Duszności w klatce piersiowej

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość chorych odczuwają silny lęk i są zlani zimnym potem. Ciśnienie..

Zator płuc (zatorowość płucna)

Zator płuc (zatorowość płucna)

.. ...przypadków nagle pojawia się duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) oraz przyspieszenie oddychania; ból w klatce piersiowej, który może promieniować pod przeponę; kaszel, przyspieszone bicie serca; pacjent może odczuwać niepokój. Powikłania zatoru płuc. zapalenie płuca lub opłucnej,..

Scyntygrafia perfuzyjna

.. ...pojawiającym się bólu, duszności, czy innych gwałtownych objawach. Scyntygrafia perfuzyjna serca praktycznie nie powoduje powikłań. Dawka promieniowania nie przekracza dwukrotności dawki otrzymywanej przy zdjęciu RTG klatki piersiowej. Po badaniu należy pić znaczne ilości płynów (..

Tamponada worka osierdziowego

.. ...pewnego czasu uczucie duszności; bóle w klatce piersiowej podobne do tych w chorobie niedokrwiennej; przepełnienie łożyska żył szyjnych; nagle występujące powiększenie wątroby spowodowane upośledzonym spływem krwi z łożyska żyły głównej dolnej; w badaniu przedmiotowym czasami stwierdza..

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...być spowodowany przez duszność, wzmożone napięcie mięśniowe wywołane kaszlem lub przez pneumothorax. Ból w klatce piersiowej obserwowany podczas próby wysiłkowej może być spowodowany napadem astmy. Zapalenie opłucnej daje ból podczas wdechu. Często daje się wysłuchać szmer tarcia..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...Ból w klatce piersiowej mogą wywoływać choroby odcinka przewodu pokarmowego znajdującego się w klatce piersiowej: uchyłki przełyku, ciało obce w przełyku czy przepuklina rozworu przełykowego przepony...

Sprężyste zwłóknienie wsierdzia

.. ...się na brak oddechu ( duszność ). Badanie obrazowe EKG, ECHO i RTG klatki piersiowej mogą wraz z objawami sugerować opisywaną chorobę. Decydujący jest jednak wynik biopsji mięśnia sercowego. Leczenie sprowadza się do podawania sterydów i cytostatyków. Przyczyna choroby nie jest znana...

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. ...wysiłku, towarzyszy mu duszność lub uczucie utrudnionego oddychania, konieczna jest konsultacja lekarska. Może to być tak zwana odma samoistna. Jest to stan, w którym powietrze dostaje się pomiędzy blaszki opłucnej i powoduje uciśniecie fragmentu płuca. Inne przyczyny dolegliwości..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca, wypaczone wrażenia czuciowe ( parestezje: wrażenie pieczenie, biegających mrówek , itd ). Jeśli tego typu objawom..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...serca. Objawami są np. duszności ( zgłasza je ponad 60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie..

Żylna choroba zakrzepowo - zatorowa nóg cichym zabójcą

.. ...najważniejsze z nich to duszność, bóle w klatce piersiowej i przyśpieszona częstotliwość oddechu. U części chorych pierwszym i jedynym objawem klinicznym jest nagłe zatrzymanie krążenia i oddychania - dlatego właśnie chorobę tę nazywa się cichym zabójcą . Najpoważniejszym problemem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 29

.. ...daje objawy somatyczne. Duszności, ucisk w klatce piersiowej, kołatania serca to nic innego jak właśnie skutki życia w napięciu, poddenerwowania, lęku o własne zdrowie i ciągłego świadomego lub podświadomego myślenia o danym problemie oraz własnym zdrowiu. U Ciebie, z racji..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 99

.. ...odstawiłam.Ostatnio męczą mnie duszności i czuję dyskomfort w klatce piersiowej.Czy ta nerwica kiedyś pójdzie sobie bezpowrotnie? Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA życzę wszystkim naszym forumowiczowym pedagożkom zdrowia, zdrowia, wytrwałości w walce z panią N, słoneczka codziennie, spokoju,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...jednak jeszcze o moich dusznościach,czasami miałam wrazenie że coś stoii mi w klatce piersiowej.Jakoś wspomagałam się Validolem( bez niego nie wyszłam z domu,był jakby dla mnie takim talizmanem,że jak będę go miała w torebce to nic mi się nie stanie ).Piłam również melise.Jakoś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 141

