Dyskopatia objawy

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. Dyskopatia szyjna, czyli zwyrodnienie krążków międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...jaką mi wykryli jest dyskopatia i zwyrodnienie kręgów szyjnych .Pomóżcie mi przetłumaczyć sobie że zawał mi nie grozi. Do Gosi ja też kilka razy w panice biegłam do lekarza z objawami zawału zbadał mnie zrobił ekg wszystko ok to nerwy prosiłam o skierowanie na echo serca nie dał mówiąc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 171

.. ...lędżwiowy i szyjny,z dyskopatią.zwyrodnieniami ,kifozą i naczyniakami i czymś tam jeszcze.Nie naprawię tego,a dolegliwości cały czas są.Ale mam to w nosie.I Wam radzę to samo.Ból łopatki,zdrętwienie twarzy,cóż to jest z poważnymi chorobami.Przecież to typowe objawy nerwicy i trzeba się z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 219

.. ...kręgów szyjnych wyszła dyskopatia więc cierpieć mogę na bóle karku i pleców ale czy głowa? Poszłam do neurologa i teraz czekam na wynik Tomografii głowy. Jestem też po wizycie u psychiatry który mi powiedział o depresji lękowej. Wszystko trzeba sprawdzić nic nie wolno bagatelizować i..

Złe wyniki EKG

.. ...tarczycy kiedyś i mam dyskopatie. Lekarze nie potrafią dojść co mi jest. Może jaki kardiolog by to przeczytał i postawił diagnoze ?? A może znajdzie się jaka bratnia dusza z takim samym problemem?? Pozdrawiam WItam, Co do serca mam niekiedy podobne objawy z dławieniem się..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...asiu - u mnie wyszła dyskopatia , która najprawdopodobnie wywołuje te wszystkie objawy , lekarz powiedział , że to drażni nerwy i przez to są również drżenia mięśni... A jeśli chodzi o te drżenia to tak są one widoczne , ale głownie mam to wtedy , kiedy leżę albo siedzę ... pozdrawiam..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...problemy prawdopodobnie z dyskopatią. Więc ten ucisk może być spowodowany właśnie tą dolegliwością. Mam nadzieje ze to nie nerwica No i co najważniejsze nie nalezę do osób spokojnych, często i bardzo łatwo sie irytuje. Czy to ma coś wspólnego z nerwicą?? Z góry dziękuje za odpowiedz..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 18

.. ...cos mi sie stanie.Mam dyskopatię odcinka szyjnego .Może to od kręgosłupa.?Juz sama nie wiem ciągle myślę o tych cholernych objawach a moze sobie je wmawiam .Odpiszcie. Hej Wszystkim.Jestem tu nowa,ale niestety mam ten sam problem co Wy wszyscy tutaj.Z nerwicą żyję już jakieś siedem..

Uciski za uszami

.. ...miałam operację usunięcia dyskopatii C5/C6 - szyja - i wstawienie implantu. Objawy związane z dyskopatia ustąpiły ale wstrętne uciski za uszami pojawiające się zwłaszcza w pozycji leżącej pozostały.Dwa lata temu miałam MR głowy i było OK. Jestem smutna i często płaczę wiem ,że to złe ale..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...Stwierdzona została: 1. Dyskopatia trzech kręgów szyjnych. 2. Nadwrażliwość jelita grubego i pewnie innych. 3. bóle międzyżebrowe - to po zawale. 4. Nerwy - grupa psychologiczna typu A. Środki na to - proste, bo Lexotan 6mg rano, 3 mg wieczorem, Paromerck w połódnie. Super. Ale nie tracę..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...objawia.ja mam dodatkowo dyskopatię szyjną i lekarz stwierdził,ze połowa jest od nerwicy ata druga od kręgosłupa szyjnego . zażywam pramolan od 10 dni inne objawy znikmęły a to nie , .strasznie mnie to wkurza i podejżewam ,ze sie tym nakręcam i już jest błędne koło.ale jak to paskudztwo..

Okrony ból i nieświadomość tego, co mi dolega

.. ...leczoną od pół roku, mam dyskopatię, leczoną od ponad pół roku, a do tego jakby było mało opuchnięte stopy, kolana, dłonie i plamy na rękach( od dwóch dni ) - któremu towarzyszy okropny ból i świąd. Czy ktoś mógłby mi chociaż zasugerować od czego mogę mieć takie objawy? mam wrażenie, że..