Działania uboczne

Amiodaron (Cordarone, Opacorden, Sedacoron, Amiokordin)

.. ...przerwania migotania komór. Działania niepożądane mogą dotyczyć zjawisk elektrofizjologicznych w sercu. Stosowanie amiodaronu wiąże się z ryzykiem wystąpienia bradykardii ( rytm serca poniżej 60 uderzeń na minutę ) i bloków przewodzenia. Innym efektem ubocznym, dotyczącym wszystkich..

Fluwoksamina (Fevarin)

.. ...niewybiórcze. Pierwsze działanie antydepresyjne fluwoksaminy pacjent odczuwa już po tygodniu stosowania leku. Efekty uboczne to miedzy innymi hipotonia ortostatyczna, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Część tych dolegliwości może nie być związana ze..

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...mięśnia sercowego, leki o działaniu ośrodkowym nie są bezpieczne, a beta - adrenolityki nie wszyscy mogą przyjmować. Ostatnio pojawił się nowy lek - iwabradyna - pierwszy, który działa specyficznie na węzeł zatokowy, regulujący tętno. Jak dotąd jedynym stwierdzonym działaniem ubocznym są..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...silnych, niepożądanych działaniach ubocznych, trudności z ustaleniem jednoznacznych przyczyn choroby ) i niefarmakologiczne ( np. stała elektrostymulacja, ablacja przezskórna prowadząca do likwidacji zbędnych szlaków elektrycznych w sercu poprzez działanie prądem o częstotliwości fal..

Leki na Alzheimera mogą spowalniać akcję serca

.. ...na negatywne skutki działania leków. Większe znaczenie będzie miało rozsądne przepisywanie inhibitorów acetylocholinesterazy, mając na uwadze to, że wiążą się one z ryzykiem poważnych efektów ubocznych - mówi autorka badań dr Laura Park - Wyllie ze szpitala św. Michała. Dr Wyllie..

Leki złożone przyszłością terapii nadciśnienia tętniczego

.. ...nadciśnienia może mieć takie działania uboczne, jak zaburzenia potencji czy skłonność do obrzęków, co pogarsza komfort życia. Jest to przyczyna odstawienia leku aż w 53 proc. przypadków. Tymczasem, jak powiedział amerykański lekarz C. Everest Koop: +leki nie działają u pacjentów, którzy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...antydepresant, to na pozytywne działanie trzeba poczekać dłużej. Pozdrawiam was wszystkich: ) Emilko ,iwa ma rację , może się czymś strułaś ja nie odczułam żadnych skutków ubocznych ,a na efekt czekałam ok 2 tygodni. Mnie lekarka oprócz Luxety przepisała również lek na uspokojenie sebam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...antydepresanty o dość silnym działaniu przeciwlękowym ( zarówno na lęki uogólnione jak i na napady paniki ), a co najważniejsze nie uzależniają. Z początku jednak mogą przysporzyć dość nieprzyjemnych skutków ubocznych, ale jak się organizm do któregoś z nich przyzwyczai to później jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 118

.. ...tym a leki mają tyle działan ubocznych ( zresztą sama wiesz )a może narazie kup sobie jakies ziołowe tabletki może to pomoże pozdrowinka Anna 32 na poczatku się uspokouj ,moim zdaniem to nerwica bo te wszystkie objawy to są nerwicowe ,tylko mam pytanie czy miałas jakies..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 457

.. ...ulotce jest napisane, że działaniem ubocznym może być lęk i nerwowość, suchość błon śluzowych i reakcje alergiczne. To prawda, czuję od miesiąca jakieś dziwne drapanie w gardle - nie wiem, czy mam ochotę kaszleć, czy odchrząknąć, ale wczoraj to ju,ż była tragedia. Nie wiem, czy nie..

Tachykardia i metacord 50

.. ...minimalne niepożadane działania uboczne. Oczywiście jak wszystkie leki nasercowe wydawany jest ścisle na receptę. Nie muszę chyba pisać że jakiekolwiek przedawkowanie może się źle skończyć. Ja miewam napady szybkiego tętna, niemniej bywa że spada mi ono poniżej 60 uderzeń - w tej..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 23

.. ...bólu czy stresu. Silne działania uboczne po narkozie ( utrzymywały się jeszcze do 13 kwietnia ), po zamknięciu powiek natychmiast obrazy kolorowe i ostre jak u Witkacego, widok ściany biały w centrum pola widzenia, dalej kolorowy, uciekający po przesunięciu oka. Pierwsze kilka dni nie..

