Echogeniczność

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...zwłóknienia i podwyższoną echogeniczność miąższu, a tarczyca jest podobno zbyt mała. Mam też dodatkowo uczucie kulki w gardle, więc z tym wysyłają mnie też do laryngologa. Dzieki za odpowiedz Martyna27.Zrobię sobie to badanie USG tarczycy. witam wszystkich nerwusków... ja juz tutaj..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...tarczycy i podwyższoną echogeniczność miąższu, a sama tarczyca jest podobno zbyt mała. Dostałam skierowenie od właśnie tego lekarza do endokrynologa i laryngologa, póki co. Mam pracę, która jest dość stresująca, a najgorsze jest to, że wymagają ciągłych wyjazdów. Mam niby jechać gdzieś..

Echo serca, interpretacja wyników

.. ...wiotki o podwyższonej echogeniczności, uginający się do LP z cechami niewielkiego wypadania. fala.E 76 cm/s fala.A 46 cm/s PG.max mm Hg PG mean: mm Hg, PHT ms MVA cm do kwadratu ( z PHT )MI - I st. aortalna:morfologia, funkce, przepływy prawidłowe. Vmax 128 cm/s PG max.6,8 mm Hg PG mean...

Trójglicerydy, wysoki poziom - Str. 2

.. ...nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian ogniskowych przeczytaj artykuł w internecie pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor Sławomir Gromadzki.Są tam cenne i sprawdzone wskazówki jak obniżyć trójglicerydy i cholesterol.Np.zażywanie wyciągu z karczocha,..

Interpretcja badania krwi, mam guzy tarczycy

.. ...wazne jest jakiej sa echogenicznosci. Małe sprostowanie. Badania T3 i T4 dotyczą hormonów w powiązaniu z białkami, są mało dokładne i właściwie nie powinny być już stosowane. Dlatego teraz zleca się badania tzw. wolnych hormonów: FT3 i FT4. Nazwy są podobne i łatwo je pomylić. M, masz..

Rozlane niespecyficzne zmiany ST-T

.. ...widoczny obszar o zmiennej echogeniczności ( TU ?? ); silniej wysycone i pobrubiałe blaszki osierdzia w tej okolicy. Pierwotna IM I st. Osierdziwe wolne. Jeszcze raz bardzo prosze o interpretację. Witam serdecznie : ) Wykonałam EKG i jestem zaniepokojona wynikiem : HR 78[1/min] RR 761..

USG serca na ile jest skuteczne?

.. ...widoczny obszar o zmiennej echogeniczności ( TU ?? ); silniej wysycone i pobrubiałe blaszki osierdzia w tej okolicy. Pierwotna IM I st. Osierdziwe wolne. Jeszcze raz bardzo prosze o interpretację. Wyniki holtera : Rytm zatokowy z akcja komór 134 - 60/min. Zarejestrowano pojedyncze..

Wynik Holtera i jego interpretacja

.. ...widoczny obszar o zmiennej echogeniczności ( TU ?? ); silniej wysycone i pobrubiałe blaszki osierdzia w tej okolicy. Pierwotna IM I st. Osierdziwe wolne. Jeszcze raz bardzo prosze o interpretację. Wyniki holtera : Rytm zatokowy z akcja komór 134 - 60/min. Zarejestrowano pojedyncze..

Nadciśnienie wtórne

.. ...nadnerczy.ciekawa jestem jaka echogenicznosc ma ten * twor co go znalezli * .jesli znajdziesz to napisz. Witaj Marto! Niestety nie posiadam zdjęć , mam tylko opis. Jest dokładnie napisane tak jak cytowałam. * Trójfazowa tomografia komputerowa jamy brzusznej nie wykazuje zmian..

Wyniki z tarczycy

.. ...całości o mieszanej echogenicznosci. wnioski: w obrazie usg zmiana lita w lewym płacie tarczycy, do dalszego badania. jak to rozumieć, czy bać się już czy spokojnie, dzięki Witam po prosto za jakies pol roku badanie powtorzyc,czy nie zaszly zmiany, zmiana lita to niewielka..

Witam! Pomóżcie!

.. ...niejednorodnej echogeniczności W płacie prawym dwa guzki 10 i 11 mm o niejednorodnej echogeniczności W płacie lewym guzek 24 mm o niejednorodnej echogeniczności W cieśni guzek 16 x 9 mm o podanym charakterze..

Prosze o interpretacje wynikow!!!

.. ...nieznacznie wzmozonej echogenicznosci, prawidlowej wielkosci, bez zmian ogniskowych przeczytaj artykuł,,Cholesterol i trójglicerydy * * autor S.Gromadzki.Zero alkoholu,dieta obniżająca cholesterol.Uszkodzenie wątroby może być od leków,substancji chemicznych,alkoholu,nadmiernego wysiłku..