Effectin

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...Krakowie za pracę pt. Effects of early abciximab administration before primary percutaneous coronary intervention on left ventricular function assessed by cardiac magnetic resonance . W tym roku po raz pierwszy wręczono również Nagrodę za najbardziej interesujące doniesienie oryginalne..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...biorę leki, aktualnie - Effectin. Czy ktoś z was to bierze? Czy to pomaga na ataki paniki? Czy tylko na lęk uogólniony? Gdy o tym nie myślę , gdy jestem czymś zajęta, gdy jestem z kimś z rodziny, moich bliskich, to nie mam ataków lęku. Z tego wnioskuję , że lek działa, że jest w moim..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 52

.. ...leków to aktualnie biore Effectin ER 75 1 tabl. rano. Tj wenlafaksyna - antydepresant z grupy SNRI. Z reguły lekarze polecają ją tym chorym, którzy źle tolerują leki z grupy SSRI. Z selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny ( właśnie SSRI ) brałam Seroxat ( paroksetynę )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 60

.. ...Do Joli: Ja leczę się Effectinem od maja tego roku. Na początku to był istny koszmar. Byłam bez przerwy zdenerwowana, budziłam sie w środku nocy i wydawało mi się, że zaraz umrę i z reguły już do rana ze strachu nie spałam. Paradoksalnie ten lek na poczatku nasilał objawy lęku. Poza tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...przechodzisz. Ja teraz biorę Effectin. I podobnie jak u ciebie te pierwsze parę dni to był istny koszmar. Lęki paradoksalnie na poczatku nasiliły się na maxa, myślałam momentami , że to już koniec: że albo oszaleję albo umrę ze strachu... Brrr...koszmar!!!. Do tego doszło ciągłe..

Nastawienie kardiologów do chelatacji

.. ...znalazłam : Adverse Effects of Chelation Therapy Side effects appear to be controlled by adjusting the duration, frequency of treatment, and diminish after the first few treatments. Many patients do not experience side effects Severe kidney damage ( renal tubular necrosis ) bone marrow..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...końcu mi pomógł jest Effectin . Nerwica to niedobór serotoniny w naszym organiżmie, która wypłukuje się pod wpływem stresu , musimy ją więc uzupełnić i po to są te leki. Jeśli chcecie być zdrowi , błagam zgłoscie się do specjalisty, nerwica to straszne cierpienie, myślałam że umrę tak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...- 45 to odpowiednik Effectinu.Wszystkim dajesz wiare w wyzdrowienie z tej :okropnej choroby:wiec teraz ja Ci pisze ;DASZ RADE,JESTES SILNA I MUSISZ ZYC:a pozatym Twoje wypowiedzi sa zawsze pełna ciepła.Pozdrawiam serdecznie i nie daj sie zwariowac.Napisz jak czujesz sie po tym leku...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...pOlsce to jest wlasnie effectin ) i jest ok,choc i tak mam dni ze czuje sie ok a sa dni ze jest fatalnie.Po 1,5 roku brania tego leku chcialam przerwac i niestety wszytko od nowa. Takze biore effectin i propranolo( serce bo caly czas go czuje )..Probuje tez relaksacji w ostatnim..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...effexor xr( w polsce effectin ) od roku czasu i jest troche lepiej .Wspolczuje Ci szczerze bo wiem jak to jest jak czlowek ze zdrowego staje sie doslownie wrakiem. Pozdrawiam i zycze zdrowia. Niestety, ale Twoje objawy przypominają objawy nerwicy. Uwierz, że wiem co przeżywasz i jak źle..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...nastąpił nawrót choroby to effectin. Bardzo dobry lek ale trzeba go brać bardzo długo. Ja po odstawieniu czułam się bardzo źle, natomiast koleżanka świetnie. Nie ma więc metody, każdy z nas jest inny i inaczej reaguje. Ja też mam dziś karuzelę, ale wspomagam się tylko magnezem. A ty..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 37

.. ...jest lek pochodny od Effectinu. Przeciwdepresyjny , który nie uzaleznia. Mam go brac raz dziennie przez 6 do 9 mcy. I oczywiscie mam problem ,bo niewiem co mam robić. Brać lek na wywołanie jajeczkowania / które gdzies mi znikło / i starac się o malucha czy zacząć brać to paskudztwo...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 43

.. ...zam ja brałam xanax i effectin, clonazepam i nie pamiętam co jeszcze. Xanax działał natychmiastowo , ale odstawienie go byłam koszmarem i jak powiedziała moja pani psycholog * robi dziury w mózgu * . Effectin to bardzo lek , ale trzeba go brać bardzo długo. I wiecie co mimo, że nie..