Leki na arytmię to bzdura! - Str. 3

.. ...leczą? Przerażały mnie działania uboczne, które dawały o sobie znać. Bardzo się cieszę, że dotarła do mnie wiedza, którą wykorzystuję. Przyszła w porę. Wiem, że bardzo dużo zależy od nas, czy będziemy zdrowi, czy chorzy. ( może będziecie podejrzewać, że jestem akwizytorem? - nie jestem,..

Chelatacja - Str. 11

.. ...moich obserwacji te * działania uboczne * odtruwania, w sensie ustępowania miażdżycy oscylują w okolicy 90%. Dla mnie jest to zupełnie zadowalające, i działanie to jest długofalowe. Rzadko który lek ma taką skuteczność w działaniu głównym. Leki ponadto działają krótko, co wcale mnie nie..

Chelatacja - Str. 13

.. ...proszę przeczytać o działaniach ubocznych tychże ) , oraz byłyby likwidowane przyczyny chorób ( spotyka się już coraz cześciej ale nie w oficjalnej medycynie - sama jestem przykładem ) a nie tylko objawy. Ludzie byliby zdrowi ,,jak rzepa * . Oficjalnie byłaby prowadzona skuteczna..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...przez kilka lat , ich działania uboczne ( nie wszystkie są napisane na ulotce ), oraz dokładny skład balsamu - również przeanalizuj bardzo dokładnie. Jakie to były witaminy - syntetyczne, czy naturalne, jakiej firmy. Witam, Przez wiele lat ( od ok. 13 r.ż. ) brałam Eltroxin w związku z..

Poczułam jak moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...wysiłkowa i echo. Jak wszystko wyjdzie w normie, to choćbys nie wiem co dziwacznego czuła - jest ok. Leki oczywiście do odstawienia jak wszystko w porządku - nie ma co się narażać na działania uboczne...

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...Doraźnie korzystniejsze działanie wywołuje Validol ( lżej się oddycha ) ale oczywiście nie likwiduje zasadniczo dolegliwości. Kardiolog zapisał mi także Betaloc ale mam obawy przed rozpoczęciem kuracji z użyciem wskazanych tabletek, gdyż napawa mnie lękiem załączona w ulotce lista..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...zażywasz ( mam na myśli działanie uboczne i interakcje z innymi lekami ). Pozdrawiam. Aga, poczytaj jeszcze o tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Wizualizacja http://pajomed.w.interia.pl/wizualiz.htm http://www.foley.com.pl/?dz=3,12 To nie są łatwe i szybkie metody, ale za jednym zamachem..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy?

.. ...cordarone.Po tym leku też są działania uboczne ale czekam,może nie będzie żle. Pozdrawiam! Witam!Wypadają mi włosy.Nie wiem czy to ma związek z operacją sztucznej zastawki.Biorę cordarone na migotanie przedsionków oraz betalok ,furosemid i kalipoz. Czy ktoś ma podobne problemy? w 1985 r..

Alveo faktycznie pomaga?

.. ...pozostawiał za sobą działania uboczne i zanieczyszczał organizm.Juz doszło do tego że prawie na niektóre leki byłem użalerzniony. Przez przypadek w internecie znalazłem informacje na temat ALVEO. Studiowanie preparatu , analiza różnych forum zajeła mi prawie trzy miesiące.Chciałem poznać..

Xanax (alprazolam)

.. ...Napiszcie do mnie o działaniu i skutkach ubocznych tego leku, Chętnie też podyskutowała bym na temat migotania przedsionków. Może ktoś z Was też na to choruje. Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich Xanoxów i migotaczy - Majka Majka, bardzo zaionteresowal mnie twoj post, bo..

