Duszności po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...dopadać mnie dziwne duszności, często gdy kładłem się spać, lub w czasie jedzenia. Od pół roku, mam też inne objawy, takie jak, nagłe drętwienie lewej strony ciała, pulsowania, duszności, ból pleców, mrowienie ciała w czasie wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco Chorowałam na anoreksje i w tym samym czasie mój wujek zginął tragicznie to było szokiem dlatego dzięki Bogu szybko z tego wyszłam mam obsesje związaną z..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach - Str. 2

.. ...badaniu holterem ), duszność podczas spoczynku podczas wysiłku rzadko ale zdarza się kiedyś nawet podczas jedzenia, bóle w klatce piersiowej przeczytałem że to mogą być bóle dławicowe, utrata wzroku nie całkowita ale widzę tak jak bym otworzył oczy pod wodą, drgawki pod lewą łopatką oraz..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...lecz wtedy odzywa się duszność wysiłkowa która również mnie ogranicza. Mam straszną przemianę materii, i każda próba ograniczenia jedzenia kończy się zasłabnięciem i spadkiem ciśnienia 120/70. Tabletki biorę na noc i ciśnienie w miarę wraca do normy lecz gdy brałem je również na dzień..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...typu skurcze dodatkowe, duszności, poczucie zachłyśnięcia się jak przy jedzeniu i duszenia się. Przez kilka lat dawałam sobie radę, sporadycznie biorąc jakieś ziołowe tabletki. Teraz znowu mnie dopadło miesiąc temu, po bardzo silnym stresie w pracy. Próbuję coś robić, wiem, że to powinno..

Duszenie się - Str. 43

.. ...przedstawionych w całym wątku: duszności ( nie mogę połknąć śliny a jak już połykam to wrażenie że zaraz się nią uduszę ), ból w klatce, nie mogę do końca nabrać powietrza, potrafię się zachłysnąć wodą czy jedzeniem i przez chwilę nie łapię powietrza - to jest najgorsze jakbym miała..

Zaciskające zapalenie osierdzia

.. ...szybkie męczenie się i duszność przy wysiłku – podczas wychodzenia po schodach, schylania się, jedzeniu, ból w okolicy seca, kołatanie serca, rozpierający ból pod żebrami, zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy, objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach, są dni gdy budzę..