.. ...boli mnie glowa, mam duszności, boli mnie cała klatka piersiowa i lewe ramie, jakbym się z tirem zderzył, boje sie wogole, dzis nie mogłem wytrzymać w pracy i łyknąłem xanax, a jestem w trakcie odstawiania xanaxu. Na szczęście jutro ide na 18 do neurologa, pewnie przepisze mi znów jakies..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...zawrotów głowy zasłabnięć, duszności ) dopiero po dowiedzeniu się że jestem jej nosicielem to czuje czsami lekkie kucie w klatce piersiowj:/ Bardzo lubie uprawiać sporty i nie mam zamiaru z nich rezygnować a wrecz przeciwnie po odbyciu zasadniczej słuzby wojskowej zamieżam studiować AWF:..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 25

.. ...uprzykszają mi życie są duszności i pobolewania w klatce piersiowej.Od kilku tygodni moje samopoczucie pogorszyło się, może to związane jest z okresem przekwitania a może ze stresem, który ostatnio przeżywałam, a może z przeziębieniem i nieżytem górnych dróg oddechowych, które ostatnio..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 27

.. ...wybudzania w nocy i ataków duszności, później doszło okropne kołatanie serca, które nie dawało mi zasypiać. Bóle w klatce piersiowej i drętwienie lewej ręki są straszne. Zrobiłam wszystkie badania od holtera ekg po echo serca. Teraz niesamowicie puchną mi nogi, mam zaledwie 21 lat i nie..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach - Str. 2

.. ...badaniu holterem ), duszność podczas spoczynku podczas wysiłku rzadko ale zdarza się kiedyś nawet podczas jedzenia, bóle w klatce piersiowej przeczytałem że to mogą być bóle dławicowe, utrata wzroku nie całkowita ale widzę tak jak bym otworzył oczy pod wodą, drgawki pod lewą łopatką oraz..

Ablacja - Str. 6

.. ...nie obudzę. Przed snem duszności. Sporadycznie miałem jakieś kłucia. Teraz minęło 38 dni od zabiegu. Od około 7 dni, czulę ciągle kłucia w klatce, bulgotanie w sercu oraz szmery w klatce piersiowej. Nie mam duszności. Zrobiłem Holtera z własnej inicjatywy. Okazuje się że mam o 30 - 40 %..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...kołatania serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy z jelitami. Wówczas..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...lepiej.Ale wciąż są duszności,szybki oddech,ucisk w klatce piersiowej i wysoki puls.Staram się nie wpadać w panikę,bo byłam dość szczegółowo diagnozowana przez różnych specjalistów i wiem ,że to ta cholerna diablica mnie znowu atakuje.Biorę wtedy hydroxizinę i po balu.Kiedy miną te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...bo zaczynały mi się duszności, pieczenie w klatce piersiowej,panika ze nie mogę oddychac. Ta panika narastała we mnie i było jeszcze gorzej. Wiem ze jest to bardzo trudne, ale musimy sobie z tym radzic. Najwazniejsze jest to aby uwierzyc ze jestesmy zdrowe i nic nam nie dolega i zaczać..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 145

.. ...ramię do tego drętwienia duszności , straszne kołatania serca oaz lęki że zaraz będzie mój koniec ! Rok temu wylądowałem na intensywnej terapii otóż obudziłem się rano i poczułem straszny ból w klatce piersiowej po chwili straciłem przytomność przyjechała karetka i na sygnale do szpitala..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki piersiowej, morfologie. Podobno nic mi nie jest,..

