Echo serca normy

Hipokineza

.. ...serca, oznacza kurczliwość mięśnia zmniejszoną w stosunku do normy. Hipokineza najczęściej świadczy o niedokrwieniu danego fragmentu mięśnia sercowego na różnym tle ( najczęściej na tle choroby wieńcowej )...

Echo serca - Str. 28

.. ...wnioskach napisał, iż obraz echokardiograficzny mieści się w granicach normy, jednak komisja, gdzie żaden lekarz kardiologiem nie jest stwierdziła u mnie ( z tego badania ) iż występują zmiany morfologiczne tych zastawek. Czy rzeczywiście jest to groźne, szkodliwe lub jak inaczej można..

Echo serca - Str. 59

.. ...interpretację wyników echo serca,mężczyzna 43 lata. LV 5,1/2,8cm JVS 1,1cm LVPW 1,1cm LA 3,8cm AOD 2,7cm RV 3,3cm PA 2,2cm EF 65% Ocena zastawek MV prawidłowa AOV Prawidłowa TV prawidłowa PV prawidłowa AcT 130ms Kurczliwość globalna i odcinkowa w normie Funkcja ruchowa LV Płyn śladowa..

Duży puls - Str. 2

.. ...przyczyne, zrob ekg, echo serca , wysilkowe byc moze to newrica a moze wystarczy dac niewielka dawke beta blokera i wszystko wroci do normy, glowa do gory pozdrowieniaa ty lukaszu nie rzucaj slów na wiatr i nie dołój innych jesli sie na tym nie znasz!!! mam 41 lat durze cisnienie190/ 120..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...znaczna zmiennosc oddechowa,ponadto wyniki z echa serca tez mi niz nie mowia,np.EF 67%,SF 37,3%,SV 87 i aorta 3,1.Czy ktos ma wieksze pojecie o czym pisze?Jezeli tak,prosze o odpowiedz,to bardzo dla mnie wazne!Z gory dziekuje. Aniu Nie wiem jak u Ciebie ,ale u mnie sa podane normy więc..

Powiększenie serca po zawale

.. ...dniach mialem robione echo i serce bylo w gornej granicy normy , wczoraj mialem robione drugi raz i okazalo sie ze mam powiekszona lewa komore 6,4[n.5,6] aorte i lewy przedsionek biore prestarium polokard 150 i wieczorem zocor czy sa jakies leki aby zmiejszyc ten przerost lekarz..

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...synka Xawerka podczas echo serca w Toruniu wykryto, iż lewa komora serca jest w dolnych granicach normy ( praca skórczowa uposledzona ). Wrady wrodzonej nie stwierdzono. Ale kardiolog zlecił wykonanie badania krwi - troponiny i CKMB oraz ekg. Trudno bedzie mi tu przedstawic wynik ekg,..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 20

.. ...podczas cewnikowania. w echo dopuszcza się inne normy ze względu na niedokładności właśnie i od 36 wzwyż do 50 mmHg uznaje się nadcisnienie łagodne. gdzieś tu już wklejałam o tym atykuł. normy w Echo są inne. Alex,,,na razie zaufałam...na razie... pozdrawiam. Witam. Ja w echu serca mam..

Wynik Echo serca i EKG czy są ok i jakie są normy?

.. Miałem robione echo serce i ekg , mam 27 lat waże 100kg i 190 wzrostu, od 12 lat lecze się na nadciśnienie i zażywam tabletki EkG wykazało mi że mam trochę za duże przewodnictwo śródkomorowe wynosiło 117mm wyniki Echo lewa komora 32 /54 mięsień IV ( r ) 9 mm lewy przedsionek 36 Sciana tylna ( r ) 9mm aorta..

Bóle w okolicy aorty w górnej części mostka

.. ...kardiologicznych. Badanie ( Echo serca ) wykazal nieistotna hemodynamicznie niedomykalnosc mitralna. W 24 - godzinnym pomiarze cisnienia pojedyncze pomiary powyzej normy: 2005 - 09 - 20 08:21 - - 145/90/79 2005 - 09 - 20 12:18 - - 144/81/105 2005 - 09 - 20 12:43 - - 198/113/108 2005 - 09..

Życie po rozległym zawale serca - Str. 2

.. ...rozległy . Zrobiono echo serca, uszkodzenie aorty( piszę to co usłyszałam od lekarza prowadzącego ) , nastepnego dnia po 16 przewiezioną ja na oddział ogólny, podobno parametry na to pozwoliły. Jest stabilnie ale po skromnym obiedzie cukier 270 ( podawana jest insulina ), kurczliwosc..

Tachykardia zatokowa

.. ...morfologię, rtg płuc, ekg, echo serca, holtera, usg brzucha, tsh i nic. Teraz doszedł mi żołądek i trochę się przez to denerwuję dlatego te serce mi czasem przyśpiesza ( np. kilka minut temu zabolało poczułam kłucie do łopatki i zaraz oczywiście panika, więc i serce przyśpieszyło.. ale..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...neurolog( w porządku ), echo serca ( bez istotnych odchyleń od normy, ślad IM, ślad IP ). Po wyjściu ze szpitala dolegliwości nadal sie pojawiały. Zrobiłem holtera Wynik: Zarejestrowano 96891 Qrs * ów, średni kurs HR wyniósł 76, max rytm HR wyniósł 157, min rytm HR 40. Rytmem prowadzącym..

Szybki puls serca i wysokie cisnienie.

.. ...badania u kardiologa echo,ekg ,holtery i wszystko wporzadku mi wyszlo ale mam brac bisocard przez conajmniej pol roku i mierzyc codziennie sobie cisnienie,lekarz tobie pewnie tez przepisze jakis beta bloker i cisnienie wroci do normy i puls tak samo ja mialem puls w granicach 80 - 100 a..

Serce szwankuje. pomozcie...

.. ...EKG 3 miesiace temu tez ok, Echo - pomiary w granicach normy. Jak myslicie co to moze byc? przy bólach serca z powodów nerwicowych pomóc może łyżeczka ziół nerwosolu lub łyzka neospasminy - też zioła...

Czy to faktycznie nerwica serca ?

.. ...poszedłem zrobić sobie echo serca - ono też wyszło dobrze. To badanie trochę mnie uspokoiło i myślałem sobie, że to zwykłe nerwobóle, które za pare dni przejdą i wszystko wróci do normy. Niestety myliłem się - jakiś czas później, siedziałem wygodnie w fotelu przeglądając internet i nagle..