Dyskopatia szyjna przyczyny

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. Dyskopatia szyjna, czyli zwyrodnienie krążków międzykręgowych szyjnego odcinka kręgosłupa, stanowi około 30% wszystkich dyskopatii. Przyczyną dyskopatii szyjnej jest zaburzenie składu chemicznego krążka, odwodnienie struktury nazywanej jądrem miażdżystym. Objawy dyskopatii szyjnej zależą od poziomu, na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 25

.. ...właśnie mam stwierdzoną dyskopatię i stany zwyrodnieniowe kręgów szyjnych nawet kardiolog mi powiedział że przyczyną organiczną mojej nerwicy jest kręgosłup i cóż z tego jak ja nadal się boję że to od serca .Zanudzam wszystkich i Was pewnie też , w pracy i w domu jak słyszą * zawał * to..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...jak się okazało to mam dyskopatje kręgów szyjnych i przy tym są takie zawroty głowy robiłaś sobie prześwietlenie kręgów szyjnych? może tu tkwi przyczyna ja biore na te zawroty głowy do ssania takie tabletki homeopatyczne o nazwie VERTIGOHEEL może spróbuj mnie pomagają może tobie tez..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 11

.. ...prawostronna piersiowa, dyskopatie kregow szyjnych i zmiany zwyrodnieniowe, a oprocz tego poziom potasu grubo poniej normy chodz od miesiecy przyjmuje kalipoz czyli potas w tabletkach. Postraszono mnie ze to pewnie nerki mi siadaja i ten potas sie nie utrzymuje, a czy nie moze to byc..

Zawroty głowy przed snem

.. ...glowy z powodu z powodu dyskopati kręgosłupa szyjego i też bardzo często robi mi się słabo więc zrób sobie badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ?..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa

.. ...wieści. Mam stwierdzona dyskopatię kręgów szyjnych , ale lekarz swtierdził , że to też może być przyczyną. Dodatkowo miałam robiony taki test , który rzekomo wykluczył zaburzenia błędnika.Co do decyzji o dziecku to nie mogę czekać, bo w tyk roku kończę 41 lat i to jest ostatni dzwonek...