Duszności, słabnięcia i ostre bule w klatce piersiowej a brak echo serca

.. Wutam serdecznie.Mam problem z tatą, od trzech lat tata moj trafia co roku do szpitala z objawami dusznosci slabniecia i ostrymi bulami w klatce piersiowej i niestety dotychczas niec u niego niestwierdzono a w dodatku nigdy niewykonano mu badania echa serca ani prób wysilkowych natomiast Ekg ma w normie..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. od tygodnia zle sie czuje,odczuwam dusznosc,tetno w spoczynku wynosi 110,a cisnienie skacze ze 110/74 do 133/95,dodam ze od zawsze mialam niskie cisnienie,dlatego bardzo sie niepokoję,serce wali po przejsciu z pokoju do kuchni,odczuwam dyskomfort w klatce piersiowej lecz bez zadnego bólu,prosze o..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 3

.. ...Od długiego czasu mam duszności, takie uciski w okolicach klatki piersiowej. Wczoraj wieczorem rozpoczął się ból serca, przy czym delikatny ból ( uczucie braku możliwości oddychania ) w klatce piersiowej, przy czym dominował strach przed tym, że coś się stanie, oraz bóle po obu skroniach..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...dodatku zaczeły się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...kontynuuje leczenie nerwicy duszności ucisk z klatce piersiowej , napady złości lęków i wciąż boli mnie głowa. Nie stosuje żadnych tabletek na te bóle oprócz tych które biore. Chyba już nie ma dla mnie ratunku. Przestałam w to wierzyć że te bóle głowy ustąpią. Podobno to ból napięciowy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...dodać, że również miałam duszności w klatce piersiowej. A teraz przeszło na głowę. Pracuje 8 godzin przed komputerem i nieraz zdarza sie że mam chwilowe zawroty głowy. Świetna wypowiedz - i.zenek - naprawdę podniosła mnie na duchu! Mam jeszcze pytanie;, czy koś z Was odczuwa silniejszy..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...Bólowi towarzyszą lekkie duszności. Narazie nie szłam do lekarza ponieważ nie chcę nikomu głowy zawracać nie mając pewności że jednak muszę tam iść. Proszę o radę. mam to samo choć mniej nasilone i piecze aż pod łopatke lewą powiedziano mi w szpitalu że to od kręgosłupa mam 26 lat mam..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek - Str. 2

.. ...mam podobne objawy; ) duszności, problemy z oddychaniem,ból w klatce piersiowej. Leczono mnie na nerwice itp. Dzisiaj wróciłam od lekarza...okazało się ze zapada mnie się mostek do środka;/co powoduje ucisk w klatce piersiowej oraz na mięsień sercowy( częściowo ) spowodowane jest to..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Dodatkowe skurcze - Str. 67

.. ...zemdleję, ból głowy, duszności, ból w klatce piersiowej. Jak tak sobie to analizuje, to powiedzcie kto by nie miał stanów lekowych przy takim samopoczuciu, tym bardziej nie wiedząc, co mu dolega. Piszę było, bo odkąd biorę concor to muszę powiedzieć, że widzę, że radzi on sobie z moimi..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...Jowita. Tak też miałam duszności i ból w klatce piersiowej a oprócz tego okropne zawroty głowy, dreszcze, uczucie odpływania, tzn. wrażenie,ze zaraz zemdleję, ból głowy. To było na poczatku kiedy zaczynało się tu mnie to wszystko, czyli 4 lata temu. Później różnie bywało, różnie leki..

Ból w klatce piersiowej i brak diagnozy

.. ...tyłek i drętwienia rąk i duszności i brak tolerancji na wysiłek i zawroty głowy i uderzenia gorąca itp itd,te objawy to niestety kochany przełyk i żołądek a lekarze mówią że trzeba nauczyć się z tym żyć.....okropność Na wszystkie dziwne przypadki najlepiej zrobić najpierw test na hiv..

Bóle w klatce piersiowej jakby mnie coś uciskało

.. ...duszności,dziwne bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, gorączka,bóle mięśni,drętwienie rąk... i można tak wymieniać. Proszę pomuście mi i napiszcie co może mi być bo ja już warjuje od tego wszystkiego.Pozdro. k..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 12

.. ...piersiowym. Do tego mam duszności, trudno mi złapać oddech, dziwne uczucie w gardle, jestem osłabiona i roztrzesiona. Biegam po lekarzach, jesienią 2005 byłam tydzień w szpitalu miałam robione: ekg, holter, echo, prześwietlenie klatki piersiowej, morfologie. Podobno nic mi nie jest,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 47