Dodatkowe skurcze - Str. 36

.. ...niestety mają takie działania uboczne więc nie stresuj sie. A ty bierzesz jakieś leki na te doodatkowe skurcze? Nic nie biore np dzisiaj nic nie mialem takiego nie kazal mi nic brac.Ja mialem echo i standard ekg.Holtera nie mialem bo nie potrzeba podobnos.Nic w tamtych badaniach nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 112

.. ...informacji o sposobie działania tej rośliny, ale chętnie zapytam lekarza. czy mozna to łykac z innymi lekami??jakies skutki uboczne??to jest lek pobudzający, energetyzujący czy wyciszający?bo mnie potrzeba zdecydowanie tego drugiego. uściski Gabi ja tez uwielbiam tuniki, mam na ich..

Dodatkowe skurcze - Str. 117

.. ...boję się go brać bo ma działanie proarytmiczne:/ czytałam tu na róznych wątkach, że ludzie brali i było ok. no nie wiem. może jak mnie znów przycusnie to połknę, ale wtedy będę sie bac, że zaraz dostanę częstoskurczu jako skutku ubocznego, hehe, jestem wariatką, wiem. a ponieważ jestem..

Dodatkowe skurcze - Str. 297

.. ...być także powodowany działaniem ubocznym niektórych leków. a Tachykardia to termin określający przyspieszenie pracy serca ponad 100/minutę. Tachykardia to zarówno szybki rytm serca pochodzący z fizjologicznego rozrusznika serca ( tachykardia zatokowa ) jak i różne formy arytmii (..

Lek Neo-Gilurytmal - uboczne efekty - Str. 2

.. ...uboczne jest napisane:,, Ajmalina może wywołać lub zaostrzyć niewydolność serca oraz arytmię i doprowadzić nawet do zatrzymania czynności serca, śpiaczki lub śmierci * . Pozostawiam to bez komentarza...

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...zabiegu jak również działania ubocznego leków. I zapisując sie dna zabieg wciąż mam nadzieję, że tym razem będę miec odwagę żeby w wyznaczonym terminie jechac do szpitala. Niestety nie mam przy sobie osób, które mogłyby mnie w jakiś sposób wspierac i dodawac otuchy. Nie chciałam, żeby to..

Oporne nadciśnienie - Str. 2

.. ...lekarz mówi jest to działanie uboczne , gdyż jest to de facto lek nasercowy, a serce mam zdrowe. Za pomoc z góry dziękuję.Ewentualnie proszę o maile na adres horo@neostrada.pl Witam wszystkich ja od dwoch miesiecy stosuje Valzek to nowy lek ,ale skuteczny bardzo .Dobrze sie po nin czuje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...Doraźnie korzystniejsze działanie wywołuje Validol ( lżej się oddycha ) ale oczywiście nie likwiduje zasadniczo dolegliwości. Kardiolog zapisał mi także Betaloc ale mam obawy przed rozpoczęciem kuracji z użyciem wskazanych tabletek, gdyż napawa mnie lękiem załączona w ulotce lista..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...najlepszym porządku , więc działanie uboczne na wątrobę nie jest widoczne. Lek ten świetnie współpracuje z Hydroxyzyną ( hydroxyzyna nie uzależnia , działa rozluźniająco na napięte mięśnie,ma działanie przeciwalergiczne, uspokaja skołatane serce , działa lekko nasennie ) Przy Lexapro..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...biorę hydroxzyne ma tez działanie przeciwskurczowe dzis piąty dzien jestem spiąca i zmęczona jak się organizm przyzwyczaji zwiększam dawkę muszę to przetrwać i tak jak ty czekam coaxil brałam u mnie bez skutku to jest lek dla ludzi którzy nigdy nic nie brali a sedam nie znam coaxil lek..

Betaloc ZOK - czy ktoś z was to zażywa? - Str. 3

.. ...pomimo testów i badań ma działanie i skutki uboczne różne tak samo jak różni są ludzie, dlatego też jestem jednak za testem na samym sobie( oczywiście bez przesady )bo tylko tak dowiemy się czy wypity alkohol podczas leczenia nam zaszkodzi czy też nie : - ) pozdrawiam ASKA M.a skad..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...dorzucac skutki uboczne działania leków to jakoś nie mam na to ochoty. Na skutki uboczne zgodze sie ale jezeli ciśnienie zostanie wyregulowane - wybiorę mniejsze zło. Mam poważny dylemat... Witam Po pierwsze co do tabletek - nie może pan wykluczyć, że bez leków ciśnienie nie byłoby..

