Dziwne widzenie nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...22 lata i mam jakies dziwne objawy zaczelo sie dwa miesiace temu od bolow glowy pozniej mialam zawroty glowy pozniej problemy z widzeniem a teraz mam wszystko naraz i mam tkie oslabienie organizmy ze niemoge sie ruszyc z domu. Strasznie sie boje wysc z domu ze znow bedzie mi slabo ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 104

.. ...ciężko.Znów wróciło to dziwne uczucie w głowie,jakieś ściskanie,oszołomienie momentami,zdrętwiałe oczy,niewyrażne widzenie,pobudzenie nerwowe,jakbym nie wiedziała co zrobić z nogami,kluska w gardle itp.Staram się wytrwać,sama się przekonuje,że to tylko nerwy.Z drugiej strony coś mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 689

.. ...stan, ale jest dość dziwny : ). Lucjusz01 - a neurologa zaliczyłeś? nie oraz nei sadze, ze u niego szukac powinienem, dlaczego? 5 lat temu tez bylem kompleksowo przebadany tk, rm odruchy. wszystko z mechanicznego punktu widzenia w porzadku, raczej psyche nie teges... tym razem udalem sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 110

.. ...nie tylko ja mam takie dziwaczne lęki i mimo, że z medycznego punktu widzenia jestem zdrowa to i tak boje się żeby nic mi sie nie stało jak będę sama już podniosło mnie na duchu. Mam dwa pytania: Czy dziwne uczucia głodu, pojawiające się często, czasem mimo najedzenia, albo uczucie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...się ze mną dziać różne dziwne rzeczy : puls 140 , zawroty głowy, sztywnienie mieśni, napady astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum w uszach, agorofobia. Przebyłam wszystkie możliwe badania, włacznie z TK różnych ćżęści ciałam, kiedy w końcu trafiłam na osobę którA WŁAŚNIE..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 98

.. ...a czy masz tez takie dziwne spowolnione widzenie a ludzie i pojazdy wydawają sie gdzieś daleko ich głosy sa dziwne jakby z końca świata. to wszystko jest przez tą nerwice Wojtek83 dzięki za odpowiedź. Z tą nerwicą to jest tak: zdajemy sobie sprawę że te wszystkie objawy to tylko nasze..

Nerwica...

.. ...temu. Zaczęło się od dziwnych zawrotów głowy i zaburzenia widzenia. Jestem straszną panikarą dodam tylko; )od razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 37

.. ...w dodatku to jakieś dziwne widzenie i poczytałam sobie o stwardniieniu rozsianym i już zaliczyłam doła. Cholera jestem zła i wściekła, bo ilez można. Agatko cieszę, się, że czujesz się lepiej i że zdecydowałaś się póść do psychiatry. Zobaczysz będzie dobrze - do miłego :::: ) ) ) ) )..