.. ...co brać mam straszne duszności uczucie braku powietrza i jakby mnie ktoś związał w klatce piersiowej. Może znacie jakieś leki homeopatyczne albo innego dobrego lekarza. Zastanawiam się iśc do jasnowidza może znacie jakiegoś dobrego to mi napiszcie - proszę Nic tu nie pomoze jasnowidz, po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...poszłam, nastawiając się na duszności i prawie zemdlałam ( w większej częście ze strachu ). Przedwczoraj zdarzyło mi się pierwszy raz silne pieczenie w klatce piersiowe, przełyku... CZY TO NORMALNE w przypadku nerwicy? Byłam spanikowana, miałam ciśnienie 115/80 :/. Tak się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 244

.. ...jakby dudniało , mam duszności boli mnie klatka piersiowa z lewej strony to jest okropne uczucie myśle,że umre za chwilę nawet teraz tak mam w moim mieście znają mnie wszyscy lekarze na pogotowiach już mi jest wstyd , Że tak sie zachowuje,ale to jest silniejsze o demnie:( leczę się u..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...podczas tych napadów duszności i bólów w klatce piersiowej właśnie tak mi się wydaje, że zejdę ). Nie bierzcie tego, u mnie wystarczył rok i widocznie właśnie to mnie załatwiło. O prosze, * zwierzenia intymne * ...; ) Ja bralam 8 lat...nie codziennie ale na imprezach ,nie zdarzalo mi sie..

Operacja zastawek - najpoważniejsza z operacji?

.. ...Owszem, cierpię na jakieś duszności, nerwobóle, klatka piersiowa boli to tu, to tam, trzeba do tego się przyzwyczaić. Ale poza tym można normalnie żyć, jeździć na nartach, chodzić po górach, tańczyć i pływać. Nie mogę decydować za innych, ale o sobie powiem na 100% - warto było. czytam..

Bóle serca w młodym wieku

.. ...od ok.2 - 3 lat mam duszności i częste skurcze.Brakuje mi powietrza nie moge oddychac czesto sie denerwuje,a wtedy to sie nasila .Odczuwam bol w klatce piersiowej co dziwne zarowno z prawej jak i z lewej strony.Lekarz podejrzewał tarczyce lecz badania nic nie wykazały poza arytmią serca..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 3

.. ...czyli kołatanie serca, duszności i kłucie klatki piersiowej z lewej strony robi się mi tak nawet przy najmniejszym wysiłku fizycznym:( więc wszystko muszę robić spokojnie i powoli:( :( u lekarza byłem już nie raz i każdy mi mówił że to są objawy dorastania. phi można się uśmiać. Każdy..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 32

.. ...sztucznej zastawki. Objawy: duszność, spadek tolerancji wysiłku. W ostatnich dniach ( kiedy nastąpiło zatrzymanie się pracy zastawki ) nie dawałam rady wstawać z lóżka, poza tym w okolicach klatki piersiowej i brzucha potworny bol. Mam 55 lat i jestem po wszczepieniu w 82r sztucznej..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...jak mam bóle mięśni, duszności, ścisk w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena Przestancie wmawiac..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...język wpaść do środka i duszności oraz ból w klatce piersiowej. No i oczywiście uczucie strachu. Teraz kiedy się już z tymi objawami oswoiłam to już nie, ale na początku bałam się, że mi się coś stanie. Nie wiem od czego to zależy, ale ja pomimo stosunkowo małej liczby dodatkowych..

