Dygotanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 200

.. ...uciążliwe drżenie, a wręcz dygotanie całego ciała i trzęsące sie wiecznie ręce każdego dnia towarzyszy mi płacz z byle powodu, albo bardzo czesto bez powodu - po prostu jest we mnie jakaś wielka bezsilność ostatnio najchętniej siedziałabym sama, bo rozmowy z kimkolwiek i jakiekolwiek..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1008

.. ...potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku lat i bierze leki ). Poszłam od razu do psychoterpautki ktora..

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...mam takie pojedyncze dygotanie, tzn.w pewnej chwili myślę, że to już koniec, bo tak mi wali, że po prostu słyszę i potem przechodzi Hej Jakubie, ja też mam dodatkowe skurcze nadkomorowe. U mnie zaczęło się to kilka lat temu. Początkowo nie maiłam żadnych skurczy, a tylko przyśpieszone..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...nie wykazało - serce niby ok.Czy Ktoś spotkał sie z czymś podobnym?co to może byc?Nie towarzyszy temu jakies dygotanie serca,czy coś w tym stylu,ból jest na tyle silny,że parokrotnie upusciłem coś z rąk...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...Zawroty głowy, nerwowe dygotanie jedną nogą, drugą trzymanie się za brzuch. Zero radości z tego, że jest się z ludźmi. Tylko stres i myśl by jak najszybciej wyjść, bo zaraz może coś się stać!! To jest tak okropne, że już nie mogę. Nienawidzę siebie za to każdego dnia!! A jednocześnie nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...budzić rano z uczuciem dygotania w klatce piersiowej, czując, że serce wali jak oszalałe. Ogólnie czuję, że w tym okresie jestem podatny na niepokój, wyjątkowo zdarzały mi się nigdy wcześniej nie notowane stany lękowe nawet. Osłabiony bardzo optymizm, którym wcześniej wręcz tryskałem...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...wieczorem dostałam takiego dygotania i trzęsło mnie jak diabli i teraz boli mnie pod prawym żebrem zrobiła oczywiście prywatnie USG ok, ginekologicznie ok, ale wyszło że mam wędrujaca nerkę. Czekam teraz do urologa. Ale czy wędrująca nerka może powodować mdłości, bóle podżebrza i pleców..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i inne ) ) pojawiły sie w wakacje 2009. Od razu postanowiłam działać gdyż wiedziałam co mi jest ( moj ojciec ma nerwice od kilku lat i bierze leki ). Poszłam od razu do psychoterpautki ktora..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...zaraz zemdleję. Uczucie dygotania w klatce piersiowej, raz gorąca, a raz zimna. Koszmar. Trochę na oddech pomogła mi wizyta u masażysty, może Ty spróbujesz. Gdzie mieszkasz Asiu, ja w Warszawie. Czekam na kontakt. Pomyłkowo podpisałam się asia2623. DO ANIA.czesc aniu.ja moja nerwice..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...towarzyszy temu jakies dygotanie serca,czy coś w tym stylu,ból jest na tyle silny,że parokrotnie upusciłem coś z rąk. witam : ) mam 23 lata ostatnio coś zaczęło mnie pobolewać tak jakby w okolicach serca był to ostry ból i nie mogłam brać głębokiego wdechu niekiedy miałam lekkie..

Duszenie się - Str. 34

.. ...- ogólne rozbicie , dygotanie wewnętrzne , bicie serca przyśpieszone , nerwowość.Od trzech dni go przyjmuję bo stwierdzono u mnie refluks i zapalenie krtani.Od kilku dni mam kluchę w gardle.Boli mnie głowa czuję się okroponie nie potrafię tego opisać.Dziś lekarka zmieniła mi antybiotyk..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 625

.. ...objawy.Przyśpieszone bicie srca, dygotanie, zimne ręce. Co się dzieje?To chyba reakcja na taką bezczynność.Np, że stoimy i nic się nie dzieje!?Ja widocznie cały czas muszę być czymś zajęta!Albo jak siedzę u lekarza i czekam i myślę.Nie mogę usiedzieć na miejscu.Chodze w kółko jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1030

.. ...rana nieciekawie takie dygotanie wewnętrzne, wzdęty brzuch...jestem przed okresem więc może to jest powód, pikawka właśnie wtedy właśnie mi najbardziej przeszkadza...bo chyba ruch, bieganie nie powinno szkodzić sercu??? Do Poetki, to co zrobić z ta okrężnicą jaka ma być dieta??? ja..

Blok wiązki przedniej lewej odnogi pęczka Hisa

.. ...spowodowane takie obijawy jak dygotanie lewej strony ciała aż po kolano i przytym są nierówne bicia serca,że serce raz przyspiesza,a potem zwalnia i bije normalne. Obiawy też odczuwam jak śpie i się odwracam na drugi bok,a pochwili ustają. Miewam otumanienie i słabość,bóle i zawroty..

Ciśnienie 150/64

.. ...byc oznaka przemeczenia, przyznam sie ze pracuje po 12h dziennie 6 dni w tygodniu na sport nie mam czasu co do wagi to warze 74kg przy wzroscie 180cm jakis innych oboiawów nie zauważam. Co to może byc??..