Duszności od kręgosłupa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...stresowalem miałem napady duszności, czułem, że zaraz zemdleję.. i uznałem, że ma to związek z plucami. Co więcej, właściwie zaczeło mnie wszystko boleć - stawy, szczególnie staw łokciowy mojej niedawno zwichniętej ręki, szyjny odcinek kręgoslupa, powrócilo uczucie pełności w zatokach,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...bóle serca, kołatania, duszności, lęki - to wszystko są standardowe pozycje repertuaru nerwicowego. ALE można stwierdzić to DOPIERO po wykluczeniu: 1. chorób kręgosłupa ( szczególnie jakichś patologii w odcinku szyjnym ) - wykrywa to MRI 2. patologii w mozgowiu ( guzów, torbieli itp ) -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 810

.. ...Potem ok a w południe duszności znowu mnie ogarnęły przy podawaniu obiadu. o i masz babo placek. Kurczę kiedy to się sko nczy, Cieszę się że jesteś taka radosna. Jestem z Tobą. A w przyszłości może skorzystam z Twojej propozycji.., bo tez mam problem z kręgosłupem. : - ). Pozdraiwam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 958

.. ...podczas operacji dostałam duszności,podano mi tlen i jeszcze jakieś specyfiki do żylne,Miałam znieczulenie w kręgosłup więc byłam świadoma ale przez te leki ( to co mi podawano ) gdy pokazano mi synka widziałam go przez mglę. Czy rzeczywiście to mogło miedz wpływ na nerwice? Rowniez..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...omamy wzrokowe oraz duszności,brak pełnego oddechu.Przestraszyłem się że mogę być poważnie chory.Zrobiłem tomograf mózgu,rezonans kręgosłupa ( czasem drętwieją mi nogi ,ręce,okolice serca ).Zgłosiłem sie do laryngologa ponieważ myślałem ze może mam nie dotleniony mózg.Lekarz stwierdził..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...Bólowi towarzyszą lekkie duszności. Narazie nie szłam do lekarza ponieważ nie chcę nikomu głowy zawracać nie mając pewności że jednak muszę tam iść. Proszę o radę. mam to samo choć mniej nasilone i piecze aż pod łopatke lewą powiedziano mi w szpitalu że to od kręgosłupa mam 26 lat mam..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...ci pomogą przy tych dusznościach to napisz .Mnie też się wydaje ,że ci kardiolodzy nie są w stanie nam konkretnie pomóc ,mam pytanie czy ty przy tych dodatkowych skurczach masz zawroty głowy bo ja mam okropne,tylko niewiem bo ja również mam problemy z kręgosłupem i nie jestem pewna czy..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...kłucia w klatce, uczucie duszności okazało się, ż e odpowiedzialny był mój kręgosłup! Mam 25 lat, pracuje za biurkiem i uprawiam sport. W ciągu roku z powodu chorych jelit schudłam 7 kg, w kręgosłupie coś straciło elastyczność i się pokrzywił odcinek piersiowy ( praca siedząca, siłownia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie szczęki i wyginanie lewej ręki. Lodowate prądy w kręgosłupie, rozchodzące się po całym ciele. Spocone i zimne dłonie i stopy. Wyrzuty adrenaliny, że w sekundę jestem mokra. Zachwiania równowagi. Uczucie, że się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...jakiegoś czasu wystąpiły duszności i też dostałam wziewki na astme ale za bardo mi one nie pomagają , byłam u lekarza alergologa kilka razy ale on mnie za każdym razem osłuchał i stwierdził że nad polami płucmymi nic nie słyszy i że to wszystko jest od skrzywienia kręgosłupa. Dlatego Aga..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...50 sek., oraz uczucia duszności... Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim ( kontuzja kręgosłupa odcinka dolnego - nadłamanie kręgu ) i w zwiazku z tym nie wykonuję pracy fizycznej bądź jakiś zajęć wysiłkowych. Zauważyłam u siebie pogorszenie wymienionych wyżej objawów. Za każdym razem..

Nerwy, wydaje mi się, że nikt mnie nie rozumię, wszystko dusze w sobie

.. ...często, zawroty głowy, duszności, bóle różnego pochodzenia ( obecnie mam uczucie obręczy na głowie i boli mnie kręgosłup ). Możesz mieć dziwne myśli, których do końca sama możesz nie zrozumieć. Ale cie pocieszę, na nerwicę raczej się nie umiera, ona nas tylko dobija. Jak twoje objawy..

Bóle w kladce piersiowej

.. ...ból jest większy i te duszności doszły,co wy na to ?? bóle mogą być od kręgosłupa.Ale czy badałeś poziom cholesterolu,HDL,LDL i trójglicerydów?Jeśli z tym coś nie tak,to może przejdż na dietę obniżającą cholesterol...Mam też nadzieję,że nie pijesz kawy,alkoholu i nie palisz,co w twojej..

Co to może być?

.. ...rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze schylaniem,boli tez w łopatkach ,ponoć jedna jest bardziej wystająca.Miałam robione badanie krwi,RTG klatki piersiowej,USG serca,Ekg ,USG jamy brzusznej.I niby wszystko w porządku.Palę papierosy,nie pije..

Prosze o pomoc..Nie wiem co mi jest!!!!

.. ...rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze schylaniem,boli tez w łopatkach ,ponoć jedna jest bardziej wystająca.Miałam robione badanie krwi,RTG klatki piersiowej,USG serca,Ekg ,USG jamy brzusznej.I niby wszystko w porządku.Palę papierosy,nie pije..

Sam nie wiem co to jest.. Nerwica???

.. ...chorobą neurologiczną - ortopeda - bóle pleców, karku, duszności mogą być spowodowane zwyrodnieniem kręgosłupa - psychiatra - odrealnienie, natręctwa - mnie nie pomógł, ale może Tobie się uda. Powodzenia..