EEG wykryje

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 261

.. ...Czekam na wynik badania EEG ale nie wiem czy ono cos wykryje mi w mozgu, slyszalem ze najlepszy jest rezonans ale sporo kosztuje i nie daja tak chetnie skierowania... :/ no i pozostaje problem mojej szyi na punkcie ktorej mam zajebiste schizki, ciagle cos mnie uciska, cholera, kochani..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...normie , tylko badanie EEG wykryło nieprawidłowosci opis jest taki,, * Zachowana nieregularna czynność podstawowa z rytmem alfa o częstotliwości ok 10 - 12/ sek. Na jej tle rejestruje sięnieprawidłowe wyładowania zespołów fali wolnej z fala ostrą z okolic skroniowo - potylicznych pókuli..

Natrętne myśli

.. ...lekarzowi to nie wystarczylo eeg glowy bylo nie prawidlowe, ale nic wiecej ani padaczki ani nic nie wykryto. przyszedl kolejny objaw dostalam zaburzen widzenia blyski w oczach mety i mgla trwalo to ponad pol godziny, dostalam skierowanie do szpitala tam mi powiedziano ze to nerwica i..

Utrata przytomności bez diagnozy

.. ...moze tez być wrodzona wada tętnicy szyjnej,gdy jest w jednym miejscu zbyt wąska może to powodowac nagłe omdlenia,a nawet utratę przytomności.To może wykryć rezonans ,Tk lug ,badanie przepływów tętnic...

Niedotlenienie mózgu

.. ...rozmaite nieprawidłowości pracy mózgu i dopiero na tej podstawie lekarz zleca dodatkowe badania. Skierowanie daje neurolog. badanie przepływu krwi w naczyniach szyjnych,które doprowadzają krew do głowy...