Dziurka w sercu u dziecka

Częstoskurcz - ablacja - Str. 62

.. ...w Zabrzu gdyz miala dziure w sercu i wstawiany amplatzer.Duzo mnie wspierala,teraz zyje i ma sie super: ) ) ) ) ) ) )A wade ta miala wykryta w wieku lat 40 i lezala na jardiologii dzieciecej gdyz to wada dziecie.przezyla tyle lat: ) ) ) ) )Wiec wsztstko bedzie dobrze: ) ) ) ) )A..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...nadal loteria. Zakleją dziure w sercu - jeśli nie minie to będę dalej szukać. pozdrawiam s. witajcie.ja mam to co wy a nawet chyba jestem lepsza bo ja mam caly czas leki o soje zycie.jestem na citalu ale po trzech tygodniach cos sie ze mna dzieje,poty wymioty lek cos strasznego juz..

Owalny otwór w sercu

.. ...( jest tez po ablacji ) ma asdII do zamknięcia przeskórnego ( nie operacyjnie tylko przez tetnice udową ) nie wiem czy otwór owalny to to samo poczytaj tam dzieci też to maja dzieki wielkie Magdaleno...

Homograf

.. ...dziecko też z wadą serca( dziurka w sercu )ale następne dzieci są zdrowe.Rodziłam dzieci siłami natury a moje serduszko spisuje się bardzo dobrze.Mam nadzieję że i z Tobą tak będzie! Pozdrawiam serdecznie!!! Bardzo się cieszę, że napisałaś. Dawali mi gwarancję na 10 - 15 lat. Ciesze się,..

Wada serca u dziecka 5 miesięcy

.. ...międzyprzedsionkowej to tzw popularna dziurka w sercu. Wada jedna z najprosszych do skorygowania, często bez otwerania klatki piersiowej, a jeszcze lepiej kiedy dojdzie do samoistnego zamknięcia, które jest możliwe w zalezności od wieku dziecka i położenia oraz charakteru ubytku. W..