Kłucie w sercu - Str. 7

.. ...sercu - częsta zgaga - duszności - rzadsze bóle w całej klatce piersiowej W sumie do niedawna się tym wcale nie przejmowałam, ale ostatnio jakoś bardziej zaczęłam. Martwią mnie niektóre rzeczy m.in. to, że na minutę nawet przy spokojnym leżeniu mój puls wynosi ponad 90 uderzeń i to, że..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...problem; najgorsze są duszności, przybierają różną * formę * ( czasami mam wrażenie ucisku klatki piersiowej, innym razem wydaje mi się, że pozwężały mi się oskrzela; przy tym wszystkim często zdarza mi się kołatanie serca wiecznie czuję się słabo, mam wrażenie, że zaraz * odlecę * ;..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...wielkie ble głowy i duszności oraz ciśnienie 90/60, a puls ok.110... nie wiem teraz co sie ze mną dzieje, czy to ma związek z gardłem, a może z dojrzewaniem ( dodam że mam 13 lat ) a moze ma jakiś inny powód.? proszę odpiszcie... pozdrawiam cibie i mame i zdrówka życzę... = ) godna..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...ciężko złapac mi oddech( duszności ) i mam straszne kłucie w klatce piersiowej trwa to około 5min ale trwało by pewnie dłuzej ale biore specjalny syrop co kiedys mi pogotowie przepisało. Miałam sytuacje krytyczną ktoregos dnia i wezwałam pogotowie dlai mi zastrzyk i po nim wszystko..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...pleców w prawej łopatce,duszności przy małym nawet wysiłku, nawet przy mówieniu,mrowienie w rękach i nogach, sine nogi, pulsowanie na ciele,tętno za szybkie,ból oczu od wewnątrz, to by było pokrótce ,może ktoś jeszcze ma takie objawy, proszę napiszcie,pozdrawiam Na bilansie 10 - latka..

Płyn w worku osierdziowym

.. ...sie * średnio * : mam duszności, oddycham dość ciężko i czuje ucisk w dolnej i środkowej części klatki piersiowej. Jak długo trwa leczenie? Czy zostają jakieś ślady? Jakie są wasze doświadczenia z przebiegu tej choroby, czy to nawraca? Martwi mnie jeszcze obecność skrzepliny, wg mnie..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...w dół. Brak przy tym duszności, pocenia się i innych tego typu objawów. Zastanawiam się skąd ten ból. Czy to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać * na plecach * ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...niekiedy miałam lekkie duszności z tego powodu, ból nasilał się przy wstawaniu gdy podpierałam się lewą ręką, przy kichaniu czy kaszleniu itp. ponadto nie mogłam spać na lewym boku; po trzech dniach poszłam do lekarza bo niestety mi nie przeszło i okazało się że to neuralgia..

Zadziwiająco rozbieżne wyniki badań serca

.. ...tolerancja wysiłku, duszność, bóle w klatce piersiowej, drętwienie lewej łopatki, skurcze kończyn ( zwłaszcza lewych ) w czasie snu. Moje życie to od dziecka jedno pasmo wyniszczającego lęku i morderczego stresu. Mam lekką nadwagę, prawie żadnego ruchu ( poza taszczeniem zakupów i..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...nieregularne bicie serca duszności,bule w klatce piersiowej w wieku 22 lat gdzie nigdy wcześnie nie choroeałem i znalazłem rozwiązanie przez pewien produkt który przywraca stan homeostazy czyli przywraca organizm do równowagi to znaczy do zdrowia często przebywam w Krakowie chętnie komus..

Co mi dolega? Może ktoś ma takie objawy?

.. ...szybko bić, dostaję duszności, straszny ból w klatce piersiowej w okolicy mostka, zawroty. Czuję kołatanie serca, przeskakiwanie nawet przy długotrwałym spoczynku. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim i bardzo dużo odpoczywam, pomimo tego jestem bardzo zmęczona. Poszłam do lekarza..

Wąskie naczynia krwionośne na dnie oka

.. ...piersiowej. Czy ktoś wie co może mi dolegać? hej asiu ja mam podobnie...widze nie ostro ( rozmazanie ) oraz boli mnie lewe oko...do tego strasznie sciska mi glowe...czuje sie jak by mi ja ktos miazdzyl....

Duszenie się - Str. 35

.. ...kołatania, szybkie męczenie, duszność, uczucie ucisku w klatce piersiowej,,,,,Jestem osobą aktywną zawodowo, mam 10 miesięczną córeczkę i ogromne wyrzuty sumienia,że nie poświęcam Jej dostatecznie dużo uwagi z racji choroby,,,Boję się każdego dnia, każdej nocy, każdej reakcji ze strony..