Nadciśnienie u 28latka 236/136

.. ...Czytajcie ulotki. Przecież działaniem ubocznym niektórych ,,leków * jest śmierć. 4 lata temu przestałam być naiwna. Przeszliśmy z mężem na naturę i możecie w to wierzyć lub nie - mamy wspaniałe efekty. Ja dostałam nadciśnienia w końcówce pierwszej ciąży. Nie spadało poniżej 160/110...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 10

.. ...i HDL. Kompensowanie działania jednego leku drugim nie jest najlepszym rozwiązaniem, lepiej poszukać przyczyny, inaczej łatwo wpaść w zaklęty krąg lekomanii. Statyny wbrew powszechnemu obecnie zachwytowi nie są też pozbawione działań ubocznych. Ogólną zasadą powinno być * im mniej leków..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 16

.. ...dodatkowo różne negatywne działania uboczne, obcy zupełnie organizmowi, ma go doprowadzić do stanu równowagi? Wszystkie choroby ( pomijam genetycznie uwarunkowane, a tych jest bardzo malo ) biorą się z powodu zatrutego środowiska - wszędobylskiej chemii, bakterii, wirusów, grzybów, oraz..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 28

.. ...brania nagle ujawniło się działanie uboczne w postaci uporczywego nocnego kaszlu i nieznośnego łaskotania w gardle. Przeszedłem na xartan, ale działa na mnie słabiej i musiałem dołożyć amlozek. Ta kombinacja powiększyła mi niestety ilość skurczów dodatkowych. Przy enarenalu serce było..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...rozliczne szkodliwe działania uboczne. Kilka osób obecnych na forum miało z nim doświadczenia np Eluzyna czy Markobe a ich opinie są we wcześniejszych wypowiedziach. Jeśli chodzi o ablację to na forum kardiolo znajdziesz nawet dokładny szczegółowy opis razem z wszelkimi odczuciami..

Działanie uboczne clexane

.. ...twoje objawy to zwykłe działanie niepoządane, silne ale poprostu działanie uboczne, ciekaw jestem czy zażywałaś inne leki w czasie terapii clexane. reakcja anafilaktyczna /uczuleniowa/ to tez nie jest bo byc nie dotrwała do 8 zastrzyku. podchodze sceptycznie do pomiarów ciśnienia bo..

Działanie uboczne clexane - Str. 2

.. ...polecam, faktycznie działanie niczym na antybiotyku. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia; ) Witam, ja mam 7 za sobą i 23 przed sobą jeszcze ( złamanie kości śródstopia, gips na miesiąc ). Ogólnie po zastrzykach czuję się dobrze. Po samym wstrzyknięciu piecze/szczypie przez ok 1 - 4..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...przeciwdepresyjnych z możliwie małymi działaniami ubocznymi.Można wtedy normalnie funkcjonować .Życzę powodzenia. Ucisk w klatce,dusznosci,zawroty glowy - wszystko to znam.Myslalam ze mi to samo przejdzie ,gdy sie uspokoje,wycisze( traumatyczne przezycie ).Niestety bylo coraz..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...przyczyny. Poza tym działania uboczne tych ,,leków * powodują następne dolegliwości. Jak czytam o działaniach niepożądanych leków - włosy stają mi dęba. Podziwiam wszystkich, u których one występują i nie szukają innych metod aby wrócić do zdrowia. Z drugiej strony, jeżeli pacjent coś..

Duszenie się - Str. 10

.. ...jest ok. Lek ziołowy o działaniu uspokajającym. Łagodzi stany napięć emocjonalnych, niepokoju i podenerwowania nie powodując skutków ubocznych.Zapytajcie się lekarza czy w Waszym przypadku również pomogą!!!Dla mnie są genialne i nie uzależniają: ) Pozdrawiam serdecznie życząc Wam końca..

Duszenie się - Str. 29

.. ...za leki jak mają tyle działan ubocznych, na jedno pomogą a powodują wiele innych chorob, i leczenie nie miałoby konca. DZIEWCZYNY!!! Co u Was? Martwię się. Nikt się nie odzywa!!! Pytanie do c.k , czy masz duszności na tle nerwowym i jak sobie z nimi radzisz? Pozdrawiam. Jowita. Jowito !..

