EDTA kroplówka

Chelatacja - Str. 14

.. ...jedna kroplówka 500 ml EDTA kosztuje na dzień dzisiejszy 160 zł!!!!!! A jak ja się orientuje to 1 kg proszku EDTA kosztuje 5 zł, i proszet ten jest obecny w wiekszości kometyków czy tez leków doustnych A w kroplówce to jest roztwór 5% bodajze Wiec moje pytanie brzmi? Jak jest cena jednej..

Chelatacja - Str. 15

.. ...promowaniu.Substancja EDTA - syntetyczny aminokwas w Polsce nie jest zarejstrowany do stosowania w kroplówkach.Wybitni kardiolodzy ostrzegają,że terapia chelatowa jest oszustwem. W III etapie miażdżycy można sobie tylko kupić * młot pneumatyczny * do blaszek miażdżycowych.do zamkniętych..

Chelatacja - Str. 17

.. ...butelki z preparatem EDTA, wszystko było otwierane z plomb, życzliwe, doświadczone pielęgniarki i stały dyżur lekarza. Warunki przeprowadzania zabiegu bez zarzutu. Odczułem nieznaczną poprawę mniej więcej po pięciu kroplówkach. Poprawa ta zwiększała się w miarę chelatowania się. Zabiegi..

Chelatacja - Str. 19

.. ...proszku to sredni pomysł, EDTA topi się przy 110 st.C. Lepiej sterylizowac po rozpuszczeniu. Kroplówki przygotowuję sam. Wszystko można kupić w aptekach. Potrzebne są: 1 ) Wenflon, 2 ) Rurka z regulatorem przepływu łącząca butelkę z wenflonem, 3 ) Butelka 5%roztworu glukozy ( zwykle są w..