Duszenie się - Str. 39

.. ...co mi jest.. mam tzw duszność wdechową.. nie mogę nabrać powietrza * pełną piersią * , mam wrazenie ze coś mnie uciska w klatce piersiowej i coraz bardziej mnie dławi.. im mniej mogę nabrac powietrza tym bardziej sie denerwuje i coraz bardziej sie dusze.. nie wiem co mam robic w takich..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...by ucisk w głowie - Duszności - Kłucie po środku nad klatką piersiową ( tylko przez okres około 2 tygodni, było to jakoś w listopadzie ) - Zadyszka * wcześniej nie miałem takich problemów by wejśc spokojnie szybko po schodach na górę, teraz też takich nie mam ale gdy wejdę dostaje..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 6

.. ...psychicznie. Zaczęło się od duszności w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie, drętwienie ciała. Potrafiłam jeździć z 3 razy w tygodniu na pogotowie, podawano mi zastrzyki od duszności i uspakajające. Potem głupie myśli, lęk przed śmiercią ( tak bardzo pragnę żyć a za bardzo ), bieganie..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej może pęknąć?

.. ...fizycznym dostaję ataków duszności i bóli w klatce piersiowej promieniujące aż do szczęki. Wcześniej tego nie było. Czy tetniak może być tego przyczyn, czy to raczej inna przypadłość. Jestem w trakcie badań lekarskich. Jednak chciałabym poznać waszą opinię. ChNS M, co to znaczy? Już..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...dodatku zaczeły się jakieś duszności ścisk w klatce piersiowej lęki obawy że kto mi tu pomoze ,alo przyjdzie mi tu chyba umrzeć, a potem po kilku dniach taka sytułacja z tym sercem jak miała miejsce w tej 8 klasie tzn. mocne uderzenie serca i potem tak jak by się na ułamek sekundy..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...tachykardia, zawroty głowy i duszność po wysiłku i wchodzeniu po schodach. jeśli zauważyłeś u swojej dziewczyny także takie objawy radze zgłosić sie do lekarza i wykonać badania takie jak ekg, echo serca czyli inaczej usg na którym u mnie wykryto wadę. bole te mogą tez pochodzić od..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...papierosówprzed wystąpieniem duszności ale po 10 dniach po żuceniu wystąpiły duszności i choć wróciłem do palenia powracają do dziś choć w mniejszym stopniu nasilenia. W małym stopniu pomaga mi HYDROXYZYNA, którą biore na wieczór jak zaczyna się dolegliwość duszenia. Mam pytanie : czy..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...tylko normalne bóle, duszności. nie biore żadnych leków. Wejście na półpietro sprawia mi problem, męcze sie, wystarczy że wyjde z łóżka a serce zaczyna bardzo szybko bić, frakcje wyrzutowa mam 70%.Cały czas mam wrażenie jakby ktoś gniutł mi lub naciskał na klatke piersiowa i mostek, bóle..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 322

.. ...roku ( napady paniki, duszności, różne atrakcje w klatce piersiowej, drżenia mięśni, nerwobóle, itd., to w zasadzie moja codzienność ). Ale chyba nie po to piszę. Odezwałam się głównie dlatego, że generalnie poczułam się tu u Was jak * wśród swoich * , a przy tym nie do końca rozumiana..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. Od pół roku wiem ze choruję na niedoczynność tarczycy a dowiedziałem sie o tym przez badania które to musiałem wykonac ponieważ czesto mi sie zawracało w głowie i było duszno...teraz sie lecze na tarczyce i jest ok, ale teraz znowu neka mnie ból w klatce piersiowej, uczucie dusznosci ucisku na mostek,kłucie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...32 i podobnie jak ty duszności bóle pleców kołatanie serca ból w klatce piersiowej czasami boję się zostać sama w domu Moja nerwica zaczeła się jakieś sześć lat temu ( dwa lata mi odpuściła nie miałam żadnych dolegliwości ) ale teraz daje mi się we znaki boje się że umrę a czasami mam..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 3

.. ...pomoc,zaczeło się od duszności które występowały sporadycznie a teraz mam je cały czas i doszedł jeszcze ból w klatce piersiowej i brzucha.mój e - mail to kajarobert@vp.pl proszę o pomoc męczę się z tym od kilku lat najbardziej nasila się porą jesienną i zimowa jeżeli ktoś zna sposób na..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 6

.. ...a więc stany lękowe duszności bóle w klatce piersiowej itp proszę o poradę dotyczącą tej kuracji na mojego maila gregstaron@eircom.net .Pozdrawiam. Czy wy ludzi naprawdę wierzycie,że istnieje taki preparat , który wyleczy was z nerwicy? Wiecie co to za zioła to ALVEO kuresko drogie i..