Niskie ciśnienie 76/45, ciągle mi słabo

.. ...biegunka lub wymioty ) * Działanie uboczne niektórych leków ( np. obniżających ciśnienie ). * Ciąża. * Zbyt duża ilość alkoholu, palenie papierosów. Wg Japończyków niskie ciśnienie często jest objawem poważnych schorzeń o innym podłożu niż sercowo - naczyniowe: nowotworów lub chorób..

Problemy z babcią, ospała i ociężała po lekach

.. ...Lerivon może mieć takie działanie uboczne. Babcia dostała nowe leki, czyli albo jeden z nowych leków tak działa albo to nowe połączenie tych leków może być szkodliwe. Te wszystkie leki mają mocne działanie ale nie leczą chorób a jedynie działają na objawy, np. blokują różne procesy i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 464

.. ...karzdy lek ma jakieś działania uboczne ale już ci to kiedyś Dorotka chyba pisała wcale u ciebie nie muszą wystąpić te działania uboczne trzeba próbować po jednej tabletce czy dwóch nic ci się nie stanie a zobaczysz jak się będziesz czóla po lekach Kasiula troszkę wiary w siebie i w leki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 747

.. ...depresji. Zaczyna swoje działanie po około 3 tygodniu zażywania jak wiekszośc leków z tej grupy.Ma sporo skutków ubocznych ale nike każda osoba musi je odczuć. Otępia delikatnie ale nie powinno sie prowadzić auta pod jego wplywem Hej wszystkim: ) U mnie dzisiaj nawet nawet:D dzisiaj..

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów?

.. ...strasznymi niejednokrotnie działaniami ubocznymi ), które można opatentować i z których można czerpać miliardowe zyski, natomiast natury ( bez żadnych działań ubocznych )opatentować się nie da... Pozdrawiam - Barbara 0501 232 804 witam bardzo mnie zaciekawilo to co napisalas Barbaro.Ja..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...zanim rozwiną swoje działanie, bardzo często pogarszają nastrój. Jeśli jest to pogorszenie drastyczne i trudno je przetrzymać, a objawów ubocznych ( lepiej nie czytać tej części ulotek, gdzie mowa o objawach ubocznych przed przyjęciem leku, bo łatwo się zasugerować ) jest bardzo dużo, w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...mowa o niepożądanych działaniach tj , zę często duszności. Dodatkowo biorę PRAMOLAN 50mg jedną tabletkę dziennie. Uważaj Wiedenko na to co Ci przepisze kardiolog . Skutkiem ubocznym niektórych leków jest duszność . A to już mamy i tak. Marzena nie kochana pomylilas mnie z kims,ja nie ide..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 3

.. ...somatyczne ustępują na czas działania tych środków to odpowiedz jest prosta...... Pozdrawiam i życze wytrwałości heh.. dzieki kris za podrzucenie tej metody, testu na nerwice.. Ciekawi mnie jak leczy sie ta nerwice Jakie lekarstw bierzecie i jakie sa tego skutki uboczne.. Witam ! Ja..

Nerwica w ciąży - Str. 214

.. ...parlodel, to faktycznie działania uboczne mało mnie nie zabiły ( strasznie spadało mi ciśnienie ). Bałam się powtórki z rozrywki, dlatego postanowiłam spróbować najpierw tego castagnusa, a gdyby nie pomogło dopiero zacząć * prawdziwe * leczenie. Ale jak widać nie było potrzeby. Co prawda..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...ulotkach przeciwnym działaniu ( jedne w skutkach ubocznych podwyższenie ciśnienia a w drugich obniżenie ) co objawia się w coraz gorszym samopoczuciu - słabość w niektóre dni taka, że ciężko się podnieść z łóżka. Drugim bardzo ważnym objawem są skoki poziomu cukru ( np. po zjedzeniu..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...Bóle głowy to mogą być działania uboczne właśnie tego leku, ale nie koniecznie bo jednak te skoki ciśnienia występują. Nie są one wcale duże, ale jakieś tam są co daje do myślenia. Trudno mi coś podpowiedzieć bo sam miałem dokładnie takie same objawy, ale udało mi się znalezść ich..

