzą!!!, z pewnościa bede musiał troche poczekac na termin, ale..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...się bardzo źle - ma duszności, nie może spać, męczy go kaszel , ciągle napięty brzuch, zawroty głowy... do tego dochodzą bardzo nasilone objawy żołądkowe - mdłości, wymioty. Strasznie się męczy :( Lekarz prowadzący wrócił do tematu przeszczepu i w lipcu idzie do szpitala żeby powtórzyć..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 21

.. ...niewydolnego krążenia .Częsta duszność , ból w klatce , zła tolerancja wysiłku , ciągłe zmęczenie i ten cholerny pisk w głowie. Czy to jest poważna sprawa może ktoś ma podobne objawy i czy to może się pogłębiać. Co robić i jakie badania najlepiej wykonac aby to zatrzymać. Mam jeszcze..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy muszą posiadać identyczne objawy. Lekarz przypisał mi beta - bloker - bisoprolol ( ConcorCor 1,25 ). Czy są efekty - napiszę za jakiś czas ;P Pozdrawiam! Co to znaczy, że masz objawy raz na 1,5 - 2 m - ce?..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 3

.. ...dokładnie to samo: lęk, duszności, kołatanie serca, drętwienie kończyn. Myślałam, że nigdy się tego nie pozbędę. Ale jakoś dzięki Bogu większości nieprzyjemnych objawów się pozbyłam. Przeważnie radziłam sobie sama - brałam witaminę B - complex, polewałam zimną wodą stopy i ręce aż do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 39

.. ...serca i nie tylko i duszności......... Witaj Iwka,no cóż skoro lekarz tak stwierdził to z pewnoscią to nerwica,zresztą objawy mówią same za siebie,są typowe dla nerwicy,my wszyscy tutaj mamy podobne,więc nie jesteś sama.A jeśli chodzi o te kłucia w okolicy serca to też mogą być objawy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...objawie ( zakłucie, ból, duszności itp. ) ja też zauważyłam tą przypadłość i dlatego ciągle nie mogę uwierzyć, że jest to nerwica, bo przecież jak mogę sobie sama wywoływać te wszytkie objawy skoro strach zaczyna się dopiero wtedy gdy coś mnie zaboli. Ale tak to własnie jest!! Kolejność..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...się kołatania serca i duszności ale nie tak często jak ty to opisujesz, może ty masz akurat nerwice serca ale twoje objawy są na tyle poważne że powinieneś zbadać się u kardiologa ponieważ zwykłe ekg niewiele pokaże chyba że akurat masz ten atak.My wszyscy znerwicowani wiemy co to znaczy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...zacisk mięśni krtani i duszności. Dodam też, że cierpię na częste odbijanie. Czy może to być nerwica przełyku? pozdrawiam to nerwica ja mam to samo i okropne duszenie sie a slina bierze sie nie wiadomo skąd. im silniejsza newica tym więcej objawów jej towarzyszy ja też odczuwam takie..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...cierpiałem dość długo na duszności,zwłaszcza w nocy.Z tego mojego surfowania wynika, że sporo osób nie ma żadnych dolegliwości, inne tylko w sytuacjach stresowych.Są i takie wypowiedzi, że owe dolegliwości wogóle mijają.Więc nie załamuj się.Nerwy tu na pewno nie pomogą a wręcz mogą..

Duszności, słabnięcia i ostre bule w klatce piersiowej a brak echo serca

.. Wutam serdecznie.Mam problem z tatą, od trzech lat tata moj trafia co roku do szpitala z objawami dusznosci slabniecia i ostrymi bulami w klatce piersiowej i niestety dotychczas niec u niego niestwierdzono a w dodatku nigdy niewykonano mu badania echa serca ani prób wysilkowych natomiast Ekg ma w normie..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. od tygodnia zle sie czuje,odczuwam dusznosc,tetno w spoczynku wynosi 110,a cisnienie skacze ze 110/74 do 133/95,dodam ze od zawsze mialam niskie cisnienie,dlatego bardzo sie niepokoję,serce wali po przejsciu z pokoju do kuchni,odczuwam dyskomfort w klatce piersiowej lecz bez zadnego bólu,prosze o..

