Dziwnie ciężka głowa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 549

.. ...długo czekać ATAK!!! Dziwnie ciężka głowa, szum w uszach i w głowie również , oczy cięzkie i wogóle okropnie. Czy ktos ma podobne objawy w czasie ataku? Pozdarwiam kochana cięzka glowa i szum to przez te mrowienia i pewnie masz uczucie ze zaraz zemdlejesz bo to podobne objawy to ja tak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...duchy.To takie uczucie dziwne zawrotu głowy i takiego mimowolnego ruchu ciała . Głowa ciężka jak głaz . Odechciewa mi się wszytskiego jak mnie to przyatakuje a mozesz cos wiecej napisac co to takiego ta tężyczka i to psycholog stwierdził a czy jakies leki kazał ci przyjmowac/?wogle..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 377

.. ...ale teraz znowu ten dziwny niepokój przyspieszone bicie serca boli mnie głowa i mam wrażenie że ciężko mi się oddycha...Kurde coraz częściej mnie to dopada można powiedzieć że trzyma mnie to bez przerwy a raczej w międzyczasie jest na moment lepiej...mam nadzieję że to co się dziś ze..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...Od pewnego czasu mam dziwne objawy tj. - Ciągły ból głowy tak jakby głowa była bardzo ciężka i dziwne uczucie nad oczami jak by mrowienia - Lęki szczególnie w nocy i takie dziwne uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u..

Skąd do się bierze?!

.. ...dnia dopiero odczuwam dziwne dolegliwości otóż : - ból głowy i oczu, uczucie rozpierania jakby coś mnie od środka rozpierało - czuję się jakbym był przeziebiony ale tylko głowa.. - boli mnie czoło coś kłuje mnie z lewej strony czoła w środku - dopada mnie ostra senność i zmęczenie -..