Lexapro - Str. 3

.. ...bałam się prowadzić. Działania uboczne u mnie minęły po ok. 3 - 4 tygodniach. czesc .biore lexapro od 3 dni.i strasznie sie czuje.boli mnie glowa,poce sie,jestem otumaniona,i spie,spie,spie.teraz po tym leku dopiero dzuje sie chora..czy to jest normalne na poczatku prosze niech ktos mi..

Lexapro - Str. 4

.. ...wprowadzą go do obrotu. jego działanie polega na regulowaniu poziomu melatoniny, czyli przywraca biologiczny rytm dnia. pozdrawiam dzis wziełam pierwsza tabletke lexapro i czekam musze sie wziac w garsc i przetrwac to chorobsko słyszałam ze jest dobry i działa i nie powoduje skotkow..

Arytmia serca u zawodnika kulturystycznego

.. ...powodować też takie działanie uboczne. Dziwi mnie jedna rzecz, że kulturyści( sportowcy ) zawodowi nie badają sie regularnie, a pózniej dochodzi do tragedii oczywiście nie wszyscy bo jakiś nie wielki procent to robi. Moim zdaniem wykonaj holtera podczas gdy nie jesteś na cyklu jak i..

Beta-blokery efekty uboczne (zwłaszcza meżczyźni)

.. ...zaszkodzić. Każdy lek ma działania uboczne, ale jest to bardzo indywidualna sprawa, dopóki się nie zastosuje nie można wyrokować. Beta - blokery odstawia się stopniowo. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Jeżeli lekarz miałby mi przepisać betablokery, to oczywiście będę stosował się do..

Nadcisnienie - problemy z lekiem Codiovan

.. ...dokładnie wg. Pani polegają działania niepożądane tego leku i poprosić, by zamienił go po prostu na jakiś inny. Mamy przecież na rynku tyle dostępnych leków na nadciśnienie, że nie będzie chyba z tym problemu. To co Pani uważa za bóle żylaków,to nie są żylaki,lecz ogólne bóle nóg.Lek Co..

Polocard i krew z nosa

.. ...wieńcowych. Oba te leki mają działanie przeciwzakrzepowe i mogą powodować takie objawy uboczne. Uważam ,że rutionoscorbin tu nie zaszkodzi, bo ma działanie obkurczające. W przypadku twojego taty, to najlepszym rozwiązanie byłoby skontaktowanie się z kardiologiem prowadzącym, bo może tu..

Medycyna komórkowa a arytmia serca

.. ...dowiedzieć o zasadach działania naturalnych terapii. Zapraszam wszystkich do lektury bo z własnego doświadczenia wiecie ze farmakologia nie leczy a niweluje objawy i do tego często mało skutecznie . Natomiast moja mama cierpiała z powodu efektów ubocznych tych leków ( szczególnie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 51

.. ...Podobno o skuteczności działania Citabaxu można mówić dopiero w dłuszym okresie zażywania ( podobno nawet 3 m - ce ), ja jakoś rewelacyjnie sie nie czuję, do tego nie jestem teraz pewna co jest skutkiem ubocznym leki ( podejrzewam, że np. poranne mdłości ) a co skutkiem nerwicy, bo i..

Opacorden czy to dory lek

.. ...bardzo niekorzystne działania uboczne. poczytaj ulotkę. Warto skonsultować leczenie u innego kardiologa. Jeśli leki nie pomagają należy pomyśleć o ablacji pozdrawiam to znaczy teraz nidz sie niedzieje tylko po tym leku tak nam sie wydaje zle sie czuje bole glowy kaszel i wogole moim..

Rak wszystkiego czyli nerwica! - Str. 2

.. ...leków,większość straciła działanie,inne miały takie skutki uboczne,że musiałam zmieniać lek co miesiąc,bo po kazdym było gorzej,od czterech miesięcy siedzę w domu i nie mogę trafić z lekiem,boję sie juz brać następnych leków,bo skutki uboczne są okropne,nie wychodze juz nigdzie,już mam..

Tritace 10, od razu największa dawka? - Str. 2

.. ...konwencjonalne nie leczyły, a działania uboczne powodowały następne choroby. Przeszłam na racjonalne ( !!! ) wlaśnie , niekonwencjonalne metody i dopiero one mi pomogły. Nawet w bardzo poważnej, jak powiadają, ,,nieuleczalnej * chorobie! Potrzebna, jak we wszystkim - wiedza. Piet pisze o..