Płatek mitralny i jego rola w sercu

.. ...posiłku ja mam niesamowite duszności !! Dlatego unikam objadania się!!! A jakie mam zaburzenia ? nie wiem czy komorowe czy tez inne !! w kazdym razie lekarka rodzinna juz dwa razy mnie wysylala do szpitala po zrobionym EKG !! Podobno te zaburzenia nie sa zagrozeniem dla życia ale lekarz..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...kończyn, brzucha i ust, duszność ( objawy typowo wieńcowe ). Pawą rękę wykręcało mi do * ręki położnika * , lęk, ból i kołatnie. Potem trzęsawka - prawie jak przy padaczce. Przeszłam prawdopodobnie dwa razy TIA ( przemijający udar mózu ). Często miewałam tachykardię - jak o określono..

Dodatkowe skurcze - Str. 203

.. ...wydarzeniu towarzyszy duszność, tachykadia i dodatkowe.I nie jest to tylko nerwica, ponieważ mój kardiolog powiedział, ze chore zastawki dają takie nieprzyjemne objawy. Zgodzę się jednak, ze strach zwielokrotnia te objawy. Kiedy przychodzi niedziela i mój mąz chodzi z maleńką na obiady..

Dodatkowe skurcze - Str. 205

.. ...zaczęły się już po ciąży - duszności, częstoskurcza, skurcze dodatkowe. Wiem przez co przechodzisz i trzymam mocno za Ciebie kciuki ale jeżeli czujesz się niepewnie poszukaj innej konsultacji lekarskiej. Mów o problemie i strachu.Mądry lekarz weźmie zrozumie Twoje objawy i zdecyduje o..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...tyłek i drętwienia rąk i duszności i brak tolerancji na wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić najpierw test na hiv..

Szybkie tętno, szczególnie rano po śniadaniu

.. ...czasie jest b.blada, mam duszności i czasem kłucie w mostku. Często przechodzi po wypróznieniu. Czuję sie wtedy bardzo źle..Bardzo mnie ta sprawa gnębi. mam identyczne objawy jak ty. dokładnie po sniadaniu mam zawsze takie przyspieszenie, czesto musze skorzystac z ubikacji w tym czasie,..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...Nadmierne zmęczenie, duszność Zawroty głowy, szczególnie przy nagłym wstaniu z pozycji leżącej lub siedzącej Niepokój Nieregularna akcja serca Omdlenia Kontaktu z lekarzem wymaga: Pojawienie się powyższych objawów u osób młodych, dotychczas nie chorujących Dołączenie się nowych objawów..

Bigeminie komorowe z jednego ośrodka

.. ...Pozdrawiam Ten atak duszności to normalna sprawa o której niestety lekarz zapomniał:] poinformować. B - blokery obniżają ciśnienie dlatego też dusznośc może wystąpić, lub też inne objawy związane z pierwszorazowym przyjęciem tych leków. Lekarz powinien ci o tym powiedzieć. Z arytmią to..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...okolicy mostka, miewam duszności. Co dzień coś mnie boli - muszę brać leki uspokajającę, bo tak się denerwuję że dostanę zawału. Bardzo często zdarza mi się zasłabnąć z tych nerwów. Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc to bardzo proszę. Może mam nerwicę ? To moze być nerwica.Do jej objawów..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...klatce,kolatanie,uczucie duszności, niepokoj,czasami zawroty głowy.Zrobiłam EKG lekarz ogólny rzucił okiem i stwierdził,że wszystko jest w porządku.Czy to badanie jest wiarygodne? skąd więc te objawy? Mam takie same objawy jak Ty, EKG raczej tu nic nie wykryje ( chyba że podczas tego gdy..

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...skarzą sie poczatkowo na dusznośc wysiłkową, a następnie na spoczynkową i napadową dusznośc nocną. Częstym objawem sa kołatania serca lub skurcze dodatkowe. Groźnym powikłaniem wady jest migotanie przedsionków. Niedomykalnośc mitralna często stanowi powikłanie stenozy mitralnej ( ok. 40%..

Niedomykalność zastawki mitralnej a wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...skarzą sie poczatkowo na dusznośc wysiłkową, a następnie na spoczynkową i napadową dusznośc nocną. Częstym objawem sa kołatania serca lub skurcze dodatkowe. Groźnym powikłaniem wady jest migotanie przedsionków. Niedomykalnośc mitralna często stanowi powikłanie stenozy mitralnej ( ok. 40%..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...objawy Po wysiłku ogromne duszności,kołatania w nocy nasilenie lęków i objawów nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...różnego rodzaju lęki, duszności, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie dolegliwości, których objawami są: nagłe pojawienie sie uczucia gorąca w żołądku a w ślad za tym idzie cholernie nieprzyjemne uczucie pulsowania w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...miałam żadnych ataków duszności. Historia jest znacznie dłuższa, a i przejść, tych złych przejść, miałam znacznie więcej, ale chciałam napisać, że można walczyć. Oczywiście nie mam tu na myśli tych poważnych problemów z sercem, bo to już wymaga ścisłej konsultacji kardiologicznej...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...nerwic serca, arytmię, duszności, bule w klatce, w plecach, drętwienie rąk i bule, bolą nogi i drętwieją - objawów jest dużo. witam wszystkich, buszowałam po necie bo też mam coś z sercem, weszłam na to forum i... przeraziłam się, bo chyba mam to, co Wy :( . 5 lat temu trafiłam do..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...głowy czasami też mam duszności. Zanim poszłam do kardiologa wiedziałam że mamm szmery sercowe!! wracaj szybko do zdrowia pozdro Witam mam male pytanie od jakis 6msc choruje na zespoł barlowa mam wszystkie objawy które naprawde komplikuja mi zycie z natury jestem bardzo energiczna jak to..

Zespół Barlowa jest wyleczalny? - Str. 2

.. ...przychodzi kołotanie serca, duszności i ból to wpadamy w panikę i to zupełnie niepotrzebnie. Wiem to z autopsji. Jak powiedział mi lekarz... taka moja uroda : ) ) ) ) Witam: ) jakie macie objawy podczas napadu? ja choruje na zespol barlowa i dodatkowo mam arytmie serca i zazywam concor,..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...Kłuciue, palenie i lekkie duszności. To chyba wynik defektów które zostały i dają o sobie znać chociaż dziwne jest to że lekarze mi równierz jak i wam mówią że jest ok. Szereg badań i wszystko w normmie. Nie bierzcie fety Witam Mam 28 lat i podobne objawy. Ja też brałem, na całe..

vivacor

.. ...a nie myślisz że te duszności moga być właśnie po leku! ) nie! mama ma niewydolnosc serca w stanie spoczynku , a wiec to jest przyczyna dusznosci!pozdrowienia Kto wie jaka jest różnica pomiędzy avedolem a vivacorem? Teoretycznie nie powinno być żadnej. Ale u mojej mamy po zmianie..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 3

.. ...czyli kołatanie serca, duszności i kłucie klatki piersiowej z lewej strony robi się mi tak nawet przy najmniejszym wysiłku fizycznym:( więc wszystko muszę robić spokojnie i powoli:( :( u lekarza byłem już nie raz i każdy mi mówił że to są objawy dorastania. phi można się uśmiać. Każdy..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...nie miesci. nerwobole, duszności, drzeni ciala to normalka. to mija ale bez odpowiednich lekow to nic się nie wskora i trzeba zdac sobie sprawe ze jak się ma na przykład nerwice to układ nerwowy szaleje i takie sa efekty. Nerwobóle, duszności, drżenia ciała, niektóre symptomy..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...język wpaść do środka i duszności oraz ból w klatce piersiowej. No i oczywiście uczucie strachu. Teraz kiedy się już z tymi objawami oswoiłam to już nie, ale na początku bałam się, że mi się coś stanie. Nie wiem od czego to zależy, ale ja pomimo stosunkowo małej liczby dodatkowych..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...roku się utrzymuje. Duszności,powiększone węzły chłonne szyjne, rozrywanie w szyi, chrypka i czasem bóle w okolicach płuca.Najgorsze są te duszności bo prowokują jakieś lęki.Ale te objawy myślę nie są typowe.Zróbcie sobie prześwietlenie płuc na wszelki wypadek bo ta * gula * to może być..

Ucisk, gula w gardle - Str. 14

.. ...uporczywy że miałam uczucie duszności.Nie wiem co to może być jeśli ktoś z was ma takie objawy proszę o radę. Witam ponownie wszystkich poszkodowanych przez wyjatkowo złośliwą i wstrętną kulke! Ja nadal się z nią zmagam juz od początku sierpnia, czyli ponad 3 tygodnie...czytalam..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3, Magnez, B6 ) i czekam aż będzie lepiej...

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...anginę ropną. Omdlenia, dusznośći, kołatanie serca nie dają mi spokoju. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy mój stan się pogorszył, czasami zdarza się, że codziennie mam te objawy, przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Ostatnio również zauważyłam, że zaczęłam mieć problemy z pamięcią...

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...pleców w prawej łopatce,duszności przy małym nawet wysiłku, nawet przy mówieniu,mrowienie w rękach i nogach, sine nogi, pulsowanie na ciele,tętno za szybkie,ból oczu od wewnątrz, to by było pokrótce ,może ktoś jeszcze ma takie objawy, proszę napiszcie,pozdrawiam Na bilansie 10 - latka..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...klatke, stany lękowe, duszność, bóle głowym, jakby objawy depresji, było nie było,ciagnęło sie to uff... jw. 10 lat, sens życia hm ..wątpliwy : ) Mimo wszystko, podczas migotania/lub w przerwach/, jeździłem do 15 km na rowerze,co 2 - 3 dzień. Podobno ryzykowałem, podobno miałem pierwsze..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 13

.. ...klatke, stany lękowe, duszność, bóle głowym, jakby objawy depresji, było nie było,ciagnęło sie to uff... jw. 10 lat, sens życia hm ..wątpliwy : ) Po /1 godzina/,wizycie u p.Prof. Walczaka 11 - go lutego decyzja .. 4 ablacja w maju, co oznacza czas oczekiwania 3 m - ce, miejsce Płowiecka..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...w dół. Brak przy tym duszności, pocenia się i innych tego typu objawów. Zastanawiam się skąd ten ból. Czy to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać * na plecach * ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...50 sek., oraz uczucia duszności... Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim ( kontuzja kręgosłupa odcinka dolnego - nadłamanie kręgu ) i w zwiazku z tym nie wykonuję pracy fizycznej bądź jakiś zajęć wysiłkowych. Zauważyłam u siebie pogorszenie wymienionych wyżej objawów. Za każdym razem..

Czy mam chorobę wieńcową?

.. ...zaufania. Objaw pierwszy: duszność „od zawsze”. Najmniejsza w pozycji leżącej, silniejsza w pozycji siedzącej i stojącej, najbardziej dokuczliwa podczas ruchu ( chodzenia ). Idąc „chwytam” powietrze. Objaw drugi: średnio co kilkanaście dni, czasem..

Co mi dolega? Może ktoś ma takie objawy?

.. ...szybko bić, dostaję duszności, straszny ból w klatce piersiowej w okolicy mostka, zawroty. Czuję kołatanie serca, przeskakiwanie nawet przy długotrwałym spoczynku. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim i bardzo dużo odpoczywam, pomimo tego jestem bardzo zmęczona. Poszłam do lekarza..

Dolegliwości serca

.. ...szybkie bicie serca, duszność......później pojawiało się * to * dwa razy w miesiącu a obecnie ataki mam od miesiąca mniej więcej co dwa dni. Teraz po ataku dochodzę do siebie przez kolejne 2 do 3 dni w których występują kolejne ataki i jest błędne koło. Ja też bagatelizowałam objawy i..

Duszenie się

.. ...kiedy masz te napady duszności?, bo mnie to dopada jak ktoś się na mnie patrzy jestem w zamkniętym pomieszczeniu i jest duzo ludzi, ale wystarczy że spotkam kogoś znajomego i juz mi się robi niedobrze i oczywiscie kiedy jade samochodem typowe objawy dla choroby lokomocyjnej . Nie jest to..

Duszenie się - Str. 34

.. ...miałem niesowity atak duszności że musiałem pojechać na pogotowie. Na pogotowiu stwierdzili że jestem zdrowy więc udałem sie do psychiatry. Dostałem hyrdoxizium w syropie oraz spamilan 5 mg. Czy ktoś miał te leki i powie mi jak się po nich czuje ? U mnie dalej wszystko dobrze,nastrój..