Duszność i ból klatki piersiowej

.. Zaczeło sie od duszności i bardzo silnego bólu w klatce piersiowej.w szpitalu zrobiono tylko ekg serca żadnych innych badań.wysłano do domu.ból nieustępował.po dwóch dniach nastąpił zgon.niemogę się z tym pogodzić.co zrobić żeby wyjaśnić dlaczego tak postąpiono.zrozpaczona Witaj To bardzo przykre co sie..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...najlepiej. W razie uczucia duszności czy ciężkości w klatce piersiowej to validol lub mentowal ( to kropelki takie jak tabl validolu ). Pozdrawiam Dzięki bardzo, napewno cos dziś kupię, bo inaczej nie pociągnę w takim stanie hej matiiagi !!! z cisnieniem ok narazie odpukac w niemalowane..

Nerwica w ciąży - Str. 9

.. ...conajmniej od 2 lat czyli duszności ,uczucie zwezenia gardła,bólu w klatce piersiowej,drżenie rak i tp.na poczatku bałam się spac kapać nawet nie wychodziłam z domu.miałam dośc tego że mój organizm i moje głupie myśli mną rządza i niepozwalaja normalnie żyć.wszystkie objawy fizyczne to..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...Od soboty mam dziwne duszności( specyficzny opór przy wdychaniu powietrza ) a także uczucie ciężaru w klatce piersiowej. Byłem w szpitalu gdzie zrobili mi dwukrotnie ekg, morfologię, erytro - cośtam i rentgen klatki piersiowej, mierzyli też chyba z pięć razy ciśnienie... nic nie wykryli...

Delikatny ucisk w klatce piersiowej

.. ...tego dochodzi niewielka duszność i wzmaga się siła uderzeń serca. Pytanie brzmi czego dotyczą te objawy, co z tym robić? Byłem u kardiologa z holterem, ale lekarz nie stwierdził arytmii, a ni nic. Ciśnienie mam książkowe, wiek 36. Lekka duszność i walenie serca powstaje u mnie też po..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...mi, miewasz uczucie duszności i brak złapania oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej odczuwalny i..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...również od jakiegoś czau duszności takie uczucie jakby ktoś mi usiadł na klatkę piersiową.Wspomnę jeszcze ze bardzo szybko sie denerwuję i czasami bez powodu wtedy robi mi sie słabo i jeszce gorzej się czuję. witaj Karina z tymi zawrotami to nie wiadomo, ja mam 24 lata, tez mam nerwice..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...mocne kołatanie serca, duszności, przypływ adrenaliny, uczucie drętwienia rąk,nóg, panika itd. Szybko zostałem zawieziony do szpitala, ( w drodze do szpitala częstoskurcz odpuścił i serce zaczęło zwalniać ). W szpitalu zrobiono mi EKG, zmierzono ciśnienie ( byłem tak spanikowany że nie..

Ataki paniki, lęki - Str. 5

.. ...też dodatkowe objawy duszności trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej. Nigdby nie miałąm problemów w porozumiewaniu się , nawiązywaniu kontaktów tym bardziej dziwi mnie fakt, że mam takie lęki...Ostatnio boję się, że dostanę zawału, zrobiłam podstawowe badania ale kiedy mam atak..

Ataki paniki, lęki - Str. 7

.. ...gorszych to nagly atak duszności jakby ktoś zcisnął klatkę piersiową uniemożliwiając oddychanie. jeszcze jeden to uczucie zciskania mózgu wewnątrz czaszki nie jakieś punktowe tylko jakby ktoś pompowal powietze które wywieralo równomierny nacisk, czulem to fizycznie oraz w takim momencie..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...zemdleje, słaby oddech, duszności, na 1 listopada nie dałam rady stać na cmentarzu, niesamowity ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo robiłam i ekg i krew - wszystko ok! W niedzielę wieczorem było tak źle, że ja płakałam i mama płakała....

Jak żyć z nerwicą?

.. ...izbę przyjęć z objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów..