Dyskopatia kręgosłupa szyjnego

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. Dyskopatia szyjna, czyli zwyrodnienie krążków międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...rzeczywiście mam stwierdzoną dyskopatię i stany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego ale jako rasowy nerwicowiec kręgosłup mnie nie interesuje ( bo przecież od tego się nie umiera )tylko serce .Ach , z tych moich * zawałów * to się już nieraz śmieję i oczywiście mam w związku z tym kilka..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 634

.. ...podejrzewała że mam dyskopatię. Jak na MRI kręgosłupa szyjnego wyszło że wszystko ok, to też bałam się guza, jak Szara. Tomografia wykazała, że jestem okazem zdrowia. No więc było jeszcze podejrzenie, że mam coś z tarczycą i zachwianą gospodarkę wapniową, schudłam ostatnio sporo i tak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 175

.. ...sprawdzic czy nie ma dyskopati kręgosłupa na odcinku szyjnym .W zasadzie jestem prawie pewien ze to ma, a przynajmniej są bardzo duze szanse bo w rodzinie miałem bardzo podobny przypadek i własnie po masie różnych badań w końcu na rezonansie kręgosłupa szyjnego wyszło to schorzenie.Tylko..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...KLUCHA jest efektem dyskopati.w moim przypadku kręgoslupa szyjnego oraz piersiowego th3 - th5.i nie ma to podloza nerwicowego...robilem wczesniej gastroskopie,bylem u laryngologa.internisty,robiłem badania morfologi,tarczycy,USG,ale dopiero rtg i wizyta u neurologa potwierdziła ze,jest..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 18

.. ...cos mi sie stanie.Mam dyskopatię odcinka szyjnego .Może to od kręgosłupa.?Juz sama nie wiem ciągle myślę o tych cholernych objawach a moze sobie je wmawiam .Odpiszcie. Hej Wszystkim.Jestem tu nowa,ale niestety mam ten sam problem co Wy wszyscy tutaj.Z nerwicą żyję już jakieś siedem..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 46

.. ...blędnik,mam wrazliwy,mam dyskopatię kręgosłupa szyjnego,mam zapalenia tarczycy ale TSH W NORMIE.Byłam tez u kardiologa i mam wyskakiwanie platka zastawki i muszę brac tabletki na zaburzania rytmu serca ale te leki powodują,ze nasilają mi się te zawroty ,ze nawet czasami nie mogę wstac z..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...objawia.ja mam dodatkowo dyskopatię szyjną i lekarz stwierdził,ze połowa jest od nerwicy ata druga od kręgosłupa szyjnego . zażywam pramolan od 10 dni inne objawy znikmęły a to nie , .strasznie mnie to wkurza i podejżewam ,ze sie tym nakręcam i już jest błędne koło.ale jak to paskudztwo..