Duszenie się - Str. 44

.. ...sie tak ciągnie 2 lata duszności bylam u lekarza ale jak za kazdym razem przychodzilam do niego to patrzał na mnie jak na psychicznie chora osobe. U mnie w rodzinie takie same objawy maja moje 2 siostry , starsza lekarz z reszta ten sam co lczyl mnie chciał wyslac na badania..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...Najważniejsze: problemy z sercem, duszności, drżenia rąk i mięśni, bóle stawów, nadmierne chudnięcie lub tycie, wypadanie i siwienie włosów, ciągłe zmęczenie i senność lub przeciwnie - nadpobudliwość, drażliwość, huśtawki nastrojów, ataki paniki i lęku o życie itd. Objawy są często..

Jest ktoś kto myślał, że ma nerwicę a okazało się coś innego?

.. ...trwienno - oddechowym, duszności, mdłości odbijanie, choroba lokomocyjna nie tylko w pojazdach ale również w pomieszczeniach a ty jakie masz objawy? hej ja wlasnie nie wiem czy mam nerwice ale nie wydaje mi sie bo jak wychodze z domu na te zimne powietrze to mam tak ze nagle zaczynam nie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego często nie jest rozpoznawane przez lekarzy. A choruje na nią coraz więcej ludzi, zwłaszcza młode kobiety. Aby wykryć tę chorobę..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...tachykardia, zawroty głowy i duszność po wysiłku i wchodzeniu po schodach. jeśli zauważyłeś u swojej dziewczyny także takie objawy radze zgłosić sie do lekarza i wykonać badania takie jak ekg, echo serca czyli inaczej usg na którym u mnie wykryto wadę. bole te mogą tez pochodzić od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 701

.. ...piersioewj,ciągłe uczucie lęku, duszności, strach przed wyjściem z domu to tylko niektóre z objawów. Dla mnie najgorszy jest ból w klatce , niewiem wtedy czy to ból spowodowany neriwcą czy to zawał. Obecnie znów dostałam Sympramol, biore 4 tabletki dziennie i mam odczucie że wcale mi nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 735

.. ...najgorsze są dla mnie duszności bo do reszty objawów już przywykłam. co do ziołowych leków to już chyba na mnie nie działają. Witam Ja nareszcie sama. Coś mi się komputer psuje, bo włącza się ponad godzinę. Dziękuję Wam wszystkim za słowa. Kurcze jak ja czasem potrzebuję z kimś pogadać...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1036

.. ...często miewam ataki duszności, a gdy tylko coś mi dolega, zaraz myślę o najgorszych scenariuszach, ciągle czuję się wyczerpany i nie chce mi się nic robić. Młodość mi powoli ucieka, a mnie ciągle coś dolega... Najpierw żółtaczka Gilberta( czy jakoś tak ), która objawiła się bólami w..

Jak boli! doradzcie! pocieszcie!

.. ...chyba tez nie mam. lk Dusznością Szybszym męczeniem się Kaszlem pk Nieregularny rytm serca Poszerzone żyły szyjne Powiększona wątroba Narazie nie mam takich objawow, to sie stalo dzisiaj rano,wiec sama nie wiem. zmiez goraczke cisnienie i udajs ie do lekarza jezeli nei rpzejdzie do jutra..

Czy to był zawał serca?

.. ...badania, skoro występują duszności. Pozdrawiam witam. twoje objawy to może być zatrucie pokarmowe alergia na mięte ale do lekarza powinnaś iść Jakieś 3 miesiące temu po porannym papierosie wsiadłem do autobusu, zrobiło mi się słabo, odlatywałem, oblał mnie zimny pot i drętwiały mi..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...nie wali ale problem z dusznością nie minął. Napisz jakie masz jeszcze objawy poza dusznością. Czy jesteś osłabiona, czy masz bóle mięśni, stawów? Z tego co czytam wnioskuję, że dopiero zaczynasz wędrówkę po lekarzach. A może tylko kardoilog ? Ja beto zk 50 dostałam na pałę. Jeszcze..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...uspokoiło, to wystąpiła duszność? Ja borę TOLPERIS VP. Moge powiedzieć, że lżej mi się oddycha ale czuję się osłabiona. Dokuczami też żołądek. Aqusia, dziękuję za dietę. Już stosuję. A czy stosowanie tej diety ma również wpływ na duszności ? Wiedenko, dziękuję zaopis. Objawy mam w sumie..

Nerwica w ciąży - Str. 9

.. ...conajmniej od 2 lat czyli duszności ,uczucie zwezenia gardła,bólu w klatce piersiowej,drżenie rak i tp.na poczatku bałam się spac kapać nawet nie wychodziłam z domu.miałam dośc tego że mój organizm i moje głupie myśli mną rządza i niepozwalaja normalnie żyć.wszystkie objawy fizyczne to..

Nerwica w ciąży - Str. 104

.. ...np dzisiaj straszna dusznośc mi dokuczała. Wizyte u psychiatry mam za miesiąc a przedtem idę do neurologa bo z tarczycą wszystko wporzadku ale objawy te pasują jeszcze do stwardnienia rozsianego co niedawno wyczytałam w necie... i tak wkoło macieju normalnie nie mogą mi wykryć żadnej..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem którego brałam pare lat i który mi pomógł,..

Delikatny ucisk w klatce piersiowej

.. ...tego dochodzi niewielka duszność i wzmaga się siła uderzeń serca. Pytanie brzmi czego dotyczą te objawy, co z tym robić? Byłem u kardiologa z holterem, ale lekarz nie stwierdził arytmii, a ni nic. Ciśnienie mam książkowe, wiek 36. Lekka duszność i walenie serca powstaje u mnie też po..

Po operacji tarczycy

.. ...serca, uderzenia gorąca, duszności. Kto wie, czy większość moich dolegliwości związanych z nerwicą, nie było związanych z tym że moja tarczyca źle funkcjonowała. Może ważne by było, żeby przy stwierdzonej nerwicy, kontrolować tarczycę. Pozdrawiam. Zlikwidowali objawy, a nie przyczynę...

Jak wykryć nerwicę?

.. ...etc. ), * oddechowe * ( duszności ), * brzuszne * ( bóle, rozwolnienie etc. ) lub jeszcze inne. Warto zrobić takie badania, które z dużym prawdopodobieństwem pozwolą wykluczyć inną niźli nerwica przyczynę Twoich objawów - jeżeli np. nie masz uczucia niedotlenienia/duszności, to..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...siebie :( mam napady duszności ( nie moge do końca złapać takiego głębokiego oddechu ), czasem wydaje mi się że moje serce wariuje ( albo wali jak głupie, albo cichutko bije ) często z serducham mam takie akcje przy jakieś nerwowej sytuacji... czuje się jakbym był nieobecny w moim..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...dni ostro i też miałem duszności, kołatanie serca i cały zdrętwiałem. Teściowa wezwała karetkę dali mi zastrzyk i kazali się skierować do lekarza. Robiłem EKG i jest ok, tarczyce jest ok i nie wiem co mi w końcu jest. Może ty już wiesz co to może być??? proszę o odpowiedz. lukas1 -..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...przełykaniu i oddychaniu, duszności. Gastrolog wykrył coś w gardle jakby coś było, narośl. Po wycięciu objawy przeszły. Tak więc lepiej opowiedzieć rodzinnemu co i jak i wziąść skierowanie do gastrologa lub kardiologa; - ].Dużo zdrowia życzę Taka małą rada. Posłuchaj rady osoby piszącej..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...klatce piersiowej. - duszność ( sprawia największy problem po dziś dzień ) - osłabienie ciała ( ostatnio nawet kończyn górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które przeprowadziłem z czystym sumieniem stwierdziła..

Hiperwentylacja objawy rzekomo kardiologiczne

.. ...Hiperwentylacji. Każdy kto miewa duszności, zawroty głowy kołatania serca i drętwienia powinien go przeczytać. http://forum.dr - kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=f62daa9ccd82de404fb4fa056e040dd1&topic=571.180 Pozdrawiam s. Stracatella nie wierz w cuda.Przerabiałam tą dietę.Nie..