Nadciśnienie i lek Pritor a ogromny spadek libido

.. ...Witam, mam pytanie co do działania tego leku. Mąż zazywa go od około 1 roku, od tego czasu stopniowo zanika jego zainteresowanie seksem ( ostatnio 4 miesiace temu! ), jest mlodym czlowiekiem, ma 36 lat wiec to chyba nie jest do konca normalne. Prosze o opinie czy to mozliwe zeby te..

Złe samopoczucie

.. ...złe samopoczucie to działania uboczne żle dobranego leku,który na jedno pomaga,a na drugie szkodzi.Pomogłam osobie bliskiej,która miała ciśnienie 160 na 115,a cholesterol 300,Hdl 25, trójglicerydy 237.Wszystko dietą,odpowiednim odżywianiem,zero alkoholu,papierosów i kawy.Codziennie..

Jak wyleczyć nerwicę lękową? - Str. 2

.. ...wszystkie mają silne działania uboczne z takimi lekami nie można eksperymentować dlatego musi to robić psychiatra żeby zminimalizować niewłaściwy dobór lekarstw.Jestem też prawie pewna ,ze te Twoje ,,kłopoty,, wynikają z pracy,którą wykonujesz a jeżeli nie jest to praca to trzeba się..

Drętwienie

.. ...takie sa uboczne skutki działania lekarstw. czy to ustąpi.Proszę o pomoc A może tak wizyta kontrolna u lekarza? Na zdrowy chłopski rozum, jeśli leki przyjmujesz od 3? miesięcy to skutki uboczne powinieneś odczuwać już wcześniej. ile masz lat ??? albin55 czyli rozumiem, że rocznik 1955,..

Ataki podwyzszonego tentna

.. ...przeczytałem jakie jest działanie uboczne ( każdy lek farmaceutyczny jest toksyczny - znaczy ma działanie * uboczne * . Na szczęście trafiłem na fundacje Dr Rath i zacząłem brac wg jego wskazań suplementy i mogę z pewnością powiedzieć, że nie mam tych napadów. Moje serce bije rytmicznie,..

Radamir- aparat który Ci pomoże; leczy *nieuleczalne*

.. ...bioinformatycznej w jej historii. Działanie urządzenia oparte jest m.in. na wykorzystaniu niezwykłych właściwości fosforku indu, który zastosowany został do odczytu i emisji mikro - promieniowań poszczególnych komórek. Zdrowa komórka ma potencjał ok. 60 - 90 mV i wówczas promieniuje..

Ablacja - częstoskurcz

.. ...- ale jak zobaczyłem działanie niepożądane ( uboczne ) przestraszyłem się tego, że z jednej niby pomagało ale z drugiej strony doprowadziło by moją wątrobę i żołądek do ruiny. Zacząłem szukać innych zgodnych z naturą sposobów leczenia. Po długich poszukaniach ( ok 3 lata ) trafiłem na to..

Co się ze mną dzieje???????????//

.. ...spokój! A czy poczytałaś o działaniu ubocznym leku,może tam znajdziesz odpowiedź. Ja też jestem w tym trudnym dla wielu kobiet okresie i mam bardzo dużo różnych dolegliwości.Skorzystałam z pomocy psychiatry i biorę leki . Gdybyś chciała coś więcej się dowiedzieć napisz na moje gg. Witam..

Mój pierwszy dzień z ,,Xanax-em,,

.. ...po dniu opisywać jego działanie na mnie.Proszę też o ewentualne pytania i sugestię gdyż sam mogę nie wychwycić wszystkiego,tz.skutki uboczne jak też te dobre strony działania leku.Pozdrawiam serdecznie i życzę uśmiechu.Piotr. Tylko pamiętaj że ten lek bardzo uzależnia Po trzech..

Plavix ,acard i siniaki

.. ...leku piszą że jest to działanie uboczne leku. Ciekawi mnie również jak długo zażywaliście te leki i po jakich zabiegach.Odczuwam również dolegliwości żołądkowe ,biorę leki osłonowe ale nie zawsze są skuteczne.. Będę wdzięczna za informację bo nie ukrywam że zaczynam się już niepokoić ...