Dziecko w 26 tygodniu ciąży

Objawy zajścia w ciąże

Objawy zajścia w ciąże

.. ...miesięczne. Poczęcie dziecka nie jest jednak jedynym powodem zatrzymania miesiączkowania, co więcej, u części kobiet w czasie I trymestru ciąży nadal pojawiają się krwawienia. Zmiany hormonalne w pierwszych tygodniach ciąży powodują wzrost wielkości i tkliwości piersi oraz poranne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 900

.. ...leki bowiem myśle o dziecku. Nie bawem wychodzę zamąż. Mam pytenie czy ktróraś z Pań brała leki podczas ciąży? Bardzo mnie to nurtuje ponieważ niedawno odstawiłam lek a dolegliwości wóciły po tygodniu. W związku z tym szybko powróciałam do leku i napady paniki ustąpiły. Nie ukrrywam ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 153

.. ...wspaniałego męża i sześcioro dzieci które kocham ponad wszystko a jednak nie potrafię się tym cieszyć.W zeszłym roku przeżyłam okropną tragedię.Byłam w ciąży z bliźniętami.Przez całą ciążę czułam się świetnie,zero depresji,nerwów a maluchy bardzo bobrze się rozwijały,byłam szczęśliwa.I..

Arytmia a poród naturalny, jestem w 35 tygodniu ciąży

.. Urodzilam juz 2 dzieci silami natury, jednak po kazdym porodzie mdlalam i czulam silne kolatanie serca ( dodam ze dzieci powyzej 4 kg i nielatwe dlugie porody ), pare miesiecy po drugim porodzie stracilam przytomnosc i maz ledwo mnie odratowal, stwierdzono arytmie i tendencje do wolniejszej pracy serca,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 471

.. ...nie przerazona chce wiedziec jak sie wtedy czułas ..pozdrawiam wszystkich ,,. Aniu skopiuję ci co pisałam dziewczynom na watku: Nerwica w ciąży. Pisałam to ok dwa tygodnie po porodzie. * Przed ciążą brałam spamilan, do tego bisocard i prinivil na nadcisnienie ( choruję ponad cztery lata..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1229

.. ...niestety okazało sie ze dzieciątku nie bije serduszko. Dobiegłam do niej do lekarza bo biedulka nie wiedziała co robic i starałam się ja jakoś podtrzymac na duszy , ale to nie jest takie proste . Jest w 12 tygodniu ciąży i najgorsze jest to że jutro musi jechac na aborcje , bo może to..

Nerwica w ciąży - Str. 72

.. ...62; ) Ale wiekszosc dzieci na porodowce to od 2500 do 3200, takze jak na wczesniaka to i tak spory. Buziaki dziewczyny! Asia jaki tam wcześniak?chłop urodził się 3 kg,to normalna,prawidłowa waga.A ile dzieci rodzi się w terminie i waży dużo mniej?nie przejmuj się tygodniem w którym..

Nerwica w ciąży - Str. 91

.. ...tylko mleko matki dla dziecka dobre. Bo byłam tak słaba i udręczona że bałam się podjac decyzję o odstawieniu, bałam sie że jestem egoistką, że wyrządzę synkowi krzywdę myśląc o sobie i swoim leczeniu, że ludzie mnie potępia. Ryczałam, walczyłam, zmagałam sie, a tygodnie mijały. Przy..

Nerwica w ciąży - Str. 98

.. ...cieszyć życiem i drugim dzieckiem . pozdrawiam was wszystkie oraz dzole narazie.PA Asiu nie mam nic,nie wiem dlaczego,sprawdzałam nawet czy dochodzą inne wiadomości do mnie i dochodzą. Cześć dziewczyny..Jestem w 28 tygodniu ciąży i od połowy ciąży czuję niepokój i mam ciągle nastrój..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...muszę być tu, bo mamy dzieci. tu mam bliskich, siostry, przyjaciół, ale nic nie zastąpi kontaktu z mężem, ojcem dziecka.[on na szczęscie co 6 tygodni przyjeżdża, czasem nawet na dośc długo] ty pracujesz, ja muszę opiekować się gromadką dzieci, biegająć w przerwie do łazienki. i uwierz mi..

Nerwica w ciąży i lęk że coś się stanie

.. ...miesiacu ciazy z pierwszym dzieckiem nie wiedziałam co to nerwica a teraz nie daje i spokojnie zyc i funkcjonowac cały czas lęk ze mi sie cos stanie ze umre ze sie udusze ze zwariuje juz dwa tydodnie nie myłam włosow od tygodnia nie wychodze z domu bo sie boje tylko bym lezała albo..

USG serca płodu i brak dostrzeżenia przegrody serca

.. ...dostrzec przegody serca u dziecka. Widoczne były komory, zastawki, natomiast przegroda - nie. Badanie wykonywał dwukrotnie: w 22 i 24 tygodniu ciąży. Wysłał mnie teraz na USG do specjalistów w klinice płodności. Swe wątpliwości uzasadniał brakiem dobrego sprzętu oraz tkanką tłuszczową na..

Podziękowanie dla Kliniki Kardiochirugii w Szczecinie!!!

.. ...chore serduszka malutki dzieciaczków - noworodków?? jestem w 36 tygodniu ciąży u mojego skarba wykryto niedomykalność zastawki trójdzielnej serca i gdy się urodzi będzie konieczna operacja na otwartym serduszku i z tąd mam to pytanie - proszę o odpowiedź!!! ZROZPACZONA PRZYSZŁA MAMA..

Problem z serduszkiem dziecka w 20 tygodniu ciąży

.. ...nieprawidłowość w serduszku mojego dziecka. Opis wygląda następująco: Duże naczynia w śródpiersiu górnym o nieprawidłowych korelacjach - prawostronny łuk aorty do diagnozy różnicowej z innymi typami * vascular rings * i jeszcze dopisane jest: Anomalia łuku aorty możliwa dysfagia u..